Προς το περιεχόμενο

e-shop Crazy Sundays 29-7 ως 5-5


talos_2002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαίρεται, με ενδιαφέρει η NAS Λύση αλλά με απασχολεί η μάρκα των δίσκων. Έχεις κανείς το σύστημα να μου πει μία γνώμη?

 

Δεν το έχω, με αυτά τα λεφτά και με αυτόν τον επεξεργαστή και τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά είναι ευκαιρία ολικής. Ρώτα κάποιον στα θέματα Δίκτυα να σου πουν λεπτομέρειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορεί να συμβεί να μην σε εξηπηρετήσει οποιοδήποτε κατάστημα. Για το eshop έχουν ακουστεί διάφορα, αλλα αυτό δεν σημαίνει οτι δικαιολογήσαι να trollαρεις και να λες επιχειρήματα του τύπου "στο email μου ήρθε" ή το "βρίσκω έξω" τόσο. Τι σαχλαμάρες είναι αυτές, που είναι αυτό το έξω να πάμε και εμείς.

 

Κάποιος να πετάξει αυτό τα troll έξω, αν έχουν καλύτερες προσφορές ας μας τις δείξουν αλλιώς να μην μας τα κουράζουν

 

Εδώ, εδώ καθώς και εδώ είναι μερικά από τα "έξω"...

 

Το τελευταίο είναι για φωτογραφικές και κάμερες και το παρέθεσα κυρίως για την Fuji.

 

Πάντως η βιντεοκάμερα της Sony είναι σε πολύ καλή τιμή και δεν νομίζω να την βρει κάποιος φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ψηθηκα. Αξιζει? Αυτο φαινεται πολυ καλυτερο αλλα ειναι USB 2.

 

Nαι αλλά έχει και e-sata. e-sata και USB3 είναι πάνω κάτω τα ίδια πράγματα σε ταχύτητα. Ένα παρόμοιο έχω και το δουλευω με σύνδεση e-sata, πιάνω 70-90mb/s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ φίλε zizu10 θα το δω (δεν είπα ότι θα την πάρω και σήμερα απλά ψάχνω κάποια σχετικά καλή).

 

Αλλά να ρωτήσω κάτι γιατί πρέπει να μπερδεύουμε το εδώ με το έξω ρε παιδιά μερικοί δεν έχουν αγοράσει τίποτα από έξω και δεν θέλουν για δικούς τους λόγους....

 

 

φίλε zizu10 η φωτογραφική δεν υπάρχει σήμερα διστυχώς έχεις να προτείνεις κάποια άλλη ? στείλε pm αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και την κάμερα που έβαλε κάποιος καλά την έχει για μένα νομίζω το e-shop. Δεν έχει διαφορά στην τιμή ... μου αρέσει όμως ο άλλος με τον δίσκο που τον πήρε 24€ :) που ρε θηρίο βάλε 1 link να παραγγείλουμε και εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο καθενας ποσταρει προσφορα αν θελει και αν γουσταρει. Πρεπει να εχει ή την διαθεση να προσφερει σε εναν συνανθρωπο του ή καποιο συμφερον. Με την συμπεριφορα που εχουν 2-3 (τοσο φρεσκοι στο φορουμ-ή στο sub- που δεν ξερουν καν για παραδειγμα τον δισκο 1ΤΒ στα 24€) να βριζουν και να επιτιθενται σε μελη που εχουν φαει απο εκατονταδες εως χιλιαδες ωρες εδω, εεεεε, μη ζητανε μετα και λινκ προσφορων απο αυτους της πρωτης κατηγοριας...

 

Τα φορουμ δημιουργηθηκαν για να γραφονται και να διαβαζονται γνωμες, δεν εχουν φτιαχτει για να αποτελεσουν Ρωμαϊκη αρενα. Χωρις βεβαια να σημαινει οτι καποιος δεν μπορει να φτιαξει μια. Αν θελετε μια τετοια καλα πατε.

 

Καλο ειναι να ξαναγυρισετε σε ontopic ενασχοληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθενας ποσταρει προσφορα αν θελει και αν γουσταρει. Πρεπει να εχει ή την διαθεση να προσφερει σε εναν συνανθρωπο του ή καποιο συμφερον. Με την συμπεριφορα που εχουν 2-3 (τοσο φρεσκοι στο φορουμ-ή στο sub- που δεν ξερουν καν για παραδειγμα τον δισκο 1ΤΒ στα 24€) να βριζουν και να επιτιθενται σε μελη που εχουν φαει απο εκατονταδες εως χιλιαδες ωρες εδω, εεεεε, μη ζητανε μετα και λινκ προσφορων απο αυτους της πρωτης κατηγοριας...

 

Τα φορουμ δημιουργηθηκαν για να γραφονται και να διαβαζονται γνωμες, δεν εχουν φτιαχτει για να αποτελεσουν Ρωμαϊκη αρενα. Χωρις βεβαια να σημαινει οτι καποιος δεν μπορει να φτιαξει μια. Αν θελετε μια τετοια καλα πατε.

 

Καλο ειναι να ξαναγυρισετε σε ontopic ενασχοληση.

Ένα link είναι ρε παιδιά, δεν είναι η μυστική συνταγή της coca-cola. Αν το έχετε και θέλετε το δίνετε στους υπόλοιπους για να πάψουν να αμαυρώνουν την υπόληψη σας. Εγώ τουλάχιστον έτσι το βλέπω.

 

Τώρα αυτά περί νέων και παλιών είναι λίγο ντε-μο-ντε.

 

Εντελώς φιλικά, φίλε και συμφορουμίτη matrixxx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το wifi usb stick που λέτε....μια χαρά τιμούλα είναι!Μην ξεχνάτε πως είναι ΜΙΝΙ και όχι κανονική κουμούτσα!Με λιγότερα λεφτά όσα βρήκα ζήταγαν ελάχιστα μεταφορικά 3€ ή με την μέθοδο της αντικαταβολής επιπλέον χρέωση!Έτσι ξεπερνάγαμε για τα καλά τα 9€!

 

Εγώ το παρήγγειλα το Σάββατο το βράδυ και σήμερα το μεσημέρι το παρέλαβα από το e-shop(αφού μου έστειλαν μήνυμα) και μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένος!Και να φανταστείτε ΔΕΝ είμαι φαν του καταστήματος!Για πιο....ακριβές επιλογές προτιμώ να τα σκάσω αλλού παρά εκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... μου αρέσει όμως ο άλλος με τον δίσκο που τον πήρε 24€ :) που ρε θηρίο βάλε 1 link να παραγγείλουμε και εμείς.

 

Αναφέρεται μάλλον στην προσφορά από electroworld τον Σεπτέμβριο.Αλλά ήταν εξαίρεση.Όχι ο κανόνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το NAS το fujitsu είναι καλή αγορά? Δεν είχα σκοπό να δώσω τόσα λεφτά αλλά είναι πραγματικά τεράστια έκπτωση και από δυνατότητες φαίνεται σουπερ. Τον θέλω για γραφείο με 3 pc να τρέχουν αρχεία autocad από εκει και να μπορώ να έχω πρόσβαση από παντου εκτός γραφείου. Επίσης και κανένα torrent κατέβασμα κτλ.

Αξίζει τα λεφτά ή κάνω την δουλεια μου και με 100-150 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...