Προς το περιεχόμενο

Καμπάνα σε kymco spike r


CoOliO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!!Έχω την αναφερόμενη μηχανή στην οποία όταν είναι κρύα η μηχανή έχω 1 θόρυβο!!Πήγα στον μάστορα και μου είπε πως έχει λίγα μπόσκα η καμπάνα και ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό που θέλει αλλαγή!Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι γιατί δεν έχω πολύ ιδέα από μηχανές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καμπανα ειναι ενα στρογγυλο σαν ποτηρι να στο πω απλα που μεσα του συμπλεκει ο συμπλεκτης οπου ανοιγει φυγοκεντρικα. Αυτο που σου λεει ο μαστορας ειναι οτι δεν ειναι εντελος σταθερη και οτι κουναει λιγο. Εαν ειναι οντως λιγο δεν εχεις θεμα μιας και μολις ανοιξει και πιασει πανω ο συμπλεκτης θα ερχετε στα ισα της....

 

καμπανα και συμπλεκτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πρεπει να το αγορασεις... Επισκευη δεν νομιζω πως θα περνει... δε βρισκω για το δικο σου καμπανα στο net λιγο που εψαξα αλλα πρεπει να κανει κανενα 30ρι πανω κατω.. για ρωτα το μαστορα... Απλα οταν τα παιξει θα μεινεις απο μεταδοσει και ο,τι ταχυτητα και να εχεις δεν θα κουνιεται καθολου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μαλλον ναι θα "κοπει" εντελος και θα εχει μεταδοση... ειδες στην φωο δεν ειναι τιποτα τρελο.. φυσικα υπαρχουν και ακριβες καμπανες αλλα δε νομιζω αυτη να ανηκει σε αυτη την κατηγορια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...