Προς το περιεχόμενο

Total War: Rome II


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρωτη φορα στην στην ζωη μου  εκανα pre-order  2 παιγνιδια αυτο  κ το witcher 3 ευχομαι  οι πολωνοι τουλαχιστον να μην τα κανουν  θαλασσα  οπως η sega μονο αυτο ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!  ντροπη στην creative  !!!!!!!  αρκουδεηδες!!!!!  αισχροι κ οι δυο στην sega κ στην creative

 

Πες τα ρε πρόεδρε!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκτός των fix που θέλει το παιχνίδι πρέπει να μας αφήσουν να μπορούμε να κάνουμε περισσότερο zoom out στο campaign map γιατί πλέον για να πάω από τις δυτικές ακτές της Γαλλίας μέχρι την Γερμανία παίρνει κάμποσο scrolling.

 

Fun fact: Δεν κάνει ένα faction join το confederation σου; Κάνε του πόλεμο και μετά από λίγο μαζί με το peace treaty θα κάνει και join με χαρά :P (αφού του έχεις γ@μήσει την ψυχή βέβαια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι ότι δε κάνουν για καμία παναγία join με ειρηνικό τρόπο εκτός αν είναι allies μαζί σου για πολλά turns. Βέβαια το πρόβλημα είναι ότι αν δεν είναι allies μαζί σου από την αρχή ΔΕΝ παίζει να γίνουν για καμία παναγία (επίσης) όσο στρατό και λεφτά και αν έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός των fix που θέλει το παιχνίδι πρέπει να μας αφήσουν να μπορούμε να κάνουμε περισσότερο zoom out στο campaign map γιατί πλέον για να πάω από τις δυτικές ακτές της Γαλλίας μέχρι την Γερμανία παίρνει κάμποσο scrolling.

 

AMHN!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi all,

 

This is the beta of the patch due to go live tomorrow. If you’d like to test it to see if it solves some problems for you please follow the installation procedure:

 

In your steam game library, right click Total War: Rome II. Then choose Properties and select the BETAS tab. Finally select “patch1beta” from drop down list.

 

Please do be aware that this may not work or solve your specific issue and you take part in any beta tests at your own risk. If you do not wish to assume that risk please wait for the official live update tomorrow.

 

We are continually working to improve ROME II for all players; the next update after this one will be next week.

 

Thanks

 

Matthias

 

http://forums.totalwar.com/showthread.php/80662-PLEASE-READ-BEFORE-POSTING-Information-on-the-Patch-testing?s=bfbc94350e5b296929e840b5907c93c7

 

 

Δε ξέρω πως θα λειτουργήσει γιατί παίζω LoLάκι τώρα αλλά θα σας πω πιο μετά 

edit:

Δεν το τέσταρα σε μάχες αλλά, στο campaign map, από το turn 64 να πάω στο turn 65 μου πήρε (πάλι) 1 λεπτό και 22 δεύτερα.  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα κρίμα. Μοναδική φορά που έκανα προπαραγγελία και μου την έβγαλε ξινή. Πρώτη φορά τόση απογοήτευση στη σειρά (άντε βάλε και τους αργούς σερβερ στην ενεργοποίηση του Empire). Πέρα από το τεχνικό κομμάτι την απουσία του family tree δεν την καταλαβαίνω καθόλου. Πάει η χαρά του να χτίζεις ήρωες στρατηγούς.

Παίζω στο legendary και είναι περίπατος στο πάρκο με την Αθήνα.

Εν τω μεταξύ κράζετε τον Angry Joe που αν μη τι άλλο είναι από τους λίγους αδέσμευτους σοβαρούς αλλά και χύμα ταυτόχρονα reviewers για άσχετο; Πιστεύετε δηλαδή ότι αυτή η ΑΙ από hardcorιλα τα κάνει αυτά τα τρελά, να γυρίζει τα νώτα στα ακόντια των λεγεωνάριων; Ας αποθεώσουμε τότε την κουστωδία του IGN  που hype-αρει τον τίτλο τόσο καιρό για να φάμε την αχαριστία στη μούρη από την creative.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα δε φτιάξει το θέμα με τα end turn τότε θα είναι για πέταμα. το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι αυτό και μετά το ηλίθιο AI που είναι πιο χαζό και από μια πέτρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAI META μας λενε οτι δεν αγοραζουμε προτοτυπο software..

εγω τα εσκασα μια φορα! μηπως επρεπε να το κατεβασω απο τον θειο δηλαδη ημαρτων πια!!! συγνωμη για την αγανακτηση μου αλλα οταν δεν τα εχεις σε καιρο κρισης και κοβεις απο αλλου? για να χαρεις εστω ενα παιχνιδακι..τι ν απω δε ξερω!! 

 

Ευελπιστω ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...