Προς το περιεχόμενο

Η Samsung θα αποκαλύψει το Galaxy Note 2 στις 30 Αυγούστου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ είμαι iphone-ας (λόγω apps κυρίως) anyway....

Ένα είναι το θέμα μ.... μπαταρία μπαταρία μπαταρία....Τι παίζει με αυτό?

Πότε θα βγάλουν αυτή τη συσκευή που με χρήση θα αντέχει μια μέρα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπερβολη ολο αυτο το μεγεθος αν το θες απλα για κινητο..

 

αν και δεν με ενδιαφερει σαν συσκευη θελω να δω τη hardware θα του χωσουν...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως ειπε ένας φίλος πιο πάνω το κινητό απευθύνεται σε συγκεκριμένο αγοραστικό κοινό. Οπότε δεν έχουν νόημα οι κλάψες για το μέγεθος. Προσωπικά μιας και δεν μιλάω πολύ με το κινητό θα το αγοραζα σε μια πιο φυσιολογική τιμή για την τσέπη μου. Επίσης νομίζω οτι οι περισσότεροι πλέον μιλάνε με Bluetooth η hands free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επίσης νομίζω οτι οι περισσότεροι πλέον μιλάνε με Bluetooth η hands free.

Και ακουστηκε πως (οκ μαλλον μουφα ειναι αλλα πρεπει να το πω) πως παιζει να εχει και bluetooth πενακι. Καλα, αν γινει κανα αστειο και το βαλουν (δεν ξερω αν υπαρχει κατι αναλογο), προσκυνω sammy.

Επισης @alexzzz δεν ξερεις τι χανεις, μολις το πηρα μου εφυγε η καψα να δοκιμασω κατι αλλο (περα απο το note2), αλλα το κακο ειναι πως σε περιοριζει, μετα δεν κοιτας μικροτερες συσκευες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ακουστηκε πως (οκ μαλλον μουφα ειναι αλλα πρεπει να το πω) πως παιζει να εχει και bluetooth πενακι. Καλα' date=' αν γινει κανα αστειο και το βαλουν (δεν ξερω αν υπαρχει κατι αναλογο), προσκυνω sammy.

Επισης @alexzzz δεν ξερεις τι χανεις, μολις το πηρα μου εφυγε η καψα να δοκιμασω κατι αλλο (περα απο το note2), αλλα το κακο ειναι πως σε περιοριζει, μετα δεν κοιτας μικροτερες συσκευες.[/quote']

 

Το Padfone το εχει ηδη το πενακι και παιζει να ειναι πατεντα Asus (Bluetooth εννοω)

 

Sent from my MotoA953 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Samsung πρέπει να ασχοληθεί πιο πολύ με το δικό της λειτουργικό, και με τα windows 8 πλέον εκεί να ετοιμάσει καλύτερες συσκευές γιατί από android νομίζω ολοκλήρωσε τον σκοπό της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης @alexzzz δεν ξερεις τι χανεις, μολις το πηρα μου εφυγε η καψα να δοκιμασω κατι αλλο (περα απο το note2), αλλα το κακο ειναι πως σε περιοριζει, μετα δεν κοιτας μικροτερες συσκευες.

 

Η δουλειά μου και η καθημερινότητα μου μου επιτρέπουν τις ίντσες του note. Ίσα ίσα που καμιά φορά τις επιβάλουν κιόλας. Θα δούμε όμως... μέχρι τις 30-08 έχουμε ακόμα.

 

Η Samsung πρέπει να ασχοληθεί πιο πολύ με το δικό της λειτουργικό, και με τα windows 8 πλέον εκεί να ετοιμάσει καλύτερες συσκευές γιατί από android νομίζω ολοκλήρωσε τον σκοπό της

 

Με τόση δυναμική στο Android θα είναι epic βλακεία να απομακρύνει την προσοχή της από αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο κινητο απευθυνεται σε συγκεκριμενους ανθρωπους. Δυσκολα θα το παρει καποιος μη επαγγελματιας.

Ετυχε πριν λιγο καιρο, να το δω, που το ειχε ενας γνωστος μου. Επινε νερο στο ονομα του, τον βοηθουσε πολυ στη δουλεια του

 

Αποστολή από το LT15i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...