Προς το περιεχόμενο

οικονομικο ταμπλετακι


Paganisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα συμφορουμιτες ψαχνω ενα οικονομικο ταμπλετ για μια δοκιμη που θελω να κανω για ενα μενου καταστηματος σε μορφη html με ενδιαφερει να ειναι 10" με οσο το δυνατον πιο καλη οθονη.αν εχετε καποιο υποψιν σας η εχετε καποιο κινεζικο ταμπλετακι που εχετε μεινει ευχαριστημενη ενημερωστε ακομα με ενδιαφερει οσο το δυνατον καλυτερη μπαταρια για μεγαλυτερη αυτονομια. ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Να προσθεσω οτι επειδη το βιαζομε αρκετα θα με ενδιεφερε και απο ελλαδα για πιο γρηγορη αποστολη και εφοσον το αντιστοιχο κινεζικο δεν ειναι αρκετα πιο φθηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και θα αγορασεις ενα ταμπλετ για μια δοκιμη??και αν δεν γινει η δουλεια σου?μετα στο ραφι??

 

αυτην την στιγμη το sanei n90 εχει την μεγαλυτερη μπαταρια

μπορεις να στειλεις το αρχειο που θελεις να αναπαραγεις σε μελη που εχουν κινεζικα ταμπλετ να κανουν την δοκιμη που θελεις και αν μπορουν να το αναγνωρισουν να προχωρησεις στην αγορα του.

εγω εχω το aoson m19,αν θελεις στειλε μου το αρχειο να το δοκιμασω και να σου πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι για μενα το ταμπλετ αυτος που εχει το μαγαζι θα το αγορασει δοκιμη εχει γινει σε galaxy tab 10.1 και δουλευει μια χαρα απλα επειδη τα ταμπλετ που χρειαζεται ειναι πολλα πανω απο 10 θα αγοραστη ενα για αρχη για να δουμε διαφορες απο ενα επωνυμο τελοσπαντων απλα επειδη ειναι πολλα τα κινεζικα ρωταω πια ειναι τα πιο αξιολογα και οικονομικα παντως αυτο που λες το ειδα και προς τα εκει με βλεπω ευχαριστω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...