Προς το περιεχόμενο

tablet ή οχι


inoel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Ηθελα την γνωμη σας για ενα θεμα.χρησιμοποιω ενα laptop 13.3 ιντσων για χρηση 70% σερφαρισματος και 30% ταινιων( προβολη σε ΤV).

Σκεφτομαι να παρω ενα tablet 10,1 ιντσων.Και εχω 2-3 ερωτησεις.

1η):Θα με ενοχλησει η μειωση των ιντσων στα ματια(ειμαι 46 ετων)?Θα κουραζονται πιο πολυ?Σημειωτεον οτι σερφαρω 7-8 ωρες την μερα (οχι συνεχομενες).Καποτε ενα ASUS eee netbook10" το εστειλα πισω σε μια μερα λογω κοπωσης ματιων.Αυτες οι 10'' του netbook ειναι ιδες με τις 10" του tablet, απο αποψης αναλυσης κτλ?

2η):Αν καταληξω σε καποιο tablet χωρις micro SD υποδοχη και χωρις 3,μπορω αυτα τα δυο χαρακτηριστικα να τα αναπληρωσω με καποιο τροπο?

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε ενοχλουσε το νετμπουκ ,θα σε ενοχλει και το ταβλετ,αφου τα περισοτερα εχουν ιδια αναλυση.

 

δεν πιστευω να βρεις ταμπλετα χωρις microsd υποδοχη.

 

αν πληκτρολογεις αρκετα,το τμπλετ θα σε εκνευρισει περισοτερο απο το νετμπουκ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας.Ηθελα την γνωμη σας για ενα θεμα.χρησιμοποιω ενα laptop 13.3 ιντσων για χρηση 70% σερφαρισματος και 30% ταινιων( προβολη σε ΤV).

Σκεφτομαι να παρω ενα tablet 10,1 ιντσων.Και εχω 2-3 ερωτησεις.

1η):Θα με ενοχλησει η μειωση των ιντσων στα ματια(ειμαι 46 ετων)?Θα κουραζονται πιο πολυ?Σημειωτεον οτι σερφαρω 7-8 ωρες την μερα (οχι συνεχομενες).Καποτε ενα ASUS eee netbook10" το εστειλα πισω σε μια μερα λογω κοπωσης ματιων.Αυτες οι 10'' του netbook ειναι ιδες με τις 10" του tablet, απο αποψης αναλυσης κτλ?

2η):Αν καταληξω σε καποιο tablet χωρις micro SD υποδοχη και χωρις 3,μπορω αυτα τα δυο χαρακτηριστικα να τα αναπληρωσω με καποιο τροπο?

Ευχαριστω.

 

Είναι αμαρτία να πας σε tablet - χρειάζεσαι πληκρολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...