Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη η την κραταω; (Lg 32lc51)


snik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, ο πατερας μου θελει να παρει νεα τηλεοραση για το δωματιο του και δεν εχει πολλες απαιτησεις περα απο τις ιντσες οπου θελει να ειναι 32 ψαχνει κατι φθηνο καπου στα 250-300 ευρω το πολυ. Επειδη εγω πριν 4-5 χρονια ειχα παρει μια lcd τηλεοραση για το δωματιο μου και συγκεκριμενα την lg 32lc51 σκεφτομαι να του την δωσω και να παρω εγω καποια αλλη στα ιδια χρηματα, η χρηση που θελω ειναι για ταινιες (Hd και κανονικες) μεσω του υπολογιστη και σπανια για παιχνιδια με ενα xbox360. Θα αξιζε μια τετοια αλλαγη; Για την χρηση που θελω θα κερδιζα αν επαιρνα καποια σε 32 full hd η καποια 32αρα με 100hz;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις αν αξιζει? Απο τη στιγμη που ετσι και αλλιως θα παρετε tv αξιζει.

Αν δε παιρνατε αλλη τηλεοραση τότε η διαφορά που θα δεις είναι μικρή σχετικά οπότε αν δε σου περισευουν τα λεφτα δε θα αξιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις αν αξιζει? Απο τη στιγμη που ετσι και αλλιως θα παρετε tv αξιζει.

Αν δε παιρνατε αλλη τηλεοραση τότε η διαφορά που θα δεις είναι μικρή σχετικά οπότε αν δε σου περισευουν τα λεφτα δε θα αξιζε.

 

Το ερωτημα μου ειναι αν αξιζει να κρατησω την δικια μου και να παρω αλλη η να δωσω στο πατερα μου αυτην που εχω και να του πω να τα βαλουμε μισα μισα για μια νεα (στο budget που σας ειπα). Μην δωσω 100-150 ευρω και στο τελος ειναι ακριβως τα ιδια, αυτο λεω.

 

Ntinaras επειδη και εγω το σκεφτομουν για full hd αλλα εκανα μια αναζητηση στο google και ειδα οτι σε αυτες τις ιντσες οι περισσοτεροι λενε οτι τσαμπα τα λεφτα...η αποσταση μου με την tv ειναι στα 2μιση μετρα περιπου, θα μπορω σε αυτες τις ιντσες να δω διαφορες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω αν θα μπορεις να δεις.

εγω παντως μπορω.

ειδικα στο erthd η εικονα στη 32αρα που εχει ο φαδερ,ειναι πολυ χειροτερη σε σχεση με την 50αρα fullhd που εχω εγω.

αν βλεπεις ταινιες τοτε αξιζει.

αν βλεπεις μονο τατιανα τοτε οχι.εκτος κι αν ειναι τσαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρτου μια με ενσωματωμενο ψηφιακο δεκτη γιατι απο σεπτεμβρη θα χαση τον μπουσουλα με τυχον διακοπη των αναλογικων.

 

Η 32lc51 πρεπει ναναι τετραετιας και αν παιζει καθε μερα μαλλον ειναι ο καιρος να την σπρωξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...