Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - Sony KDL - 40EX520


AGELOG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχει καποιος δοκιμασει την Sony KDL - 40EX520 50hz την βρηκα στον κωτσοβολο στα 499€,περιμενω αποψεις & εντυπωσεις για τις δυνατοτητες της πχ media player κλπ,

εχω δει επισης στην ιδια τιμη την samsung ue40d5500 την οποια δεν μπορω να βρω στην περιοχη μου,υπαρχει καποια αλλη προταση στην ανωτερω τιμη και με τις δυνατοτητες των ανωτερω led,smart tv κλπ

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια εχει καποιος δοκιμασει την Sony KDL - 40EX520 50hz την βρηκα στον κωτσοβολο στα 499€,περιμενω αποψεις & εντυπωσεις για τις δυνατοτητες της πχ media player κλπ,

εχω δει επισης στην ιδια τιμη την samsung ue40d5500 την οποια δεν μπορω να βρω στην περιοχη μου,υπαρχει καποια αλλη προταση στην ανωτερω τιμη και με τις δυνατοτητες των ανωτερω led,smart tv κλπ

ευχαριστω

 

 

την 40άρα 5500 που τη βρήκες 499? !!edit: την είδα μόλις στη Mediamarkt στα 494 αν την ψάχνεις ακόμα!! Μήπως ήταν σκρουτζοκράχτης (με το "διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες")? Έχει την 32άρα το electroworld σε προσφορά που λήγει Σάββατο (με κουπόνι έκπτωσης που παίρνεις αν γραφτείς μέλος) από 509 στα 430, η 40άρα πάει στα 600 και δεν βγάζει έκπτωση...

 

Γενικά οι Sony έχουν μια φήμη ακριβών τηλεοράσεων για τις συνατότητές τους, και από παλιά ήταν και πίο "δύσκολες" στην αναπαραγωγή codecs, αν σε ενδιαφέρει το media player καλύτερα να κοιτάξεις Samsung, Panasonic (ακιβότερες) ή και κάποιες LG αφού τις ψάξεις λίγο στο νετ.

Επεξ/σία από pp6210
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

συμφωνω κι εγω, οτι αν σε ενδιαφερει ο media player, πας σε samsung!!

 

Η αλλη προταση, ειναι να βρεις καποια απο τις νεες LG (ειδικα τη σειρα LΜ), που παιζουν και αυτες τα ΠΑΝΤΑ!! απλα επειδη ειναι τα νεα μοντελα 2012 και οχι 2011, οπως η samsung UE40D5500, θα ειναι σιγουρα ακριβοτερες!!

απο οτι βλεπω η LM615S παιζει στα 650! αλλα ειναι καλυτερα εξοπλισμενη!!

 

εχω μια Samsung LE32D550 και προσφατα μια LG 42LM620S!

Επεξ/σία από cabdik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειναι πολλαπλων χρησεων και οχι μονο για τηλεοπτικο, θα σου πω ναι.

Μεχρι τωρα -αν και την εχω μονο 10 μερες- μου δινει την αισθηση, οτι αξιζει τα λεφτα της.

Ειναι 3D, smart TV, με media player που παιζει τα παντα, DLNA, 100 πραγματικα HZ, και εχει και δορυφορικο δεκτη DVB-S2...!

οτι αλλο θες ρωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οποια απορια εχεις, για τη συγκεκριμενη, ρωτησε με -μιας και την εχω- να σου πω ο,τι ξερω.

 

κι εγω ακομα την ψαχνω..., μη νομιζεις...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βιβλιο....? τομος? ...χαχαχα...περιεργως οχι! μικρο ειναι!!

 

αυτο γιατι τις οδηγιες χρησης τις εχει η τηλεοραση....!!

 

την τηλεοραση την αγορασα με δωρο ενα 3D bluray player, αλλα εγω την εχω συνδεσει στο HTPC που βλεπεις στην υπογραφη μου!

ομως ακομα κι ετσι, δεν χρησιμοποιω το Pc για την προβολη ταινιων, αλλα επειδη την εχω συνδεσει στο δικτυο μου, παιζω τις ταινιες απ'ευθειας απο την τηλεοραση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...