Προς το περιεχόμενο

Τροχαιο Με Εγκαταλειψη Αναζητηση Δραστη!


sgi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σημερα τα ξημερώματα(16/4/2012) και ωρα 5:20 στη Λ.Αθηνων 222 με κατευθηνση απο πλατεια καραισκακι προς τα κτελ του Κηφισού με χτυμησε απο πισω ενα αυτοκινητο μαρκας FIAT styllo και χρωματος κιτρινο ΧΩΡιΣ πινακιδες κ εν συνεχεια με εγκατέλειψε!!!! με αποτελεσμα τωρα να εχω ενα διαλιμενο αμαξι κ χωρις να εχω την δυνατοτητα να το επιστευασω κ φυσικα η ασφαλεια μου δεν μου καλυπτει τπτ λογο του οτι δεν υπαρχει το αλλο αμαξι! κανω έκλυση και αν μπορει απο στομα σε στομα να διαδωθει μπας κ το βρουμε το αλλο αμαξι σε κανενα συνερχειο!! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΑΡΩΣΕΙ Η ΜΕ ΠΜ Η ΣΤΟ ΚΙΝ ΜΟΥ 6972995150 ΓΙΩΡΓΟΣ<>

ΑΝΑΖΗΤΗΤΑΙ!

FIAT STILO ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ Κ ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΕΜΠΡΟΣ ΜΕΡΟΣ! (ΑΝΑΡΤΉΣΤΕ ΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ SITE! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω οτι εχει κινηση εκεινη την ωρα (και μερα), δεν εχει συνηθως.

Να πω οτι ο δρομος ειναι στενος, και καπου καπως καποτε σε χτυπησε απο απροσεξια, ουτε στενος ειναι. 2-3 λωριδες εχει σε ολα τα σημεια της.

Να πω οτι το αμαξι που σε χτυπησε ηταν ενα φυσιολογικο αμαξι, δεν ηταν καθως δεν ειχε πινακιδες. Καποιο ρολο θα βαραγε στην Αθηνων χωρις πινακιδες 5 το πρωι.

 

Ερωτηση κρισεως για να μπουμε και στο ψητο: Μεχρι να "φιλιθειτε" τον τσαγιασες η σε τσαγιασε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν το ειχα προσεξει! δλδ δεν το ειχα δει καν σε φαναρι! ηρθε απο πισω κ πριν καλα προλαβω να τον δω απο τον καθρευτη κολησε πανω μου! κ ουτε καν ετρεχα! πηγενα να παρω απο τα κτελ την κοπελα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα τι διάολο, έπεσε από πίσω σου, στο διάλυσε όπως λες, και δεν έμεινε;

Καταγγελία στην τροχαία δεν έκανες;

Πόσα κίτρινα Stilo να υπάρχουν πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξου σε κανενα τμημα να δεις μηπως εχει δηλωσει κανενας κατοχος κλοπη για κιτρινο stillo γιατι οπως λεει και ο midi "φυσιολογικο αμαξι" δεν πρεπει να ηταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...