Προς το περιεχόμενο

λινουξοαστεία


twiner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 219
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, jemadux είπε

@rhtoras αλλη δουλεία δεν εχεις; απλα να αντιδρας; 

pic-selected-210531-1930-35.png
 

Παιδια ειρηνη υμην..να κανουμε ενα διαλειμμα με την τοξικοτητα, μονο κακο κανουμε στην υποτιθεμενη  ελληνικη λινουξ κοινοτητα...

Επεξ/σία από ConstantineP
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Παιδια ειρηνη υμην..να κανουμε ενα διαλειμμα με την τοξικοτητα, μονο κακο κανουμε στην υποτιθεμενη  ελληνικα λινουξ κοινοτητα...

Πέρα από την λίνουξ κοινότητα, τα τελευταία μηνύματα δεν είχαν καμμία σχέση με αστεία.

Συμφωνεί κανείς ότι μήπως θα ήταν καλύτερο από το παραπάνω μήνυμα (που λέει για το vm) μέχρι και το παρόν δικό μου να διαγραφούν ώς άσχετα με το νήμα; Θα κάνω αναφορά το παρόν μήνυμά μου να το δει κάποιος mod.

Edit: Ίσως γίνομαι άδικος (και δεν ξέρω αν έχω καν δικαίωμα να το πω αυτό σαν non-mod) αλλά jemadux γίνεσαι σιγά-σιγά mini-me του rhtora. Κατηγορούμε το rhtora ότι καταστρέφει τα νήματα αλλά τα τελευταία νήματά σου και μηνύματά σου ήταν εντελώς άκυρα.

Επεξ/σία από imitheos
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, imitheos είπε

Συμφωνεί κανείς ότι μήπως θα ήταν καλύτερο από το παραπάνω μήνυμα (που λέει για το vm) μέχρι και το παρόν δικό μου να διαγραφούν ώς άσχετα με το νήμα; Θα κάνω αναφορά το παρόν μήνυμά μου να το δει κάποιος mod.

Η λογικη ομως ποναει κεφαλι , κοψει κεφαλι δεν λυνει το προβλημα....αλλα οσο το ξανασκεφτομαι, ορθολογικη λυση δεν μπορει να υπαρξει (το να περιμενω απο καποιους να σταματησουν να ειναι τοξικοι..ειναι δωρον αδωρον).

Βασικα ειμαι της πεποιθησης οτι παντα στα φορουμ οι τελευταιοι που φταινε ειναι οι χρηστες...ολα ειναι θεμα της πολιτικης του καθε site...εδω οι ιδιοι οι admin αφηνουν να γινεται αυτο το μπαχαλο (και καμια φορα και οι ιδιοι βαζουν φυτιλιες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Η λογικη ομως ποναει κεφαλι , κοψει κεφαλι δεν λυνει το προβλημα....αλλα οσο το ξανασκεφτομαι, ορθολογικη λυση δεν μπορει να υπαρξει (το να περιμενω απο καποιους να σταματησουν να ειναι τοξικοι..ειναι δωρον αδωρον).

Δεν εννοούσα ότι η λύση πρέπει να είναι γενικά αφαίρεση μηνυμάτων ώστε να αποφεύγεται η τοξικότητα. Απλά σε αυτή την περίπτωση τα τελευταία μηνύματα δεν είχαν καμμία σχέση με λινουξοαστεία και για αυτό να αφαιρεθούν (η πρώτη μου σκέψη ήταν μεταφορά σε ξεχωριστό νήμα αλλά, διαβάζοντάς τα, μου φάνηκε ότι διαγραφή είναι καλύτερη).

Έστειλα αναφορά στο προηγούμενό μηνύμά μου οπότε περιμένουμε απάντηση από κάποιο mod. Αν εσύ, ο @mphxths ή ο @jemadux, δεν έχετε αντίρρηση, νομίζω πως από το μήνυμα που ανέφερα πριν μέχρι και αυτό το μήνυμά μου πρέπει να διαγραφούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, imitheos είπε

Αν εσύ, ο @mphxths ή ο @jemadux, δεν έχετε αντίρρηση, νομίζω πως από το μήνυμα που ανέφερα πριν μέχρι και αυτό το μήνυμά μου πρέπει να διαγραφούν.

Αυτο ειναι στο χερι των admin...δεν νομιζω να εχουμε εμεις δικαιωμα (θα πω κυριως για τον εαυτο μου που εχω και εγω κατασπαμαρει πολλες φορες) αν θα πρεπει να προτεινουμε ποια μυνηματα πρεπει να διαγραφουν.

Και για να επιστρεψουμε στο τοπκ ;)

 

Στιγμιότυπο από 2021-06-04 22-22-10.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Get a room να λύσετε τα θέματα σας με κάθε αγάπη το λέω αλλά σεβαστείτε και εμάς που μπαίνουμε να δούμε κάτι αστείο ή να διαβάσουμε ένα σοβαρό διάλογο και απλά βλέπουμε 2 άτομα να θάβουν ο ένας τον άλλο.

Κάντε block ο ένας τον άλλο και θα ηρεμήσετε και οι 2 τι μαζοχισμός και αυτός.

Sorry για το off topic

7 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Αυτο ειναι στο χερι των admin...δεν νομιζω να εχουμε εμεις δικαιωμα (θα πω κυριως για τον εαυτο μου που εχω και εγω κατασπαμαρει πολλες φορες) αν θα πρεπει να προτεινουμε ποια μυνηματα πρεπει να διαγραφουν.

Και για να επιστρεψουμε στο τοπκ ;)

 

Στιγμιότυπο από 2021-06-04 22-22-10.png

Ήμουν σίγουρος για την κατάληξη από την πρώτη εικόνα 😂

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...