Προς το περιεχόμενο

επιλογη tablet


nichrys4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλοι μου καλησπερα

 

θα ηθελα την βοηθεια σας τον ποιο ενημερωμενων γιατι ψαχνω tablet με ταεξης χαρακτηριστικα και για τις παρακατω εργασιες

 

1. 10,1 οθονη και αναλυση 1280Χ800

2. 32 GB μνημη ή 16GB επεκτασιμη με εξωτερικη σε 32GB

3. ολες τις απαραιτητες θυρες με HDMI επιπλεον

4 μεγαλη διαρκεια ωρας της μπαταριας

 

οι εργασιες που το χρειαζομαι ειναι αντι για το laptop οταν θα βρισκομαι εκτος γραφειου να εχω το tablet στο οποιο να μπορω να περασω τα microsoft office εργασιες που εχω σε μορφη excel word να μπορω να στειλω και να λαβω e-mail

σε δυο λογαριασμους.

 

για το σπιτι να το χρησιμοποιουν τα παιδια στα πρωτα τους βηματα για εξικοιωση με τους υπολογιστες να μπορω να βαλω ταινιες για χρηση σε μακρινα ταξιδια τραγουδια φωτογραφιες παιχνιδια να το χρησιμοποιω σαν e-book κ.α .

 

στα υποψιν εχω δει 2

το ενα acer iconia a500 στα 390€ απο εξωτερικο και το αλλο που εντυπωσιαστηκα ειναι

asus tf 300 απο ebay με 365€

 

επισης αν παραγγειλεις απο αμερικη πληρωνει τελωνειο? γιατι μπορει η τιμη να διαφοροποιειτε?

οπως ειδατε η τιμη που διαθετω ειναι στα 400€ οποτε αν εχετε κατι αλλο μου λετε

περιμενω τις προτασεις ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλοι μου καλησπερα

 

 

 

επισης αν παραγγειλεις απο αμερικη πληρωνει τελωνειο? γιατι μπορει η τιμη να διαφοροποιειτε?

οπως ειδατε η τιμη που διαθετω ειναι στα 400€ οποτε αν εχετε κατι αλλο μου λετε

περιμενω τις προτασεις ευχαριστω

Αν παραγγείλεις από Αμερική, ανάλογα με τα κέφια του τελωνειακού (στο αεροδρόμιο) πληρώνεις τελωνείο. Κανονικά πρέπει να πληρώσεις, αλλά πολλές φορές περνά χωρίς να το προσέξουν). Εγώ θα έπαιρνα το ρίσκο, γιατί οι διαφορές είναι μεγάλες. Αν όμως βάλεις και εκτελωνιστή (αν δεν μπορείς να το τρέξεις μόνος σου), καλύτερα άστο.

Μία καλή προσφορά είναι στο www.tosconto.gr, που έχει σήμερα μία προσφορά tablet, που νομίζω σου κάνει.

Ελπίζω να βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παραγγείλεις από Αμερική, ανάλογα με τα κέφια του τελωνειακού (στο αεροδρόμιο) πληρώνεις τελωνείο. Κανονικά πρέπει να πληρώσεις, αλλά πολλές φορές περνά χωρίς να το προσέξουν). Εγώ θα έπαιρνα το ρίσκο, γιατί οι διαφορές είναι μεγάλες. Αν όμως βάλεις και εκτελωνιστή (αν δεν μπορείς να το τρέξεις μόνος σου), καλύτερα άστο.

Μία καλή προσφορά είναι στο www.tosconto.gr, που έχει σήμερα μία προσφορά tablet, που νομίζω σου κάνει.

Ελπίζω να βοήθησα.

 

 

σε ευχαριστω πολύ

 

υπαρχει καποιος τροπος να του πω του πωλητη τι να γραψει στο κουτι ετσι ωστε να μην περασει απο τελωνειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολύ

 

υπαρχει καποιος τροπος να του πω του πωλητη τι να γραψει στο κουτι ετσι ωστε να μην περασει απο τελωνειο?

 

μπα δεν περνανε τετοια πλεον...εχουν πονηρεψει και τα εκτελονιζουν ολα.ειναι ρισκο πλεον αν θα πληρωσεις εκτελωνισμο ή οχι..καλυτερα απο το αγγλικο αμαζον η ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...