Προς το περιεχόμενο

TV Sony 46 NX 720 - Αξίζει ;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά. Χρειάζεται να αλλάξω την υπάρχουσα τηλεόραση μου η οποία χάλασε έπειτα από 25 χρόνια λειτουργίας. Με το σκεπτικό ότι τόσα χρόνια δεν είχα πάρει κάποια τηλεόραση, σκέφτομαι να αγοράσω κάποιο καλό μοντέλο το οποίο και θα κρατήσω.

 

Χωρίς πολλά πολλά, είδα σε κάποιο κατάστημα την Sony 46 NX 720 στα 1200Ε με δυνατότητα για -5% εώς -10%. O πωλητής μου είπε ότι αναμένονται νέα μοντέλα από βδομάδα.

 

Πιστεύετε ότι αξίζει τον κόπο το συγκεκριμένο μοντέλο, ή να περιμένω τα καινούρια; H τιμή δε φαντάυομαι ότι θα πέσει άλλο, η προσφορά έγινε με τη λογική ότι είναι μοντέλο 2011.

 

Γενικά είμαι ανοικτός σε προτάσεις.

 

Να πω ότι με ενδιαφέρει τηλεόραση σ αυτές τις ιντσες, με wifi και δυνατότητα skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν αναμεσα σε αυτη και τη D8000 της Samsung.Παρα πολυ δυνατη επιλογη στα λεφτα αυτα.Τωρα αν δεν την βιαζεσαι μπορεις να περιμενεις να δεις και τα καινουργια μοντελα.Αληθεια ποτε σου ειπε οτι βγαινουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγαίνουν σε καμια εβδομάδα και μάλιστα με προσφορές playstation ή γυαλιά 3d. Αυτήείναι καινούριο μοντέλο ή παλιο;

Επεξ/σία από xpapias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το γνωριζω.Επισης εκανα λαθος πριν.Αυτη που κοιταζα απο ΣΟΝΥ μερια ηταν η ΗΧ820 και οχι η ΝΧ820.

 

edit: Αυτη που ποσταρες ειναι προσφατη και συγκεκριμενα κυκλοφορησε Ιανουαριο του 12

Επεξ/σία από sarpan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά λεφτά και λίγες ίντσες η SONY.

 

Ρίξε μία ματιά και στις παρακάτω:

α. http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Home-Cinema/Televisions/Panasonic-P50UT30E-Plasma-3D-TV-50-TX-P50UT30E.htm

β. http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Home-Cinema/Televisions/Panasonic-TX-P50GT30E-Plasma-3D-TV-50.htm

 

 

Νομίζω βέβαια ότι προσωπικά θα επέλεγα αυτή:

http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Home-Cinema/Televisions/LG-55LW4500-3D-LED-TV-55-55LW4500.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα οι τιμές έχουν πέσει αρκετά. Και εγώ την δική μου την πήρα σχεδόν πριν απο δυο χρόνια και έδωσα 400 ευρώ για 32άρα 50Hz. Ήταν και προσφορά.

Προηγουμένως η ίδια έκανε σχεδόν 500 ευρώ.

Τώρα με τα ίδια χρήματα αγοράζεις σαφώς ανώτερη τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

LG τηλεόραση, ΟΥΤΕ να το σκέφτεσαι. Και πριν αρχίσουν πάλι τα "τι λες φίλε κλπ κλπ", κάντε μια αναζήτηση σ' αυτό εδώ το φόρουμ αλλά και στο "Avclub.gr".

 

 

 

Sony χτύπα άνετα, αλλά θα σου λεγα να περιμένεις 2-3 βδομάδες γιατί όλο και κάποια προσφορά θα παίξει με το Euro!!

Επεξ/σία από EKTELESTES
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG τηλεόραση, ΟΥΤΕ να το σκέφτεσαι. Και πριν αρχίσουν πάλι τα "τι λες φίλε κλπ κλπ", κάντε μια αναζήτηση σ' αυτό εδώ το φόρουμ αλλά και στο "Avclub.gr".

 

 

 

Sony χτύπα άνετα, αλλά θα σου λεγα να περιμένεις 2-3 βδομάδες γιατί όλο και κάποια προσφορά θα παίξει με το Euro!!

Καμία μάρκα δεν είναι καλή ή κακή. Υπάρχουν προβληματικά ή όχι μοντέλα.

Τι προβλήματα έχει η συγκεκριμένη TV;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...