Προς το περιεχόμενο

Τηλεόραση Philips 40PFL5605H 40'' 399€


trofos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν ειναι δυνατον το 2012 να πουλανε HDready στις 40ιντσες...αλλα μετα λεει 1920...δεν ξερω; εδώ για review

Link

 

φαινεται πολύ καλή τελικά για τα χρήματα της, βιαστηκα να κρίνω απο τη λάθος περιγραφή....το χειροτερο τηλεκοντρολ ever λενε αλλα δε βαριεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλεπω λαθος απο το καταστημα...40'' Full HD,LED k 100hz....Λιγο δυσκολο στα 399 ευρω...Οποιος ψαχνει για τηλεοραση να την παραγγειλει γρηγορα μηπως και παραλαβει σε αυτη τη τιμη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος δεν ειναι. Η τιμη αυτη ειναι φυσιολογικη για αυτο το μοντελο και δεν θα εδινα με τιποτα περισσοτερα.

πριν 2 χρονια ειχα παρει 37" full hd με 339 ευρω απο αυτους! μια στο τοσο βγαζουν μια τετοια καλη προσφορα! απλα αν παραγγειλετε καλο ειναι να παρετε κι ενα τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ένα σωρό φθηνά, αξιοπρεπή εξωτερικά media player.

Ο σκοπός είναι η ίδια η τηλεόραση να είναι καλή. Τα άλλα βολεύονται.

 

Μη το σκέφτεσαι έτσι, πολλοί δεν θέλουν να γεμίζουν το σαλόνι τους με συσκευές οι οποίες έχουν η κάθε μία το τηλεχειρηστήριό τους.

Για μένα μόνο Samsung, οι άλλες πρέπει να δουλέψουν πολύ ακόμα για να τη φτάσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το σκέφτεσαι έτσι, πολλοί δεν θέλουν να γεμίζουν το σαλόνι τους με συσκευές οι οποίες έχουν η κάθε μία το τηλεχειρηστήριό τους.

Για μένα μόνο Samsung, οι άλλες πρέπει να δουλέψουν πολύ ακόμα για να τη φτάσουν!

Έχεις δίκιο όταν λες ότι η Samsung έχει μακράν τον καλύτερο media player.

Και εγώ Samsung τηλεόραση έχω. Υπάρχουν όμως ορισμένα (όχι και λίγα) αρχεία mkv σε ποιότητα 720p και 1080p που η τηλεόρασή μου δεν τα αναπαράγει.

Εαν δεν είχα αγοράσει και έναν εξωτερικό media player θα είχα μπλέξει στην προσπάθειά μου να επανακωδικοποιήσω τα αρχεία ή πολύ απλά δεν θα έβλεπα τις συγκεκριμένες ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν 400 ευρω είναι καλη τιμη για 40αρα σήμερα τότε τι πρέπει να θεωρούνται τα 549 που έδωσα πριν 3 χρόνια για την καλύτερη 42αρα τότε αλλά και τα 500 που έδωσα πέρισυ για μια απο τις καλύτερες 50άρες;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πρέπει να αγοράσω για δώρο μία 40-42 ", αν έχει κάποιος κάποια πρόταση να μας την πει.

 

http://www.skroutz.gr/s/330949/LG-42LV4500-42.html

 

Σε 42 η καλύτερη σχέση τιμής απόδοσης, χωρις να κοιταμε τις plasma.

 

υπαρχει και η σειρά lv5500 που είναι λίγο πιο ακριβή όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πρέπει να αγοράσω για δώρο μία 40-42 ", αν έχει κάποιος κάποια πρόταση να μας την πει.

 

Αν ψάχνεις για κάτι φτηνό αυτή εδώ είναι καλή εκτός από την αντίθεση του μαύρου που το δείχνει σκούρο γκρί

http://www.skroutz.gr/s/330931/LG-42LK450-42.html

 

σε Plasma πολύ καλή και φτηνή (Αν σου αρέσουν οι Plasma γιατί εγώ προσωπικά βλέπω τρεμόπαιγμα στην εικόνα τους και με ενοχλεί,κάτι που στις led/lcd δεν το βλέπω)

http://www.skroutz.gr/s/325340/Panasonic-TX-P42U30E-42.html

 

Οι Led με τις LCD δεν έχουν σημαντικές διαφορές.

 

Πάντως εγώ προτείνω να περιμένεις 1-2μήνες να πέσουν και άλλο οι τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η σειρα η 7000 της samsung τι λέει; Αν και τα χρώματα της Samsung τα βλέπω πολυ έντονα πολυ ψεύτικα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Φίλος μου είπε οτι οι τηλεοράσεις Samsung χαλάνε εύκολα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι πλέον παλίο μοντέλο. Όι Philips, LG και Samsung παρουσίασαν τα νέα μοντέλα για τα 2012 γι'αυτό και αυτόν τον καιρό θα σκάνε συνέχεια προσφορές στα ήδη υπάρχοντα μοντέλα

 

yannis18, στις 06 Απρίλιος 2012 - 07:06 μμ, έγραψε:

 

 

Επειδή πρέπει να αγοράσω για δώρο μία 40-42 ", αν έχει κάποιος κάποια πρόταση να μας την πει.

 

Γιάννη αν αυτόν τον καιρό κάνεις δώρο 40άρες τηλεοράσεις είσαι υποψήφιος για έλεγχο απο την τροικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...