Προς το περιεχόμενο

a/c σε fiat tempra


rhomio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το καλοκαιρι θελω να βαλω a/c σε ενα παλιο fiati tempra που εχω. Θελω να ρωτησω, υπαρχει καποιο site η καποιο συνεργειο που μπορω να το βρω μεταχειρισμενο το μηχανημα ή υπαρχει καποιο μαγαζι που να κανει καλες τιμες? Επισης οι τιμες ποσο περιπου πανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το καλοκαιρι θελω να βαλω a/c σε ενα παλιο fiati tempra που εχω. Θελω να ρωτησω, υπαρχει καποιο site η καποιο συνεργειο που μπορω να το βρω μεταχειρισμενο το μηχανημα ή υπαρχει καποιο μαγαζι που να κανει καλες τιμες? Επισης οι τιμες ποσο περιπου πανε?

αμα εισαι απο αθηνα οπως κατεβαινεις απο Βορεια προαστεια την εθνικη οδο αθηνων λαμιας στο δεξι σου χερι πριν την λεωφορο αθηνων εαν δεν κανω λαθος ειναι 1 μεγαλο καταστημα με A/C αυτοκινητων κανει καλες τιμες και παρα πολυ καλη δουλεια. δυστηχως δεν θυμαμαι ονομα..αλλα μην περιμενεις κατω απο 7 κατοσταρικα να σου κανουν δουλεια.

 

 

ειναι διπλα απο το Λητω με τα βρεφικα ειδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ειναι να δωσεις 6-7 κατοστάρικα καλυτερα πουλα το και πάρε ένα άλλο με 1500-2000 που να εχει...

 

ενας φίλος μηχανικός πάντως σε ένα παλιό manta είχε βάλει με κοστος για αυτόν ούτε 100€ (ειχε βρει τσαμπα τα ανταλλακτικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξέρετε ποσο παει ενας μεταχειρισμενος συμπιεστης για αντιστοιχης χρονολογια ιταλικο;

Μου χαλασε πανω στις ζεστες :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως ευτηχως ειμαι απο θεσσ/νικη αλλα και παλι τα λεφτα ειναι παρα πολλα σε σχεση με την αξια του αμαξιου οπως ειπαν τα παιδια. Ξερω οτι ειναι δυσκολη δουλεια να γινει και δεν θα μπορεσω να την κανω μονος αλλα ηλπιζα να βρω ολο το πακετο σε μεταχειρισμενη κατασταση σε καλη τιμη και να μου το περασει καποιο γνωστο μαστορι. Ευχαριστω παντως για τις απαντησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βρεις κανένα ιδιο αυτοκίνητο με το συστημα πάνω σε μάντρα κατι μπορει να γίνει ίσως με κανα 2 κατοστάρικα... γιατι αν το καλοσκεφτείς δε πιστεύω ολο το αμαξι να πιάνει πάνω απο 1000 οποτε θα πρότεινα να το δείς μονο έτσι, ειδαλλως δώστο και πάρε ενα άλλο με a/c

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε ποσο παει ενας μεταχειρισμενος συμπιεστης για αντιστοιχης χρονολογια ιταλικο;

Μου χαλασε πανω στις ζεστες :(

 

150E εβαλε φιλος μεταχ. ολα μαζι με τα περαστικα. Αλλα σαλονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βρεις κανένα ιδιο αυτοκίνητο με το συστημα πάνω σε μάντρα κατι μπορει να γίνει ίσως με κανα 2 κατοστάρικα... γιατι αν το καλοσκεφτείς δε πιστεύω ολο το αμαξι να πιάνει πάνω απο 1000 οποτε θα πρότεινα να το δείς μονο έτσι' date=' ειδαλλως δώστο και πάρε ενα άλλο με a/c[/quote']

 

Εγινε φιλε νασαι καλα, θα ψαξω σε καμια μαντρα αν ειναι καλυτερα. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...