Προς το περιεχόμενο

Κάρτες Yu-Gi-Oh


Dabble

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σε ολους σας ευχομαι μια υπεροχη μερα με χαρα ευτιχια και με την τζεπη γεματη παντα χιχι

 

θα ηθελα να ρωτισω το εξης!!

 

αν ξερει καποιος καλα απο το παιχνιδι yugioh της καρτες

 

θα ηθελα να μου πει του weevil underwood το deck στο anime

 

και εναν πολυ καλο σινδιασμο με τα ζουζουνια

 

το επεζα παλια αλλα δεν θυμαμαι τι κανουν ολες η καρτες

και τα αγγλικα μου ειναι λυψα δυστιχως!!

 

αν μπορει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φίλε μου έχω κάρτες yugioh ! τις χαζευω ακόμα και τώρα αλλα είναι μαϊμούδες δεν ειναι οι αληθινές ! παίζεις κανονικα? πας σε πρωταθλήματα? εγω περιμένω να βγει κάποια στιγμή μηχάνημα με ολογράμματα όπως στο anime και τότε να προσπαθήσω να το δω επαγγελματικά!

τα deck απο που τα αγοράζεις? με ενδιαφέρει πολυ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω περιμένω να βγει κάποια στιγμή μηχάνημα με ολογράμματα όπως στο anime και τότε να προσπαθήσω να το δω επαγγελματικά!

ολοι το περιμενουμε αυτο...υπαρχουν ακομα πρωταθλήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους σας ευχομαι μια υπεροχη μερα με χαρα ευτιχια και με την τζεπη γεματη παντα χιχι

 

θα ηθελα να ρωτισω το εξης!!

 

αν ξερει καποιος καλα απο το παιχνιδι yugioh της καρτες

 

θα ηθελα να μου πει του weevil underwood το deck στο anime

 

και εναν πολυ καλο σινδιασμο με τα ζουζουνια

 

το επεζα παλια αλλα δεν θυμαμαι τι κανουν ολες η καρτες

και τα αγγλικα μου ειναι λυψα δυστιχως!!

 

αν μπορει..

 

αυτές οι τράπουλες του πρώτου anime έχουν μείνει πολύ πίσω σε σχέση με τις καινούριες. και τα deck που δείχνουν στο anime μη φανταστείς οτι είναι και τα τρομερά. εύκολα τα κερδίζεις με άλλα deck.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ναι ! εγω ειμαι σίγουρος οτι μέχρι του χρόνου θα ανακοινωθεί κάτι (εστω development )

είδες τον 2pac που εμφανίστηκε ολοζώντανος και έκανε συναυλία ? σκέψου κάτι ανάλογο με τον άσπρο δράκο με μπλε μάτια σε πραγματικές διαστάσεις !

Blue_eyes_white_dragon.gif

 

μακάρι μόνο να μην κοστίζει πολυ ! λογικά θα έχουμε στάδια και θα αγοράζουμε μόνο τις κάρτες!

μακάρι στο μέλλον αν έρθουν εξωγήινοι και μας δώσουν τεχνολογία να δουμε κάτι αντίστοιχο και με τα pokemon ! σκέψου πως θα ημουν με ανάποδο καπέλο να φωνάζω πικατσο σε έπιασα!

 

ξέρω , τα pokemon ίσως να μην τα δουμε ποτέ με σάρκα και οστά αλλα ίσως δούμε digimon

 

ο χρόνος θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περσι ειχα πραγματικα πορωθει(με αυθεντικες καρτες) δεν το συστηνω σε κανεναν με μετριο εισοδημα καθως ειναι πολυ ακριβο. Ειχα παει και σε μερικα πρωταθληματα. Γινονται καθε σαββατο στην Καισσα και στο Fantasy Shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν φτιάξω δικές μου κάρτες και ανοίξω μαγαζί και τις πουλάω και οργανόνω προταθλήματα ειναι νομιμο ? οχι yujioh , κάτι δικό μου .

 

??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν φτιάξω δικές μου κάρτες και ανοίξω μαγαζί και τις πουλάω και οργανόνω προταθλήματα ειναι νομιμο ? οχι yujioh , κάτι δικό μου .

 

??

Πρέπει να βρεις συνδρομευτές.

Δεν φτάνει μόνο η πρέζα,όσο καλή και νάναι.Χρειαζεται πρεζάκια.

 

Νόμιμο είναι,αρκεί νάχεις παραστατικά και αντίστοιχο επιτήδευμα (πρώην 1500κάτι) για παιχνίδια επιτραπέζια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν φτιάξω δικές μου κάρτες και ανοίξω μαγαζί και τις πουλάω και οργανόνω προταθλήματα ειναι νομιμο ? οχι yujioh , κάτι δικό μου .

 

??

Dunno.

Παντως πρεπεινα ξερεις ποσες φορες μου εχει περασει απο το μυαλο.

Επισης μια σημειωση: δεν συστηνω σε κανεναν τα τουρνουα που διωργανωνει η καισσα ολοι εκει μεσα ειναι καμενοι.

Φυτα των καρτων.

Σημειωση 2 αν δεν εχεις φιλους που να παιζουν μην ξεκινησεις καν. Εγω ξεκινησα μαζι με αλλους 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ηλικια 15-18 επαιζα ασταματητα. Τρελη πορωση! Τωρα που το θυμηθηκα μπορει να ξεκινησω να παιζω παλι σε κανενα υπολογιστη τιποτα online.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες καλησπέρα σας όταν ήμουν μικρός έπαιζα gugio με φίλους αγοράζαμε κάρτες από περιπτερα 1 λίρα αν θυμάμαι καλά.....έξη και στην κύπρο τέτοια τουρνουά αν ξέρετε και αν ne ενδιαφέρομαι να ασχοληθώ ένα περίπου ποσο θα κοστίσουν κάρτες deck και τέτοια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...