Προς το περιεχόμενο

επιλογη 50cc


djnight

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια

 

θα ηθελα την βοηθεια σας για την επιλογη 50cc διχρονου ....για να ανεβαινει κ καμια ανηφορα.

 

μου εχουν πει για μεταχειρισμενο να κοιταξω αν και εχω τα λεφτα για καινουργιο .τι θα ηταν καλυτερο?

 

τι μου προτεινεται για ηλικια 25 χρονων βοιδαρο? να ειναι λιγο εμφανησιμο.επισης να μην πεταει πισω σαν καπνιας κ βρωμιζουν τα ρουχα .

 

την peageot ειδα λιγο.

 

περιμενω την γνωμη σας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις ενα λαθος τα διχρονα οντως βαρανε περισσοτερες στροφες αλλα και τα τετραχρονα ανεβαινουν ανηφορες οχι 50αρια ομως ευκολα!για το θεμα σου απο διχρονα σαν καλυτερο πρεπει να κοιτας για gilera 50cc διχρονο αφου θες δε και καλα!επισης διχρονο=λαδι,δυσοδια δν αλλαζει!για να σε βοηθησω περισσοτερο πες μου για τι το θες?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε το ξεχναμε το διχρονο λογω καπνια.....δεν θελω να μπλεξω με διπλωματα ....ενα αξιοπιστο ,ομορφο , μηχανακι για μικρες διαδρομες.ειμαι σε επαρχια !!

 

οποια προταση ευπροσδεκτη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου προτεινα καποια αλλα επειδη ενα μεγαλο μερος βασιζεται στην ομορφια σου προτεινω το daytona sprinter 50cc αξιοπιστο ομορφο κομψο και αμα το προσεχεις οπως και καθε αλλο μηχανακι δεν θα εχεις κανενα προβλημα!ανετα και οικονομικα εσυ αμα θες αλλαζεις εξταμιση κλπ!ελπιζω να σε βοηθησα αμα δν καταλαβα κατι πες μου! Link ενα δειγμα

 

Link να και σε βουνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααααα οκ τι τους βρισκεις χαχχαχ νταξ!ε τοτε δυσκολα θα βρουμε τετραχρονο παρε καλυτερα διχρονο απλα να αντεχεις λιγο τον θορυβο προτεινω gilera runner 50cc η kymko vitality και τωρα to super8 της kymco τετραχρονο δες τα και μονο σου και πες μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα φίλε...Ωραια τα σκουτερ αλλά ειναι πανάκριβα στο service...

Τα piaggio γενικά βγάζουν προβλήματα με τη τρόμπα νερού.

 

Γενικά ειμαι υπερ του παπιου...σκέψου το..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αυτο Link

 

Ειναι το Honda Scoopy 50cc το οποιο ειναι αυτοματο!

 

Mενω σε μεγαλη επαρχιακη πολη και ειναι σουπερ!!! Πολυ δυνατο και αρκετα γρηγορο! Και με 2 ατομα επανω ειναι εξισου δυνατο!Να φανταστεις το καλοκαιρι πηγα μεχρι το χωριο μου (40 χλμ μακρια) και απο εκει στην θαλασσα (20 χλμ) με δρομο ολο ανηφορες και κατηφορες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στα 125cc από θέμα επιδόσεων αλλα και οδηγικής συμπεριφοράς (έχει μεγάλη σημασία αυτό!) 2 είναι τα μηχανάκια που θα πάρεις και δεν θα είναι βάρκες στην άμμο...

 

No1 Modenas Dinamik 125 δίχρονο(118cc -18 HP- Αν το βρεις Ο,τι πιο γρηγορο και δυνατό στα κυβικα του (και αρκετά πανω απο αυτα πολλες φορες) μπορεις να βρεις σε εργοστασιακο μηχανακη)

 

No2 Yamaha Crypton X 135cc τετράχρονο -12.6 HP-(μετά από το modenas είναι αυτό)

 

 

αν πάρεις κάτι άλλο τότε μην επιχειρήσεις να ανεβείς στα προαναφερόμενα μηχανάκια γιατί θα το μετανιώσεις που αγόρασες αυτό που έχεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου ειπε οτι δν ενδιαφερεται για τετοια τοτε θα ελεγα και εγω fx 14 ιππους!επισης ν1 διχρονο ειναι τα z γτ ειναι απλα yamaha και σηκωνουν και πειραγματα!απο 50cc το καναμε 135cc :whistle:

...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...