Προς το περιεχόμενο

Tablet με Android και γνώμες για συσκευές.


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρήγγειλα από ελληνικό κατάστημα το ICOO D50 A13 Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) Tablet 4GB White + Camera + USB Host το οποίο φαίνεται καλό, θέλω την γνώμη σας γιατί ειναι και πολύ φθηνό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα από ελληνικό κατάστημα το ICOO D50 A13 Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) Tablet 4GB White + Camera + USB Host το οποίο φαίνεται καλό, θέλω την γνώμη σας γιατί ειναι και πολύ φθηνό.

 

 

Το πολύ φθηνό είναι και πολύ σχετικό. Και αυτή η 800χ600 ανάλυση που βλέπω "μάπα το καρπούζι". Πες μας την τιμή τουλάχιστο.

 

Επίσης δες και αυτό μπας και σε ενδιαφέρει. http://www.insomnia.gr/topic/449352-dual-core-tablet-100e/

 

Αν εδώ το στέλνουν από Αγγλία και δεν παίξει τελωνείο. Μιά χαρα.

Processor: Amlogic8726-M6 Cortex-A9, Dual Core 1.5Ghz

RAM: 1GB DDR3

Display Resolution: 1024 x 600 pixel

Screen Size: 7 inch IPS screen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα από ελληνικό κατάστημα το ICOO D50 A13 Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) Tablet 4GB White + Camera + USB Host το οποίο φαίνεται καλό, θέλω την γνώμη σας γιατί ειναι και πολύ φθηνό.

 

Οχι φιλε μου δεν το πηρες φτηνο, εδωσες 130€ τη στιγμη που απο εξω θα μπορουσες να παρεις δεκα φορές καλύτερο με τα ίδια λεφτά. Τοσα θεματα δω μεσα δεν εκανες τον κοπο να το ψαξεις λιγο? Τωρα οτι και να πουμε ειναι αργα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε μου δεν το πηρες φτηνο, εδωσες 130€ τη στιγμη που απο εξω θα μπορουσες να παρεις δεκα φορές καλύτερο με τα ίδια λεφτά. Τοσα θεματα δω μεσα δεν εκανες τον κοπο να το ψαξεις λιγο? Τωρα οτι και να πουμε ειναι αργα...

 

Παρήγγειλε ίσως προλαβαίνει να το ακυρώσει. Γιατί αν πράγματι έδωσε 130 τότε...κλάψε με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλε ίσως προλαβαίνει να το ακυρώσει. Γιατί αν πράγματι έδωσε 130 τότε...κλάψε με

 

Αφου το πηρε απο ελληνικο μαγαζί τοσο θα το πηρε...Εδω τοσο παιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πήρα ακόμα και η παραγγελία μπορει να ακυρωθεί οπότε...

 

Ακύρωσε το και παράγγειλε επευθείας ένα από τα άλλα που σου προτείνουν (προσωπικά μου αρέσει πολύ το ainol novo Aurora 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου η παραγγελία πρώτον θα καθυστερήσει και 2ον θέλει paypal που δεν χρησιμοποιώ διότι προτιμώ την αντικαταβολή, σκέφτομαι να ρίξω μια ματιά στις αγγελίες....του φόρουμ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα πάντως από φίλο στο φόρουμ το Archos Arnova 7B G2 4 GB - Tablet PC - Μαύρο με 90 ευρώ και το οποίο είναι αναβαθμισμένο και φυσικά rooted οπότε αξίζει για απλή εργασία και ιντερνετ....Νομίζω ότι συμφωνείτε τουλάχιστον για την επιλογή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...