Προς το περιεχόμενο

ελληνικό keyboard@toshiba tablet


ekkli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(έχω την εντύπωση ότι το παρόν θέμα θα έπρεπε να είναι σε κάποια κατηγορία σχετική με λειτουργικά αλλά δεν βρήκα κάπου να το βάλω)

 

πρώτα απ'όλα, παίζω με πισιά 20 χρόνια, με tablet αλλά και με android είμαι ψιλοάσχετος.

μου έφερε φίλος ένα toshiba at100 γιατί δεν είχε εισαγωγή ελληνικών χαρακτήρων στο εικονικό πληκτρολόγιο που εμφανίζεται στην οθόνη.

το συγκεκριμένο μηχανηματάκι έχει android 3.1.

αφού γκουγκλαρα , κατέληξα σε αυτή την εφαρμογή, όταν πήγα να την εγκαταστήσω, μου πέταξε ένα μήνυμα ότι ενδέχεται να είναι key logger και να είμαι προσεκτικός.

παίζει αυτό ή πρόκειται για υπερβολή ;

το android market είναι μονόδρομος για εγκατάσταση εφαρμογών;

αν το είχα κατεβάσει από εκεί, θα έβγαζε προειδοποίηση;

 

επίσης, ξέρετε κανένα καλό σάιτ με guides για android σε tablets ;

δεν μπορούμε να βρούμε το πιο απλό: πως να κλείνουμε σελίδες.

πχ , ανοίγω ρυθμίσεις, μετά πατάω το εικονίδιο κάτω που αντιστοιχεί στο home αλλά η σελίδα των ρυθμίσεων παραμένει ανοικτή.

ανοίγω μια φωτογραφία και δεν ξέρω πως κλείνει μετά και παραμένει και αυτή ανοικτή στο παρασκήνιο.

νομίζω καταλάβατε τι εννοώ, μιλάμε για ασχετοσύνη και προσπαθώ να τα μάθω για να τα δείξω και στον φίλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαζεις απο το μαρκετ μία Task Killer για να "σκοτωσεις" εφαρμογες. Οσο για τα ελληνικα εχει πολλα πληκτρολογια που νομιζω εχουν ελληνικα. Α και επισης μπορεις να γραψεις στο Market Greek Keyboard,ολο και κατι θα σου βγαλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...