Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χμμμ, δεν ξέρω πώς να το πω , αλλά τα γραφικά δεν μου αρέσουν. Μου φαίνεται λίγο παλιά πλέον η μηχανή. Σαφώς πίσω από Crysis 3 , Metro LL.

Δυνατό σημείο ο φωτισμός , τα textures , facials.

Υστερεί η κίνηση και μου φαίνεται γενικά ο κόσμος που παράγει πολύ τεχνητός με μηδενική ατμόσφαιρα.

Επεξ/σία από liakjim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα το campaign, ψιλομάπα..Καταρχήν..Μουγγός πρωταγωνιστής ; Τις μαλακίες που έκανε η CryTek στο Crysis 2 τις κάνει και η DICE.Προσπαθεί να φτιάξει campaign αντίστοιχο του CoD αλλά αποτυγχάνει παταγωδώς.Και τώρα έχω ολοκληρωμένη άποψη για τα γραφικά μιας και είδα και χιόνια και πράσινο κλπ..Σιγά τα λάχανα..Καταρχήν το foliage είναι χειρότερο από του Crysis 1, ακόμα εκεί έχουμε κολλήσει σε αυτό το θέμα, ακόμα στο 2007.Αλλά το πιο τραγικό ήταν το άθλιο LoD, ειδικά εκεί που οδηγάει ο Irish, στα 2 βήματα εμφανίζονται νέα πράγματα..Consolized to the bone.

 

Αυτά για το campaign, άντε να δούμε και το multiplayer, ελπίζω να αξίζει το κόπο αλλιώς θα κλαίω το 50άρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χει παιξει κανεις το bf4 σε win 8.1 να μου πει αν παιρνει μετρησεις(fps gpu usage κλπ τα γνωστα)

με το msi afterburner+hwinfo μεσα στο παιχνιδι !!

για να σας προλαβω σε ολα τα αλλα παιχνιδια μου δειχνει  κανονικα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα έχω να πω, για αγορά cd keys μείνετε μακρυά από το SLOW2play...

 

(το πιάσατε το υπονοούμενο)

 

Ποτέ ξανά από αυτούς. Στο G2A θα είχα πληρώσει μερικά ευρώ παραπάνω αλλά θα είχα τελειώσει με το preload. Αυτοί δεν έχουν στείλει ακόμα τα κλειδιά και τρώνε το κράξιμο του αιώνα στο FB.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χει παιξει κανεις το bf4 σε win 8.1 να μου πει αν παιρνει μετρησεις(fps gpu usage κλπ τα γνωστα)

με το msi afterburner+hwinfo μεσα στο παιχνιδι !!

για να σας προλαβω σε ολα τα αλλα παιχνιδια μου δειχνει  κανονικα !!

Είναι 64bit το exe του BF4(έχει και 32bit αν πας στο φάκελο) και δεν δουλεύουν τα OSD για 64bit..Αν θες να δεις GPU Usage/Vram κλπ με GPU-z.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι 64bit το exe του BF4(έχει και 32bit αν πας στο φάκελο) και δεν δουλεύουν τα OSD για 64bit..Αν θες να δεις GPU Usage/Vram κλπ με GPU-z.

ευχαριστω !! αυτο ειταν το ξεκινησα σε 86Χ και ολα καλα πλεον !! να το δω και  εδω πως παει !! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις με πηρανε τηλ απο τα παβλικ οτι ειναι ετοιμη η παραγγελια μου και να περασω να το παρω... επισης μου το επιβεβαιωσε οτι ειναι για το battlefield 4.. θα περασω αυριο να δω τι παιζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση με τη beta, νεράκι τρέχει! Είναι αρκετά διαφορετικό οπτικά και ακόμα δε βρήκα hardcore servers. Μου έδωσε πάντως την αίσθηση ότι ακόμα και στο normal πέφτουν πιο εύκολα από το 3, δε χρειάζεται ένα γεμιστήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...