Προς το περιεχόμενο

απορια


Kotsos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θελω να κανω μια ερωτηση.... εχω 3 τηλεορασης στο σπιτι μου και δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασω 3 καινουργιες τηλεορασεις ( επειδη χρειαζονται και οι 3 )...η ερωτηση ειναι αν αγορασω αποκοδικοποιητη mpeg4 τοτε αρκει ο ενας και για τις 3??? ή αναγκαστηκα πρεπει να παρω 3 tv ? ( ολο αυτο γιατι ακουσα οτι σ λιγο καιρο θα καταργηθει εντελως το παλιο σημα και θα υπαρχει μονο το ψηφιακο,οποτε οι παλιες μου τηλεορασεις δν θα πεζουν).... ευχαριστω εκ των προτερον!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θελω να κανω μια ερωτηση.... εχω 3 τηλεορασης στο σπιτι μου και δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασω 3 καινουργιες τηλεορασεις ( επειδη χρειαζονται και οι 3 )...η ερωτηση ειναι αν αγορασω αποκοδικοποιητη mpeg4 τοτε αρκει ο ενας και για τις 3??? ή αναγκαστηκα πρεπει να παρω 3 tv ? ( ολο αυτο γιατι ακουσα οτι σ λιγο καιρο θα καταργηθει εντελως το παλιο σημα και θα υπαρχει μονο το ψηφιακο,οποτε οι παλιες μου τηλεορασεις δν θα πεζουν).... ευχαριστω εκ των προτερον!!!

 

 

καμια βοηθεια????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΑΝ σταματήσει η αναλογική εκπομπή τότε για κάθε δέκτη (τηλεόραση) θα χρειάζεσαι ένα αποκωδικοποιητή. ΔΕΝ χρειάζεται να αγοράσεις 3 νεες τηλεοράσεις, απλώς πρέπει να αγοράσεις 3 αποκωδικοποιητές.

 

Αν θες ολες οι τηλεοράσεις να δείχνουν κάθε στιμγή το ίδιο κανάλι τοτε ένας αποκωδικοποιητής ειναι αρκετός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...