Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mιας και το ανεφερες ,καλο θα ηταν οσοι εχετε ssd να το εγκαταστησετε εκει το παιχνιδι γιατι τα loading times δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που υπαρχουν στον hdd .Σας το λεω ετσι πληροφοριακα επειδη το εχω και σε hdd και σε ssd το game σε 2 pc .Eιναι η μερα με την νυχτα .

 Το ξέρουμε αδελφέ, αλλά δεν έχουμε τα 30gb διαθέσιμα για να το χώσουμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από όσο βλέπω στο κόκκινο πλαίσιο πάνω, δοκίμασε να συνδεθείς αργότερα. Αυτό που έλεγα εγώ είναι το "σύνδεση ως αόρατος".

Το  προσπαθώ εδώ και καμιά βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/perfoverlay.drawfps 1 στην κονσολα για να βλεπεις FPS.

 

Παιδια εχω χασει τη μπαλα με τα DLC.Εχουν βαλει το 2nd assault ως 2ο DLC και γινεται release πριν το china rising που ερχεται με τα pre-orders >.<EA logic?

 

Ανοιγε το απο το battlelog βρε ανθρωπε και συ σκας με το origin!Τα browsers να'ναι καλα τους κρατανε παντα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο λιγο επαιξα 5-6 πιστες με 32 ατομα και δεν κρασαρε. αρα μαλλον μονο με 64 εχει προβλημα. εκει που ειναι το ζουμι.

 

ακυρο τελικα. πριν απο λιγο επαιξα ενα deathmatch με 32 ατομα και μου κρασαρε. γεια σου ρε ΕΑ με τα ωραια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές έπαιξα κανα δύωρο, και ΔΕΝ είδα καμία διαφορά στα crashes, αντίθετα ηταν χειρότερα τα πράγματα καθώς πλέον δεν με πετάει απλώς στο desktop αλλά πλέον πετάει error οτι το BF4 has stopped working.

 

WtF?

 

Αυτή την διαφοροποίηση την είδε κανένας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφαγα ένα ωραίο battlefield has stopped working με το που μπήκα με τη βάρκα μέσα στο πλοίο στην 3η αποστολή του campaign...

 

Α, ναι την ξέχασα την νέα μόδα...πλέον έχει και κρασαρισματα στο sp. Έφαγα ένα ωράιο, ωραίο στο shooting range!

 

Να δούμε τι άλλο θα δούμε.

 

Πλεόν έχει γίνει πολύ unstable το παιχνίδι και δεν καταλαβαίνω γιατί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...