Προς το περιεχόμενο

Χωρις διπλομα, και μετα τι?


driftingcris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδες.

Απλα ειμαι λιγο στην απορια.

Ας πουμε οτι εισαι 16, εχεις εργαλιο πανω απο 600 κυβικα, δεν εχεις διπλομα ουτε καν για 50αρακι, καθως και πινακιδα.

Τι γινετε?

Μου εχουν πει οτι το εργαλιο παει μεσα, και εσυ δικαστηριο.

Απο στατους εδω ινσομνια μου ειπα για ψυρρου.

Τι ακριβως γινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει φιλαράκι να πούμε φάση είσαι με το εργαλείο και σε σταματάει ο μπάτσος.

Δίπλωμα, άδεια, ασφάλεια σου λέει..

Ε.. και του λες δεν έχω άδεια, ούτε ασφάλεια, ούτε δίπλωμα. Έχω όμως μια πρώτη που ΓΑΜΑΕΙ.

Και φεύγεις. Αυτό γίνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει φιλαράκι να πούμε φάση είσαι με το εργαλείο και σε σταματάει ο μπάτσος.

Δίπλωμα, άδεια, ασφάλεια σου λέει..

Ε.. και του λες δεν έχω άδεια, ούτε ασφάλεια, ούτε δίπλωμα. Έχω όμως μια πρώτη που ΓΑΜΑΕΙ.

Και φεύγεις. Αυτό γίνετε.

χααχαχ respect..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πάνε μέσα χαλάρα, γιατι δεν εχεις ασφάλεια. και ασφάλεια για να βγάλεις πρέπει να έχεις διπλωμα.

 

Ντάξει φιλαράκι να πούμε φάση είσαι με το εργαλείο και σε σταματάει ο μπάτσος.

Δίπλωμα, άδεια, ασφάλεια σου λέει..

Ε.. και του λες δεν έχω άδεια, ούτε ασφάλεια, ούτε δίπλωμα. Έχω όμως μια πρώτη που ΓΑΜΑΕΙ.

Και φεύγεις. Αυτό γίνετε.

 

αρκεί το μπλόκο να είναι στην εθνική οδό και όχι μέσα στην πόλη. γιατί αν είναι μέσα στην πόλη θα σε πιάσουνε ότι εργαλείο και να έχεις. και μετά θα ευχόσουνα να είχες σταματήσει και να σε είχαν πάει απλά μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει φιλαράκι να πούμε φάση είσαι με το εργαλείο και σε σταματάει ο μπάτσος.

Δίπλωμα, άδεια, ασφάλεια σου λέει..

Ε.. και του λες δεν έχω άδεια, ούτε ασφάλεια, ούτε δίπλωμα. Έχω όμως μια πρώτη που ΓΑΜΑΕΙ.

Και φεύγεις. Αυτό γίνετε.

 

χααχ ναι. βασικα εχω μια μπροστα, κενο και μια πισω χαχα αρα παμε καλα...

σε πάνε μέσα χαλάρα, γιατι δεν εχεις ασφάλεια. και ασφάλεια για να βγάλεις πρέπει να έχεις διπλωμα.

 

 

 

αρκεί το μπλόκο να είναι στην εθνική οδό και όχι μέσα στην πόλη. γιατί αν είναι μέσα στην πόλη θα σε πιάσουνε ότι εργαλείο και να έχεις. και μετά θα ευχόσουνα να είχες σταματήσει και να σε είχαν πάει απλά μέσα.

 

κοιτα μιλαμε για καρφωτή σε χωριο απο ρουφιανο. οχι μεσα σε πολη απλα να σε σταματησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πάνε μέσα χαλάρα, γιατι δεν εχεις ασφάλεια. και ασφάλεια για να βγάλεις πρέπει να έχεις διπλωμα.

 

 

αρκεί το μπλόκο να είναι στην εθνική οδό και όχι μέσα στην πόλη. γιατί αν είναι μέσα στην πόλη θα σε πιάσουνε ότι εργαλείο και να έχεις. και μετά θα ευχόσουνα να είχες σταματήσει και να σε είχαν πάει απλά μέσα.

δεν ισχυει αυτο.

η ασφαλεια βγαινει στο ονομα του ιδιοκτητη που δεν ειναι απαραιτητο να εχει διπλωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει φιλαράκι να πούμε φάση είσαι με το εργαλείο και σε σταματάει ο μπάτσος.

Δίπλωμα, άδεια, ασφάλεια σου λέει..

Ε.. και του λες δεν έχω άδεια, ούτε ασφάλεια, ούτε δίπλωμα. Έχω όμως μια πρώτη που ΓΑΜΑΕΙ.

Και φεύγεις. Αυτό γίνετε.

 

Τέτοιες εξυπνάδες να τις κάνεις εσύ, να μη τις προτείνεις σε άλλους, πόσο μάλλον σε ανηλίκους. Θα πάρεις μετά στην πλάτη σου την ευθύνη για ότι γίνει; Γιατί μόλις βάλεις εσύ την πρώτη σου που γαμάει, θα σημειώσει ο μπάτσος την πινακίδα σου και μετά θα δεις ποιος γαμάει ποιον.

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες.

Απλα ειμαι λιγο στην απορια.

Ας πουμε οτι εισαι 16, εχεις εργαλιο πανω απο 600 κυβικα, δεν εχεις διπλομα ουτε καν για 50αρακι, καθως και πινακιδα.

Τι γινετε?

Μου εχουν πει οτι το εργαλιο παει μεσα, και εσυ δικαστηριο.

Απο στατους εδω ινσομνια μου ειπα για ψυρρου.

Τι ακριβως γινετε?

Αν απλά σε σταματήσουν σε μπλόκο, να λες πάλι καλά. Το θέμα είναι τι θα γίνει αν εμπλακείς σε τροχαίο και φταις. Εκεί, κυριολεκτικά, θα το μετανοιώνεις μια ζωή.

Επίσης, αν εμπλακείς σε τροχαίο και δεν φταις (έστω ότι ο άλλος έφυγε από stop και σε χτύπησε), πάλι φταις.

Κοινώς, αν είσαι 16 χρονών, μην κάνεις τέτοιες μ@λ@κίες, γιατί αν γίνει μια στραβή θα το μετανοιώνεις σε όλη σου τη ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιες εξυπνάδες να τις κάνεις εσύ, να μη τις προτείνεις σε άλλους, πόσο μάλλον σε ανηλίκους. Θα πάρεις μετά στην πλάτη σου την ευθύνη για ότι γίνει; Γιατί μόλις βάλεις εσύ την πρώτη σου που γαμάει, θα σημειώσει ο μπάτσος την πινακίδα σου και μετά θα δεις ποιος γαμάει ποιον.

 

;)

μα αφού πινακίδα δεν έχει!

 

φίλε μου τι το θες το 600άρι 16 χρονών? να πας πιο γρήγορα στο σχολείο? να χτυπήσεις πιο πολλά νέτα?

για μένα, πάρε κανά 50άρι,βγάλε δίπλωμα,ασφάλειες, πινακίδες κλπ, και κάντο 125άρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιες εξυπνάδες να τις κάνεις εσύ, να μη τις προτείνεις σε άλλους, πόσο μάλλον σε ανηλίκους. Θα πάρεις μετά στην πλάτη σου την ευθύνη για ότι γίνει; Γιατί μόλις βάλεις εσύ την πρώτη σου που γαμάει, θα σημειώσει ο μπάτσος την πινακίδα σου και μετά θα δεις ποιος γαμάει ποιον.

 

;)

 

Κοιτα δυσκολα να τυχει γιατι μιλαμε για ορεινο χωριο που αστυνομια ανεβενει μονο αν την φωναξουν και παλι τερμα γκαζι και στα βουνα.

Αν απλά σε σταματήσουν σε μπλόκο, να λες πάλι καλά. Το θέμα είναι τι θα γίνει αν εμπλακείς σε τροχαίο και φταις. Εκεί, κυριολεκτικά, θα το μετανοιώνεις μια ζωή.

Επίσης, αν εμπλακείς σε τροχαίο και δεν φταις (έστω ότι ο άλλος έφυγε από stop και σε χτύπησε), πάλι φταις.

Κοινώς, αν είσαι 16 χρονών, μην κάνεις τέτοιες μ@λ@κίες, γιατί αν γίνει μια στραβή θα το μετανοιώνεις σε όλη σου τη ζωή.

 

Κοιτα μαλακιες δεν κανω. Απλα εχουμε ρουφιανους στο χωριο. Αυτο. Επαιξα ενα real most wanted πριν 2-3 μερες

μα αφού πινακίδα δεν έχει!

 

φίλε μου τι το θες το 600άρι 16 χρονών? να πας πιο γρήγορα στο σχολείο? να χτυπήσεις πιο πολλά νέτα?

για μένα, πάρε κανά 50άρι,βγάλε δίπλωμα,ασφάλειες, πινακίδες κλπ, και κάντο 125άρι..

 

700αρι ειναι :P χειροτερα :P

Σεπτεμβριο το βγαζω το διπλομα και αυτο θα κανω. Το εργαλιο για τις καβλες στα βουνα μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα μαλακιες δεν κανω. Απλα εχουμε ρουφιανους στο χωριο. Αυτο. Επαιξα ενα real most wanted πριν 2-3 μερες

Κοίτα, κανείς δεν κάνει μ@λακίες στην Ελλάδα. Οι μ@λακίες σε αυτήν τη χώρα πάντα συμβαίνουν μόνες τους. Αν κάνεις μια μέρα μια βόλτα από τα δικαστήρια της Θεσσαλονίκης, θα βρεις αρκετούς που κάποτε είπαν το ίδιο πράγμα και πλέον παρακαλάν να μην το είχαν πει ποτέ.

Επίσης σου ξέφυγε κάτι που είπα. Την μαλακία δεν είναι απαραίτητο να την κάνεις εσυ. Εσύ μπορεί να είσαι ο πιο συνετός οδηγός του κόσμου. Αν την μαλακία την κάνει οποιοσδήποτε άλλος και πέσει επάνω σου, εφόσον οδηγάς χωρίς δίπλωμα, τη μ@λακία την χρεώνεσαι εσύ και μετά το μετανοιώνεις για μια ζωή.

Μπορεί αυτά που σου λέω να σου ακούγονται υπερβολικά. Κάνε μια βόλτα από το moto.gr και το mybike.gr για να σου πουν τη γνώμη τους άνθρωποι πολύ πιο σχετικοί με το αντικείμενο από εμένα.

 

Επαιξα ενα real most wanted πριν 2-3 μερες

Αυτό με το real most wanted δεν το κατάλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το real most wanted δεν το κατάλαβα.

Τον κυνηγούσαν τπτ μπάτσοι αλλα με το εργαλείο και τις σκαστές δεν παίζει να με πιάσουν φάση κι ετσι.

 

Μέχρι να έρθουν τπτ Ζ-άδες ή Διας και θα κοπεί μαχαίρι η μαγκια-κλανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...