Προς το περιεχόμενο

Η Nova πλέον και επίγεια


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αμε...ειμαι σιγουρος οτι ειναι μεγαλη απολαυση να βλεπεις αγωνα σε κινητο με οθονη 4 ιντσων.Για να μην πω για τη high definition ποιοτητα του streaming της Forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αμε...ειμαι σιγουρος οτι ειναι μεγαλη απολαυση να βλεπεις αγωνα σε κινητο με οθονη 4 ιντσων.Για να μην πω για τη high definition ποιοτητα του streaming της Forthnet.

 

χαχα streaming και forthnet? ουτε στην καταλογαρα του 11880 δεν βρίσκεις τέτοια ανέκδοτα

 

Από την άλλη, να πληρώνω 35 ευρώ το μήνα για να βλέπω game of thrones στην απίστευτη ποιότητα εικόνας που μου προσφέρει η νοβα, ή να το κατεβάζω δωρεάν σε high definition και να το βλέπω όταν και όπου θέλω; χμμμμμ δύσκολο δίλημμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από προσωπική εμπειρία forthnet και streaming πάνε μια χαρά σε εμένα.

έχω δει και άλλες εταιρίες και σε αυτό τον τομέα και ψιλοσέρνονται.

όσον αφορά το streaming στο site της forthnet, ένα καιρό που έβλεπα tennis, η ποιότητα ήταν πολύ καλή για streaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η forthnet νομίζω σε τεστ που έχουν γίνει έχει το πιο σταθερό και γρήγορο

streaming. Και με 15 ευρώ όχι με 35 μπορείς να έχεις το κινηματογραφικό

κανάλι που έχει τις πρεμιέρες και το Game of thrones. Μεταξύ μας

ήτε την συμπαθούμε την εταιρία ήτε όχι δεν ακούγεται άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη, να πληρώνω 35 ευρώ το μήνα για να βλέπω game of thrones

Από το να βλέπεις ελληνική ιδιωτική τηλεόραση ή να δίνεις 20 ευρώ για να βλέπεις τον Βέγγο στο ΟΤΕ TV χίλιες φορές η Nova.

 

Και με 15 ευρώ όχι με 35 μπορείς να έχεις το κινηματογραφικό κανάλι που έχει τις πρεμιέρες και το Game of thrones.

Με 9.90 δε το δίνουν το cinema ρε παιδιά; Γιατί 15;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ψηφιακή πλατφόρμα συνδρομητικής τηλεόρασης Nova, περνάει πλέον και σε επίγειο σήμα παράλληλα με το δορυφορικό όπως τη γνωρίζαμε μέχρι σήμερα.

 

Σύμφωνα με την ανακοίνωση, η Nova επίγεια δίνει πρόσβαση στο περιεχόμενο και τις ψηφιακές ευκολίες της Nova μέσω του επίγειου ψηφιακού σήματος. Αυτές είναι αναλυτικά οι εξής

 

• Τα novacinema1 και novasports1, που τα πρωινά φιλοξενεί για τους μικρούς φίλους της οικογένειας, το παιδικό κανάλι Disney XD.

• Όλα τα ελεύθερα ψηφιακά κανάλια.

• Τιμές που ξεκινούν από 9,90€ για συνδρομητές Forthnet.

• Ευκολία στην εγκατάσταση, καθώς δεν χρειάζεται δορυφορικό πιάτο.

• Τον ηλεκτρονικό οδηγό προγράμματος (EPG) της Nova, με όλες τις πληροφορίες προγράμματος, συνεχώς ανανεωμένες.

• Κορυφαίο αποκωδικοποιητή και επίγειο ψηφιακό δέκτη – έτοιμους για την ψηφιακή μετάβαση, συμβατούς με όλες τις τηλεοράσεις.

 

nova%20epigeia%20logo.jpg

 

Για συνδρομητές Forthnet, οι τιμές που ισχύουν είναι:

 

• Nova επίγεια Sports & Cinema με 29,90€

• Nova επίγεια Sports με 19,90€

• Nova επίγεια Cinema με 9,90€

 

ενώ για όσους δεν είναι συνδρομητές Forthnet, οι τιμές ορίζονται ως εξής

 

• Nova επίγεια Sports & Cinema με 34,90€

• Nova επίγεια Sports με 24,90€

• Nova επίγεια Cinema με 14,90€

 

Οι υπηρεσίες Nova επίγεια διατίθενται άμεσα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη ενώ για όσους εγγραφούν συνδρομητές σε κάποια από τις παραπάνω υπηρεσίες μέχρι το τέλος Ιουλίου, οι 2 πρώτοι μήνες παρέχονται δωρεάν.

 

Link.png Site: Forthnet Group

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το θυμόμουν. 9,90 για συνδρομητές Forthnet και οι πρώτοι 2 μήνες τσάμπα... ;) Νομίζω δεν υπάρχει καν λόγος συζήτησης.

 

 

Δεν έχουν όλοι Forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος πιά..Κανονικά τα δύο αυτά κανάλια της NOVA θα έπρεπε να είναι free και να προβάλλονται με αποκωδικοποιητή εν μέσω κρίσης..Είμαστε τόσο οπισθοδρομικοί,που η digea έχει στο μενού της ακόμα το alter και δεν το έχει αντικαταστήσει με κανένα άλλο κανάλι ψυχαγωγικό της προκοπής. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα υπαρχει και αλλη επιλογη να γινεις συνδρομητης σε novasports mobile με μονο 6 ευρω και να το συνδεσεις μετα το κινητο σε hdmi στην τηλεοραη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή στην Αγγλία πχ. που πληρώνουν 15-20 λίρες το μήνα περίπου και έχουν τα ίδια προγράμματα και άλλα 500+ κανάλια πώς γίνεται..?

 

Έχουν 6-πλάσια πίτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος πιά..Κανονικά τα δύο αυτά κανάλια της NOVA θα έπρεπε να είναι free και να προβάλλονται με αποκωδικοποιητή εν μέσω κρίσης..

ποια κανάλια εννοείς? αν εννοείς το cinema και το sport τότε είναι λίγο δύσκολο να είναι free από τη στιγμή που έχουν σκάσει πόσα λεφτά για τη superleague και για την πιο επίκαιρη σειρα, το game of thrones.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια κανάλια εννοείς? αν εννοείς το cinema και το sport τότε είναι λίγο δύσκολο να είναι free από τη στιγμή που έχουν σκάσει πόσα λεφτά για τη superleague και για την πιο επίκαιρη σειρα, το game of thrones.

 

+1 Και μάλιστα θα έχει και η Digea συνδρομή σε λίγο, από Σεπτέμβριο όπως ακούγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος πιά..Κανονικά τα δύο αυτά κανάλια της NOVA θα έπρεπε να είναι free και να προβάλλονται με αποκωδικοποιητή εν μέσω κρίσης..Είμαστε τόσο οπισθοδρομικοί,που η digea έχει στο μενού της ακόμα το alter και δεν το έχει αντικαταστήσει με κανένα άλλο κανάλι ψυχαγωγικό της προκοπής.

 

Είναι λίγο ακραίο αυτό.Ακριβώς επειδή έχουμε κρίση η εταιρία αποφάσισε να ρίξει τις τιμές αλλά τζάμπα δεν γίνεται να δίνει κανείς τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...