Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Αποκωδικοποιητή (MPEG4 NOVA Box)


starter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο insomnia.

θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση και ελπίζω να μην είναι χαζή. δεν έχω ιδέα από αποκωδικοποιητές.

 

είδα αυτη τη προσφορά (http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=158603&catID=7) και φαίνεται πως συμφέρει.

θα ήθελα όμως να ξέρω αν αυτός ο αποκωδικοποιητής θα παίζει τα ψηφιακά κανάλια και μετά τους 3 μήνες που θα σταματήσει η nova?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε συ εννοείται! πάντως φάινεται καλή περίπτωση αφού εχει και ελληνικό μενού που θα μπορεί να το καταλάβει κι η μάνα μου που λέει ο λόγος και δε θα είναι σαν κάτι άλλα κινέζικα που κυκλοφορούν και δεν ξέρεις που πάνε τα 4. και θα έχεις και νόβα για το καλοκαιράκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν είναι δέκτης dvb-t αλλά dvb-s(2) που συνδέεται με δέκτη dvb-t σε usb stick, οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται και για δορυφορική συμφέρει

Επεξ/σία από nvel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι δέκτης dvb-t αλλά dvb-s(2) που συνδέεται με δέκτη dvb-t σε usb stick, οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται και για δορυφορική συμφέρει

Και τι διαφορα εχει απο τα αλλα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρτάται αν το δες μόνο για επίγεια τα 50ευρω είναι πολλά για αποκωδικοποιητή που δεν έχει καν media player, αν δες και δορυφορική είναι πολύ καλή τιμή αφού ο δέκτης είναι καλός. Εξαρτάται βέβαια από τα κλειδώματα που έχει βάλει η nova

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ βλεπω οτι δεν αξιζει; εφημερίδα+50 ευρώ. δηλαδη προπληρώνω την νόβα για 5-6 μήνες μιας και ο δέκτης έχει 9.90 το μήνα και αυτοί μου προσφέρουν 3 μηνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο εγώ βλεπω οτι δεν αξιζει; εφημερίδα+50 ευρώ. δηλαδη προπληρώνω την νόβα για 5-6 μήνες μιας και ο δέκτης έχει 9.90 το μήνα και αυτοί μου προσφέρουν 3 μηνες;

 

9.90 είναι για τους συνδρομητές της forthnet.Για τους άλλους είναι 14.90.Ετσι κι αλλιώς δέκτη θα αγόραζες.Ενα 30άρι θα το έδινες.Απο την άλλη δεν ξέρω αν γίνεις συνδρομητής χωρίς τη προσφορά υπάρχει χρονικός περιορισμός πχ 6 μήνες ή ένα χρόνο.

Επεξ/σία από vtec
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9.90 είναι για τους συνδρομητές της forthnet.Για τους άλλους είναι 14.90.Ετσι κι αλλιώς δέκτη θα αγόραζες.Ενα 30άρι θα το έδινες.Απο την άλλη δεν ξέρω αν γίνεις συνδρομητής χωρίς τη προσφορά υπάρχει χρονικός περιορισμός πχ 6 μήνες ή ένα χρόνο.

Α μάλιστα, δεν το ήξερα. Λογικά θα έιναι για 1 χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...