Προς το περιεχόμενο

Philips 42PFL4307H Ερώτηση για το 3D


KnightRider1996

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα καταρχήν...Είμαι έτοιμος να αγοράσω το συγκεκριμένο μοντέλο τηλεόρασης της Philips (Philips 42PFL4307H) μιας και η παλιά μου Plasma χάλασε .... Έτσι ήθελα να ρωτήσω πρώτον αν κάποιος από εσάς εχει αυτή την τηλεόραση.Μετά αν έχει καλή ποιότητα 3D :whistle: :whistle:. Από θέμα εικόνας γενικά δεν κάνω καν τον κόπο να ρωτήσω αφού το Panel της είναι LED... ^_^ Ένα ακόμα ερώτημα είναι το πόσα γυαλιά 3D περιέχονται με την τηλεόραση; :huh: Και τελευταίο ερώτημα είναι αν κάποιος από εσάς έχει συνδεδεμένο το PlayStation 3 το παλιό με τα 80 Gb σκλήρου δίσκου και αν το 3D με αυτό δουλεύει κανονικά γιατί απ'ότι μου είπαν σε γνωστή αλυσίδα καταστημάτων αυτό είναι ανάλογα το πιο PlayStation έχεις...Ευχαριστώ προκαταβολικά για ότι απαντήσεις θα μου δώσετε.... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ :lol: :lol:

Επεξ/σία από KnightRider1996
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 3d είναι μια χαρα αλλα γενικά να ξέρεις ότι δεν υπάρχουν κ πολλές ταινίες σε 3d προς το παρόν .Γενικα εμενα το 3d σε κάποιες φάσης με ζαλιζει οπότε δεν είναι για πάνω απο μια ταινία.Όπως σου έγγραψα κ στο άλλο topic δεν παίζει ελληνικούς υποτιτλους απο USB.με Xbox παίζει μια χαρα σε 3d οπότε δν θα έχεις κ κανένα θέμα με το ps3

Επεξ/σία από nyne
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...