Προς το περιεχόμενο

σχολη ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.ηθελα να ρωτησω τι διαφορα εχει η σχολη των ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων στην θεσσαλονικη απ' οτι στην ξανθη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε μιλα λιγο σοβαρα.πρεπει να κανω μηχανογραφικο μεχρι αυριο και δεν εχω αποφασισει ακομα.εννοω οτι το εχω ακουσε απο αρκετα ατομα.οτι και καλα το πανεπηστημιο της θεσσαλονικης ειναι καλυτερο.ξερετε τιποτα?απο καθηγητες?καλυτερα θα ειναι ξανθη ή θεσσαλονικη?αν ξερετε και θελετε να απαντησετε πειτε μου.αν θελετε να κανετε πλακα μην απαντατε καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eξαρταται φιλε μου. Σε μια 5ετια που θα τελειωσεις μπορει το παεπιστημιο της Θρακης να έχει καλύτερους καθηγητές, paper και ερευνα, και να εχει βγαλει φοιτητες σε τοπ πανεπιστημια στο εξωτερικο. Συνεπως κανεις δεν μπορει να σου πει κατι. Αυτη την στιγμη θεωρω την θεσσαλονικη πιο αναγνωρισιμη αλλα οπως ειπα κανεις δεν ξερει τι θα γινει στο μελλον. Που μενεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δραμα.εχω ακουσει και απο φοιτητες του πανεπιστημιου θεσ/νικης οτι ειναι δυσκολοτερη η σχολη και θα σου βγει η πιστη μεχρι να παρεις το πτυχιο.τελος παντων σε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα αλλα εγω πιστευω οτι στην επαρχια τα πραγματα ειναι πιο χαλαρα

 

όχι. ας πουμε απότι ξέρω στο μετσόβιο υπάρχουνε αρκετοί με βαθμό πτυχίου πανω απο 8 καθε χρόνο ας πουμε και κάποια "βαριά" μαθήματα είναι πιο χαλαρά.

ελα να δεις πάτρα τι γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, όλες οι σχολές μηχανικών υπολογιστών είναι δύσκολες και να το ξέρεις.Παντού θα ζοριστείς

Τα 2 τμήματα που λες δεν έχουν διαφορές πολλές στα μαθήματα.Νομίζω και στις 2 πόλεις τα πανεπιστήμια είναι

αρκετά απαιτητικά.Και αυτό στο λέω γιατί έχω φίλους στην Ξάνθη που τα έχουν βρει σκούρα.

Το θέμα είναι να επιλέξεις ποια πόλη προτιμάς εσύ για την φοιτητική σου ζωή.

Και οι 2 είναι πολύ ωραίες.

Από άποψη απόστασης πάντως θα σε βόλευε σίγουρα η Ξάνθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα αλλα εγω πιστευω οτι στην επαρχια τα πραγματα ειναι πιο χαλαρα

Εισαι σιγουρος για αυτο που λες; Περνα μια βολτα απο Ηρακλειο να δεις τι γινεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...