Προς το περιεχόμενο

Seagate Barracuda 7200.12 750GB 48,14 € παραληφθηκε απο GETITNOW


healler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει φίλε Doc_Chaos_81 έχεις δίκιο σε αυτό που λες και βέβαια δεν χρειάζεται και να βρίζουμε (που μέχρι τώρα είμαστε κύριοι )θα γίνει μια καταγγελία και θα σωφρονιστεί το περίπτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φίλε το ότι εξυπηρετούν την περιφέρεια δεν τα κάνει μεγάλα καταστήματα μιας και έχουν κέρδος από αυτό, Η Αξιοπιστία τους τα χαρακτηρίζει και η ποιότητα των παροχών τους.. Τον χαρακτηρισμό "αναξιόπιστοι" δε δεν τον δίνουν οι χρήστες τον δίνουν μόνοι τους απλά ο χρήστης κάνει την διαπίστωση.

 

Εγώ στις 2 ταμπέλες της εταιρίας εχω αφήσει αρκετά χρήματα, έχω στείλει φίλους,αλλά δεν εχουν καν την εξυπνάδα να σε κρατήσουν πελάτη όταν ο ανταγωνισμός κοιτάζει πως να σε βάλει στο κατάστημα του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οι χαρακτηρισμοί μαγαζάκια όμως με φέρνουν τελείως αντίθετο μιας και το εν λόγω όπως και άλλα κακοχαρακτηρισμένα καταστήματα εξυπηρετούν πολύ κόσμο (ειδικά στην περιφέρεια) και προσφέρουν τιμές ικανοποιητικές σε σχέση με τα καταστήματα έξω (μιλάμε για περιφέρεια).

 

Εν μερει εχεις ενα δικιο.Αλλα!!!Δεν ειναι σωστη η δικαιολογια εχουν εξυπηρετησει καποιους.Με αυτη τη λογικη να σκεφτω οτι ΠΑΣΟΚ και ΝΔ ειναι μια χαρα γιατι εχουν βολευτει καποιοι.Το ξερω το πηγα αλλου απλα θελω να καταληξω οτι οταν εισαι υπεθυνος εισαι για ολους και οχι για λιγους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς τα περισσότερα μαγαζιά έχουν χαλάσει! getitnow multidrama plaisio e-shop το ένα χειρότερο απ' το άλλο... Τελικά το αμαζον το ebay και τα συνοικιακά μαγαζιά είναι μονόδρομος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε, ουτε στο getitnow δουλευω ουτε αυτη τη στιγμή μπορώ να σκαναρω/φωτογραφήσω/ανεβασω καθώς είμαι στη δουλεια

Θεώρησα σωστό να ενημερώσω οτι παρέλαβα το δίσκο (προς το bascon αυτό) γι αυτό και ανοιξα θεμα...

 

Αλλο πραγμα το να ενημερωσεις την κοινότητα και σε ευχαριστούμε για αυτό

και αλλο να λες δημόσια ευχαριστώ στο μπακάλικο που μεθάυριο θα παραγγειλεις κατι και δε θα στο στειλει,οπότε θα το κράζεις(μαλιστα αν 1000 δε παραλάβετε ,αλλά ενας ναι είναι ακομα χειροτερο για το μαγαζι)..

 

Οπως και να εχει..Amazon και παλι amazon..Παρηγγειλα μια ψηφιακη προχτες. Μετά απο 3 μερες (τη μερα που θα εφευγε η παραγγελια λογω ΣΚ και ενω ειχε πληρωθει φυσικά) η τιμή πεφτει ακομα 10 λιρες.. Support και σε 1 λεπτο το θεμα ειχε καθαρισει χωρις πολλά πολλά.Επιστροφη στην καρτα η διαφορα.. Περιμένω ενα ελληνικο μαγαζί να το κάνει αυτό,αν αλλαξει η τιμη ενω δεν εχεις παραλαβει.. :) Στα υποψιν οτι απο τη στιγμη που κανεις την παραγγελια αν ανεβει η τιμη δε στην ανεβαζει..Ενω αν πεσει και δε στο εχουν στειλει ακομα παιρνεις τη χαμηλη τιμη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα 2 δισκους ενα στις 14 και ενα στις 15...εμενα ουτε μαιλ ακυρωσης ηρθε ποτε,ουτε τιποτα και ειχανε χρεωσει και τη καρτα μου κανονικοτατα για τους 2 δισκους!

 

νευριασα μπηκα στο σκρουτζ εριξα αρνητικη και κραξιμο.

και ακουστε μετα τι εγινε...

με παιρνει 4.30 το μεσημερι μια θειτσα,με υφακι να μου τη πει κιολας απο πανω επειδη εγω φταιω και οχι αυτοι

 

και να επιμενει οχι δεν χρεωθηκε η καρτα σας,εγινε δεσμευση των χρηματων και αποδεσμευση αμεσως(ψεμμα,προχτες που κοιταξα ακομα λειπανε)

να επιμενει οτι ηρθε την ιδια μερα ακυρωτικο μαιλ.(αλλο ψεμμα,κανενα μαιλ δεν ηρθε,μονο κατι διαφημιστικα)

ζωα.να κλεισουνε ολα αυτα τα κωλομαγαζα που κοροιδευουν το κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες οσοι παραγγειλατε εκτυπωστε την αποδειξη και καντε μαζικα καταγγελια.

Τεχνικο λαθος και παραδοση εστω σε 1 ατομο δεν υφισταται οποτε δεν την γλυτωνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες οσοι παραγγειλατε εκτυπωστε την αποδειξη και καντε μαζικα καταγγελια.

Τεχνικο λαθος και παραδοση εστω σε 1 ατομο δεν υφισταται οποτε δεν την γλυτωνουν.

 

Σωστός μην το αφήσετε, δεν θα συμμορφωθούν αλλιώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο πραγμα το να ενημερωσεις την κοινότητα και σε ευχαριστούμε για αυτό

και αλλο να λες δημόσια ευχαριστώ στο μπακάλικο που μεθάυριο θα παραγγειλεις κατι και δε θα στο στειλει,οπότε θα το κράζεις(μαλιστα αν 1000 δε παραλάβετε ,αλλά ενας ναι είναι ακομα χειροτερο για το μαγαζι)..

 

Οπως και να εχει..Amazon και παλι amazon..Παρηγγειλα μια ψηφιακη προχτες. Μετά απο 3 μερες (τη μερα που θα εφευγε η παραγγελια λογω ΣΚ και ενω ειχε πληρωθει φυσικά) η τιμή πεφτει ακομα 10 λιρες.. Support και σε 1 λεπτο το θεμα ειχε καθαρισει χωρις πολλά πολλά.Επιστροφη στην καρτα η διαφορα.. Περιμένω ενα ελληνικο μαγαζί να το κάνει αυτό,αν αλλαξει η τιμη ενω δεν εχεις παραλαβει.. :) Στα υποψιν οτι απο τη στιγμη που κανεις την παραγγελια αν ανεβει η τιμη δε στην ανεβαζει..Ενω αν πεσει και δε στο εχουν στειλει ακομα παιρνεις τη χαμηλη τιμη :)

 

+1 για σενα και +1 για το amazon απο το οποιο εχω αντιστοιχη σουπερ θετικη εμπειρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα κάνει την αγορά με πιστωτική μου ήρθε sms πως θα με ειδοποιήσουν όταν είναι το προϊόν στα ΕΛΤΑ.

Τώρα μπήκα στο site τους και βλέπω ακυρωμένη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για κοιταξτε λιγο το order id στην παραγγελια σας ,γιατι μου κινησε την περιεργεια επειδη του healler ειναι Αρ. παραγγελίας 5006708099 (2012-04-17 10:55:43.0) δηλ αρχιζει απο 500 ,500 ειχα σε παραγγελιες που ειχα κανει το 2010 και 2011 ,ενω τωρα ειναι 508... τυχαιο? ή δεν εχει σημασια? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα 2 δισκους ενα στις 14 και ενα στις 15...εμενα ουτε μαιλ ακυρωσης ηρθε ποτε,ουτε τιποτα και ειχανε χρεωσει και τη καρτα μου κανονικοτατα για τους 2 δισκους!

 

νευριασα μπηκα στο σκρουτζ εριξα αρνητικη και κραξιμο.

και ακουστε μετα τι εγινε...

με παιρνει 4.30 το μεσημερι μια θειτσα,με υφακι να μου τη πει κιολας απο πανω επειδη εγω φταιω και οχι αυτοι

 

και να επιμενει οχι δεν χρεωθηκε η καρτα σας,εγινε δεσμευση των χρηματων και αποδεσμευση αμεσως(ψεμμα,προχτες που κοιταξα ακομα λειπανε)

να επιμενει οτι ηρθε την ιδια μερα ακυρωτικο μαιλ.(αλλο ψεμμα,κανενα μαιλ δεν ηρθε,μονο κατι διαφημιστικα)

ζωα.να κλεισουνε ολα αυτα τα κωλομαγαζα που κοροιδευουν το κοσμο.

Τελικά η αξιολόγηση σου ανέβηκε ? Γιατί κάτι μου λέει ότι πολύ αργούν να αναρτήσουν τις αρνητικές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η αξιολόγηση σου ανέβηκε ? Γιατί κάτι μου λέει ότι πολύ αργούν να αναρτήσουν τις αρνητικές..

 

 

Στο skroutz τα περισσότερα λογοκρίνονται... Και τα θετικά για μικρά μαγαζιά και τα αρνητικά για τα μεγαλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...