Προς το περιεχόμενο

οαεδ και πτυχιο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι κανα χρονο γραμμενος στον οαεδ αλλα οταν γραφτηκα δε δηλωσα οτι ειμαι φοιτητης τωρα που πηρα το πτυχιο τι κανω??διακοπη και μετα ξανακαταθεση δικαιολογητικων??ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται να κανεις κατι.

το πολυ πολυ αν θες στην επομενη ανανεωση, που θα πας, πήγαινε και σε εναν συμβουλο να περασει στα στοιχεια σου και το πτυχιο. μην τυχων και ζητησει καποιος υπαλληλο με πτυχιο σαν το δικο σου στον οαεδ και σε καλεσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται να κανεις κατι.

το πολυ πολυ αν θες στην επομενη ανανεωση, που θα πας, πήγαινε και σε εναν συμβουλο να περασει στα στοιχεια σου και το πτυχιο. μην τυχων και ζητησει καποιος υπαλληλο με πτυχιο σαν το δικο σου στον οαεδ και σε καλεσουν.

 

Κανονικά αυτό δεν θα έπρεπε να μπει στα ανέκδοτα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά αυτό δεν θα έπρεπε να μπει στα ανέκδοτα? :P

 

και σε εμενα αλλα οπως ειπε ο συμφορουμιτης πιο πανω αρκετα πιο παλια.στο θεμα μας μηπως μου πουν τπτ οτι δεν δηλωσα πριν οτι ημουν φοιτητης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω παιδιά, εγώ όταν είχα πάρει και το μεταπτυχιακο κι είχα πάει να γραφτω, με κοιτούσαν καλά καλά και μου είπε χαρακτηριστικά "ότι βρεις μόνος σου", το 2007 αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω παιδιά, εγώ όταν είχα πάρει και το μεταπτυχιακο κι είχα πάει να γραφτω, με κοιτούσαν καλά καλά και μου είπε χαρακτηριστικά "ότι βρεις μόνος σου", το 2007 αυτό.

 

για κανα προγραμμα που αφορα πτυχιουχους μονο για αυτο το κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάντως με το πτυχίο σου μπορείς να ανοίξεις και κάποιου είδους επιχείρηση, μπορείς να ελπίζεις (αμυδρά) και σε κάποια χρηματοδότηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κανα προγραμμα που αφορα πτυχιουχους μονο για αυτο το κανω...

 

Αλλαξε το. Ηδη ετρεξε ενα πρόγραμμα για πτυχιουχους που εδινε καλα λεφτά και του χρόνου ερχεται και αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...