Προς το περιεχόμενο

Ζητειται ...


antonymic1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

 

ψαχνω να βρω εμπιστο παιδι με πολλες ωρες διαθεσιμες, γνωστη του στοιχηματοςῑδιαιτερα του ιντερνετικου-.

 

Θελω να βρισκεται σχεδον ολες τις ωρες πανω απο το λαπ-τοπ ή τουλαχιστον 10 λεπτα πριν ξεκινησει οποιοδηποτε προγραμματισμενο ματς υπαρχει.

 

Θα του δωθουν κωδικος απο στοιχηματικη εταιρεια κ εντολη να παιζει ο,τιδηποτε ματς ΄΄δωσει το betgenius.gr''.

Δε θα εχει καμια ευθυνη για τα αποτελεσματα κ επιπλεον θα πληρωθει με 70 ευρω(οποια καταληξη κ να εχουν τα μπετς + 15% απο τα κερδη το τελος του καθε μηνα.

 

Οποιος ενδιαφερεται παρακαλω πολυ ας επικοινωνησει μαζι μου μεσω προσωπικου μηνυματος.

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια διαφημιση του site σου:P

 

Aν καταλαβα καλα ζητας ατομο/ατομα να παιζουν στοιχημα στο δικο σου σαιτ ΟΛΗ ΜΕΡΑ και σε ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ που θα αναρτας, με αμοιβη 70 ευρω το μηνα ?

 

Το 15% προμηθεια απτα κερδη δε το καταλαβαινω. Ως ιδιοκτητης του σαιτ που εισαι, για ποια κερδη μιλας. Θα πονταρει ο αλλος στο δικο σου σαιτ και θα του δινεις το 15% των κερδων? Η θα παιζει με δικα σου λεφτα στο δικο σου σαιτ ?!

 

Διευκρινησε μας με ποιανου λεφτα θα παιζει.

 

Κατα τ'αλλα

Προσοχη εχω να πω εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια διαφημιση του site σου:P

 

Aν καταλαβα καλα ζητας ατομο/ατομα να παιζουν στοιχημα στο δικο σου σαιτ ΟΛΗ ΜΕΡΑ και σε ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ που θα αναρτας, με αμοιβη 70 ευρω το μηνα ?

 

Το 15% προμηθεια απτα κερδη δε το καταλαβαινω. Ως ιδιοκτητης του σαιτ που εισαι, για ποια κερδη μιλας. Θα πονταρει ο αλλος στο δικο σου σαιτ και θα του δινεις το 15% των κερδων? Η θα παιζει με δικα σου λεφτα στο δικο σου σαιτ ?!

 

Διευκρινησε μας με ποιανου λεφτα θα παιζει.

 

Κατα τ'αλλα

Προσοχη εχω να πω εγω...

 

Εαν προσεξες το σαιτ το εχω διαφημισει ηδη απο το δεκεμβριο,οποτε αστοχη η παρατηρηση σου.Δευτερον,εαν παλι προσεχες,θα εβλεπες οτι το σαιτ δινει αυτοματοποιημενα προγνωστικα κ δε τα δινω εγω.Και εαν παλι προσεχες καλυτερα,λεω οτι θελω εμπιστο ατομο οπου θα του δωσω κωδικο απο στοιχηματικη εταιρεια,δηλαδη δικο μου κωδικο κ φυσικα δικα μου χρηματα.

Γενικως...δεν προσεχεις εσυ δηλαδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν μας το εξηγεις λιγο πιο λεπτομερως το ολο σκηνικο? Πχ τον κυκλο που θα κανει το χρημα, τι ρολο ακριβως θα εχει το ατομο που ψαχνεις/εψαχνες και με τι σκοπο θα συμβαινει ολο αυτο?!

 

Δηλαδη εψαχνες ατομο να του δινεις τα λεφτα σου για να ψωνιζει απτο μαγαζι σου?

 

Αλλα νταξει βρηκες ατομο οποτε οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...