Προς το περιεχόμενο

Μια απορία για τον χτεσινό αγώνα, για τον εκφωνητή...


Downloadpercent

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλιστα.

και τωρα αυτον τον καραγκιοζη/κομματοσκυλο,τον πληρωνω εγω με τους hard-earned φορους μου.

ενταξει.

 

γιατί κομματόσκυλο; μήπως εσύ είσαι κάνα κομματόσκυλο;

να αγιάσει το στώμα του, τι δηλαδή ;; μια ζωή εμείς θα την ακούμε; B)

 

άλλωστε δεν είπε και τίποτα το φοβερό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι αμα δεν ηταν κομματοσκυλο επρεπε να τον ειχαν ξηλωσει την επομενη ημερα.

επισης αν τον ειχαν προσλαμβει με αξιοκρατικα κριτηρια,θα εκανε την δουλεια του ενας επαγγελματιας εκφωνητης.

κατι που δεν το εκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μείνει άφωνος με αυτά που λες,

συγνώμη τώρα εσύ με ποιους είσαι; με τους μέσα ή με τους έξω

 

επειδή ο άνθρωπος είπε "έτσι περνάνε αυτοί που σας χρωστάνε" πρέπει να τον ξηλώσουν;;

τι ακούω θεε μου;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μείνει άφωνος με αυτά που λες,

συγνώμη τώρα εσύ με ποιους είσαι; με τους μέσα ή με τους έξω

 

επειδή ο άνθρωπος είπε "έτσι περνάνε αυτοί που σας χρωστάνε" πρέπει να τον ξηλώσουν;;

τι ακούω θεε μου;;

Πρωτον, ετσι για την ιστορια, δεν χρωσταμε στη Ρωσσια, αλλου χρωσταμε τουλαχιστον σε οτι αφορα τροικες κλπ. Αυτο για τον στοκο σπικερ της ΕΡΤ.

Δευτερον, πες οτι αυριο αποκλειουμε τους Γερμανους και εχουμε αντιστοιχα σχολια. Ηθελα να ξερα ποιος ηλιθιος εγκεφαλος σκεφτηκε να συσχετισει τα του ποδοσφαιρου με την Μερκελ, τον Σαρκοζι κλπ και μας τα εχουν ζαλισει ολοι.

ΑΛΛΟ πολιτικη, ΑΛΛΟ οικονομια (αν και αλληλενδετα αυτα τα 2 συνηθως) και ΑΛΛΟ μπαλα-μπασκετ-πινγκ πονγκ-χοκει.

Καταλαβαινω την διαθεση καζουρας, πολυ περισσοτερο αυτη του Ελληναρα, αλλα ειχε η Μερκελ και ο Πουτιν μια ΚΑΟΥΡΑ αν ο Καραγκουνης τους εβαλε γκολ να πουμε, αυπνοι θα παν και οι 2 για 1 μηνα...Να μου πειτε οτι θα στεναχωρηθει ο Μαριο Γκομεζ και ο Εζιλ να σας καταλαβω, αλλα οχι επειδη χασανε απο αυτους που τους χρωστανε, σιγουρα!

 

Και κατι τελευταιο, ασχετο αλλα σχετικο. Επειδη βλεπω αυτη η αποψη εχει καθιερωθει σε ολα τα επιπεδα πλεον, αν πιστευετε οτι φταινε οι δανειστες για την κατασταση στην οποια εχει περιελθει η χωρα τοτε congrats: Ειστε οι καλυτεροι πελατες των εγχωριων ΜΜΕ. Αυτα που σας μαθαιναν στην εκθεση-εκφραση στο Λυκειο περι πλυσης εγγεφαλου, πειθους, προπαγανδας κλπ απο το ενα σας μπηκαν απο το αλλο σας βγηκαν. Πρετεντερης και Καψης rulez ομως, τοσο πολυ που τα "διδαγματα τους" γινανε συνθηματα στα στοματα των οπαδων, ακομα και των σπικερ πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερον, πες οτι αυριο αποκλειουμε τους Γερμανους και εχουμε αντιστοιχα σχολια. Ηθελα να ξερα ποιος ηλιθιος εγκεφαλος σκεφτηκε να συσχετισει τα του ποδοσφαιρου με την Μερκελ, τον Σαρκοζι κλπ και μας τα εχουν ζαλισει ολοι.

Όλος ο ποδοσφαιρικός κόσμος απο χτες κάνει ανάλογα σχόλια, όχι μόνο εμείς. Και για μερικούς, αυτό το μικρό και ασήμαντο γεγονός μπορεί να είναι μια όαση χαράς και εθνικής περηφάνιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι τελευταιο, ασχετο αλλα σχετικο. Επειδη βλεπω αυτη η αποψη εχει καθιερωθει σε ολα τα επιπεδα πλεον, αν πιστευετε οτι φταινε οι δανειστες για την κατασταση στην οποια εχει περιελθει η χωρα τοτε congrats: Ειστε οι καλυτεροι πελατες των εγχωριων ΜΜΕ. Αυτα που σας μαθαιναν στην εκθεση-εκφραση στο Λυκειο περι πλυσης εγγεφαλου, πειθους, προπαγανδας κλπ απο το ενα σας μπηκαν απο το αλλο σας βγηκαν. Πρετεντερης και Καψης rulez ομως, τοσο πολυ που τα "διδαγματα τους" γινανε συνθηματα στα στοματα των οπαδων, ακομα και των σπικερ πλεον.

 

Πως δεν φταίει η χώρα, και η χώρα φταίει αλλά μην μου βγάζεις τους άλλους παρθένες, τοκογλύφοι είναι και σφάζουν.

Φυσικά φταίνε περισσότερο οι έξω (Δανειστές και όσοι μας λένε τι να κάνουμε),

βγαίνουν οι Γερμανοί και λένε ότι αποτύχαμε, ΜΑΑΑΑΑΑ το πρόγραμμα είναι δικό τους, κάνουμε ότι μας λένε...

 

Αποτύχαμε γιατί πολύ απλά η πολιτική τους μας έκανε να αποτύχουμε.

 

ΥΓ: τα πολιτικά απαγορεύονται, ας ηρεμήσουμε λίγο μην ξεφύγουμε των κανόνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...