Προς το περιεχόμενο

Καταστημα MrSmith.Γνωμες,παραλαβες ή μη!


vaggelisp7406

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ υποτίθεται θα παραλάβω αύριο, και είχα κάνει την παραγγελία 28/5

 

ηρθε το 2ο κουτι, σφραγισμενο εργοστασιακα! ολα αψογα!

καταφερα και να συναρμολογησω τα κομματια, ολα τελεια :) :)

 

+1 mr.smith απο μενα!

post-218943-0-24492300-1339760039_thumb.jpg

post-218943-0-68158900-1339760046_thumb.jpg

post-218943-0-46876800-1339760095_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ηρθε το 2ο κουτι, σφραγισμενο εργοστασιακα! ολα αψογα!

καταφερα και να συναρμολογησω τα κομματια, ολα τελεια :) :)

 

+1 mr.smith απο μενα!

 

Γαμάτη η gamini, με γεια! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο καιρό έκανε να έρθει;

κανα 12ημερο

Γαμάτη η gamini, με γεια! :-D

οντως..μπηκε ευκολα και ηταν καλη δεν μας παίδεψε καθολου! αλλα τωρα παει..

δεν προκειται ποτε να προσθαφαιρεθει RAM! χαχαχα θελει ξερχαβαλωμα ολο για να πειραχτουν! και στο 1ο bootαρισμα εκανα προσευχες να εχουν κουμπωσει καλα χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε το 2ο κουτι, σφραγισμενο εργοστασιακα! ολα αψογα!

καταφερα και να συναρμολογησω τα κομματια, ολα τελεια :) :)

 

+1 mr.smith απο μενα!

Χωρις την εκπτωση που υπήρξε στην αρχη δε νομίζω οτι αξίζει την ταλαιπωρια και το αγχος αν θα παραλαβεις..Οκ καλές τιμές σε καποια πραγματα αλλα αν δεν εχει διαφορα πανω απο 10% και η παραγγελια δεν ειναι πάνω απο 100 ευρω δε νομιζω να αξιζει..

Αν ξαναβαλει εκπτωσουλα ,εστω και μικροτερη με αυτες τις τιμες τότε μια χαρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ηρθε το 2ο κουτι, σφραγισμενο εργοστασιακα! ολα αψογα!

καταφερα και να συναρμολογησω τα κομματια, ολα τελεια :) :)

 

+1 mr.smith απο μενα!

 

 

 

 

Τι σου έλεγα; Ότι θα σου έστελναν το δικό μου;

 

Ε απο τους 2 αριθμους στη γενική μεταφορική, αριθμό αποστολής έχουν πάρει μόνο οι 2 σκληροί που είχα παραγγείλει.

 

Το κουτί και το bluray recorder δεν είναι ενημερωμένα στην γενική μεταφορική...

 

 

 

 

Αν δεν παραλάβω αύριο όλα μου τα κομμάτια θέλω να με ενημερώσετε τι μπορώ να κάνω νομικά. Έχω τσαντιστεί υπερβολικά. Μπορεί ο θυμός μου να είναι τελείως λάθος και να έχουν στείλει όντως τα πράγματα, αλλά αυτό που βλέπω λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σου έλεγα; Ότι θα σου έστελναν το δικό μου;

 

Ε απο τους 2 αριθμους στη γενική μεταφορική, αριθμό αποστολής έχουν πάρει μόνο οι 2 σκληροί που είχα παραγγείλει.

 

Το κουτί και το bluray recorder δεν είναι ενημερωμένα στην γενική μεταφορική...

 

 

 

 

Αν δεν παραλάβω αύριο όλα μου τα κομμάτια θέλω να με ενημερώσετε τι μπορώ να κάνω νομικά. Έχω τσαντιστεί υπερβολικά. Μπορεί ο θυμός μου να είναι τελείως λάθος και να έχουν στείλει όντως τα πράγματα, αλλά αυτό που βλέπω λέω.

 

δεν νομιζω να γινεται να κανεις κατι νομικα, συνηθως στους ορους του καταστηματος οταν γινεσαι μελος για να κανεις παραγγελια γραφουν τα παντα ωστε να ειναι καλλυμενοι για οτιδιποτε στραβωσει σε καποια παραγγελια. παντως ενταξει.. λογικο να σου την εχει δωσει στα νευρα που εκανες παραγγελια νωριτερα απο μενα και αργησε περισσοτερο. παντως εγω την παραγγελια οταν την εκανα 1 του μηνος την επιβεβαιωσα επι τοπου και τηλεφωνικα και στο μεσοδιαστημα εστελνα αρκετα εμαιλ για να τσεκαρω τι γινεται. ισως αυτο βοηθησε στο να παραλαβω γρηγοροτερα(?)..δεν ξερω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ενταξει. Ειναι υπερβολη το να κινηθεις νομικα. Μην γινομαστε και δικομανεις...

Ασε που και δικαστηριο να γινει ο δικαστης θα ζητησει να τα βρειτε. Δεν ασχολουντε με ανοησιες...

Φιλικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

δεν νομιζω να γινεται να κανεις κατι νομικα, συνηθως στους ορους του καταστηματος οταν γινεσαι μελος για να κανεις παραγγελια γραφουν τα παντα ωστε να ειναι καλλυμενοι για οτιδιποτε στραβωσει σε καποια παραγγελια. παντως ενταξει.. λογικο να σου την εχει δωσει στα νευρα που εκανες παραγγελια νωριτερα απο μενα και αργησε περισσοτερο. παντως εγω την παραγγελια οταν την εκανα 1 του μηνος την επιβεβαιωσα επι τοπου και τηλεφωνικα και στο μεσοδιαστημα εστελνα αρκετα εμαιλ για να τσεκαρω τι γινεται. ισως αυτο βοηθησε στο να παραλαβω γρηγοροτερα(?)..δεν ξερω.....

 

 

Τους έπαιρνα κάθε δεύτερη μέρα τηλέφωνο. Πιστεύω είναι υπεραρκετό αυτό όσον αφορά την συνεννόηση. Και τι συνεννόηση ! Από Δευτέρα σε Πέμπτη μου ελέγαν, από Πέμπτη σε Τρίτη κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ ότι θα τους έρθουν τα κομμάτια. Πιστεύω καταντάει κοροϊδία αν δεν παραλάβω αύριο.

 

Και αν όντως έχεις πάρει το κουτί που προοριζόταν εδώ και 19 μέρες για εμένα, Την Δευτέρα έχει τηλεφώνημα και άπειρο κράξιμο.

 

Ελπίζω εν τέλει να βγω λάθος και να παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa κι'εγώ κάπως έτσι. μέρα παρά μέρα τηλέφωνο και mails... και όλο παρελάμβαναν...

απλά μια αληθινή απάντηση ότι ξέρεις κάτι μάλλον θα τα έχουμε από βδομάδα ή σε 2 βδομάδες οπότε μην βιάζεσαι γιατί θα αργήσουν και όχι να τάζουν χωρίς να ισχύουν αυτά που λένε. σε τρελαίνουν παραπάνω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αστεία πράγματα... Πήρα στην μεταφορική τηλέφωνο και τα πράγματα έχουν γίνει ακριβώς όπως τα περιέγραφα. Η μόνη αποστολή που έχει έρθει στο όνομά μου είναι αυτή με τους 2 HDD. Αγνοείται η τύχη του bluray (το κουτί καταλάβαμε όλοι πού πήγε :Ρ)...

 

Λοιπόν εγώ με λίγα λόγια θα το περιέγραφα σαν κοροϊδία, αντιεπαγγελματισμό και ανευθυνότητα.

 

 

Το μαγαζί δεν θα το προτείνω σε κανέναν.

 

 

Η σύνθεση προοριζόταν για επαγγελματία ο οποίος χρειαζόταν το pc όσο το δυνατόν πιό γρήγορα. Και εφόσον μου είχαν δώσει ημερομηνίες στην αρχή είπα οκ, προχωράμε, δεν θα αργήσουν...

 

Λυπάμαι για το mrsmith. Αυτό το μαγαζί είναι τελειωμένο για εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστεία πράγματα... Πήρα στην μεταφορική τηλέφωνο και τα πράγματα έχουν γίνει ακριβώς όπως τα περιέγραφα. Η μόνη αποστολή που έχει έρθει στο όνομά μου είναι αυτή με τους 2 HDD. Αγνοείται η τύχη του bluray (το κουτί καταλάβαμε όλοι πού πήγε :Ρ)...

 

Λοιπόν εγώ με λίγα λόγια θα το περιέγραφα σαν κοροϊδία, αντιεπαγγελματισμό και ανευθυνότητα.

 

 

Το μαγαζί δεν θα το προτείνω σε κανέναν.

 

 

Η σύνθεση προοριζόταν για επαγγελματία ο οποίος χρειαζόταν το pc όσο το δυνατόν πιό γρήγορα. Και εφόσον μου είχαν δώσει ημερομηνίες στην αρχή είπα οκ, προχωράμε, δεν θα αργήσουν...

 

Λυπάμαι για το mrsmith. Αυτό το μαγαζί είναι τελειωμένο για εμένα.

 

 

αφού ήταν για επαγγελματικό σκοπό το pc δεν έπρεπε να ασχολείσαι καθόλου μαζί τους

πήρες και εσύ στα σοβαρά ένα e-shop που είναι για κλωτσιές

αυτοί που έχουν παραλάβει είναι ελάχιστη σχετικά με αυτούς που εχουν παραγγείλει

 

και μην τους λυπάσαι οτι τσιμπήσουν είναι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού ήταν για επαγγελματικό σκοπό το pc δεν έπρεπε να ασχολείσαι καθόλου μαζί τους

πήρες και εσύ στα σοβαρά ένα e-shop που είναι για κλωτσιές

αυτοί που έχουν παραλάβει είναι ελάχιστη σχετικά με αυτούς που εχουν παραγγείλει

 

και μην τους λυπάσαι οτι τσιμπήσουν είναι ;)

 

οντως, αφου ηταν για επαγγελματικο σκοπο δεν υπηρχε λογος να ασχοληθεις με καποιο

καταστημα με τοσο αυξημενο risk factor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εφόσον υπήρχαν άτομα που είχαν παραλάβει στην ώρα τους δεν υπήρχε κανένα ρίσκο.

 

Το θέμα είναι ότι δεν δώσαν αληθή προσδιορισμό της παραλαβής μου. Ας μου έλεγαν, δεν έχουμε ιδέα ποτέ θα έρθει, να πω οκ περιμένω χωρίς άγχος.

 

Όχι όμως να λέμε τώρα σε 2 μέρες θα παραλάβουμε και να είναι αναληθές

 

 

κακή αρχή κάναν με εμένα, θα τους ξαναπροτιμησω μόνο αν έχουν καμία τρομερή προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...