Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για 42" plasma


alexmm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους κατ'αρχήν :-)

Είδα και μου άρεσε πάρα πολύ (από ποιότητα εικόνας και χρώματα εννοώ φυσικά) η ΤΧ-P42U30E της Panasonic και είναι ακριβώς αυτό που ψάχνω. Μου κάθεται πολύ καλύτερα από τις lcd/led που έχω δει. Αυτό που διαπιστώνουν όλοι (περί χρωμάτων κυρίως) είναι όντως γεγονός και για μένα. Το θέμα είναι βέβαια ότι η συγκεκριμένη δεν είναι διαθέσιμη πια. Και η TX-P42UT30 είναι στα 650 ευρώ που μου πέφτει κάπως "αλμυρή". Έχετε κάποια εναλλακτική πρόταση; Εγώ θα ήθελα να μείνω σε Panasonic γιατί απ'ότι κατάλαβα διαβάζοντας περί τηλεοράσεων τις τελευταίες μέρες είναι από τις καλύτερες λύσεις σε plasma- αλλά σε αυτά τα λεφτά δυστυχώς δε μπορώ.

Επεξ/σία από alexmm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aν δε σε "τρομαζει" το οτι δεν ειναι 1920Χ1080, τοτε κοιτα την TX-P42C3E στα 400ευρω.

 

Θεωρω οτι ειναι απιστευτο value for money, την πηρε φιλος προ αρκετων μηνων και μετα απο 30-40 μερες η εικονα της ειχε βελτιωθει σε απιστευτο βαθμο, ειδικα παιζοντας HD υλικο και σημα.

 

Σε απλο τηλεοπτικο σημα δε, το 1024Χ768 ειναι πλεονεκτημα... :rolleyes:

Επεξ/σία από yanc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δε σε "τρομαζει" το οτι δεν ειναι 1920Χ1080, τοτε κοιτα την TX-P42C3E στα 400ευρω.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Για να είμαι ειλικρινής, δε με τρομάζει, αλλά λίγο με χαλάει το λιγότερο-από-fullHD, ειδικά όταν μέχρι πριν λίγες μέρες στα ίδια λεφτά έβρισκε κανείς την φανερά καλύτερη TX-P42U30....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...