Προς το περιεχόμενο

Sony DualShock 3 (30 λίρες )


takjar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πρωτον δεν ειναι μεγαλα αλλα μικρα τα λινκ σου (mobile). Ελπιζω αυτος να ειναι και ο λογος που (κακως) 2 ατομα εβαλαν 1 αστερακι στο θεμα σου.

 

Μια χαρα προσφορα ειναι, σε αυτη την τιμη ειχε παιξει μονο στον Κωτσο οταν ηταν με κουπονι -30% πριν 1-2 μηνες.

 

Οριστε το σωστο λινκ. Στα 36 €

 

http://www.amazon.co...uct/B005UB1KOE/

 

Σκρουτζ σε "μεγαλο" μαγαζι (για να αποκλεισουμε στα σιγουρα τα μαϊμου) ξεκινα απο τα 59

 

http://www.skroutz.g...Controller.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη ειναι καλη αν ειναι το γνησιο

Εχει κατι περιεργες κριτικες που αναφερουν ελαττωματικα κοντρολλερ η μη γνησια

http://www.amazon.co.uk/product-reviews/B005UB1KOE/ref=cm_cr_dp_hist_1?ie=UTF8&showViewpoints=0&filterBy=addOneStar

Το κουτι του παντως δε μου αρεσει μου θυμιζει κατι απο μαγαζακια που αναφερει ο φιλος ματριξ παραπανω

Ειναι αξιοπιστος ο πωλητης;

Επισης ενα θεμα ειναι οτι δεν καλυπτεται απο την επισημη αντιπροσωπεια Sony Hellas

Καλυπτονται μονο οσα ειναι αγορασμενα απο ελλαδα και φερουν στο κουτι το αυτοκολλητο Sony Hellas

 

Καλο ειναι παντως αν καποιος το χρειαζεται να περιμενει λιγο. Οι προσφορες του πασχα ειναι κοντα, ισως κατι να παιξει και εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν περνετε καλυτερα αυτο?

Link

 

Μετά από όλα αυτά που έχουν ακουστεί για το ebw δεν θα έπαιρνα για κανένα λόγο περιφερειακό PS3 από εκεί...

 

Όποιος θέλει από Ελλάδα το έχει το electroworld (με χρήση του κωδικού που αναφέρεται στο άλλο τόπικ) στα ~40 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από όλα αυτά που έχουν ακουστεί για το ebw δεν θα έπαιρνα για κανένα λόγο περιφερειακό PS3 από εκεί...

 

Όποιος θέλει από Ελλάδα το έχει το electroworld (με χρήση του κωδικού που αναφέρεται στο άλλο τόπικ) στα ~40 ευρώ...

Τι έχει ακουστεί δηλαδή?

Εγώ έχω αγοράσει αρκετές φορές και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το EBW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από όλα αυτά που έχουν ακουστεί για το ebw δεν θα έπαιρνα για κανένα λόγο περιφερειακό PS3 από εκεί...

 

Όποιος θέλει από Ελλάδα το έχει το electroworld (με χρήση του κωδικού που αναφέρεται στο άλλο τόπικ) στα ~40 ευρώ...

 

Ακομα ισχύει αυτή η προσφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έχει ακουστεί δηλαδή?

Εγώ έχω αγοράσει αρκετές φορές και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το EBW.

 

ειδικά για προϊόντα ps3/sony κλπ έχω ακούσει ότι τα φέρνουν από παρά-εργοστάσια της Ασίας τα οποία χρησιμοποιούν παρά-υλικά και παρά-προϊόντα (μεταχειρισμένα κλπ)

 

και σε περίπτωση που δεν είναι προφανές δεν έχουν εγγύηση από sony hellas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα ισχύει αυτή η προσφορά?

ναι ναρουτακο τωρα την εχει και το electroworld με την χρηση ενως κωδικου βγαινει στα 41.50Ε ακριβως οσο το ειχε και ο κωτσος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...