Προς το περιεχόμενο

arbitrage betting 100%winner


alan132003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α ναι ειδα..λεει οτι με την καρτα θα καναμε 3-4 μερες ενω με την σκριλ το βραδυ τα μαζευουμε κ το πρωι τα εχουμε...καρτα ενοεις πιστωτικη? γτ καπου στο βιντεο λεει οτι σε αυτην φορτωνεις τα λευτα

η δν καταλαβα κατι καλα εγω?

 

Η ιδια η skrill σου εκδίδει αν θελεις καρτα (χρεωστική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδια η skrill σου εκδίδει αν θελεις καρτα (χρεωστική)

αα αρα αμα δεν βγαλουμε δν θα εχουμε θεμα με τις μερες...προχθες που σου ειπα αν αξιζει το αρμπι μου εστειλεες ενα βιντεο με εταιριες που εχει 2 κατηγοριες...αρα λογικα χωριζονται κ αυτες σε αυτες που μπορεις να μπεις με VPN η ακομα και αν ειναι ελευθερες για ελλαδα και σε αυτες που δεν μπορεις ουτε με vpn..μηπως μπορεις να γραψεις ποιες ειναι αυτες οπου μπορουμε να παιζουμε με vpn γτ αποτι καταλαβα ειναι μερικες που ουτε με αυτο μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα αρα αμα δεν βγαλουμε δν θα εχουμε θεμα με τις μερες...προχθες που σου ειπα αν αξιζει το αρμπι μου εστειλεες ενα βιντεο με εταιριες που εχει 2 κατηγοριες...αρα λογικα χωριζονται κ αυτες σε αυτες που μπορεις να μπεις με VPN η ακομα και αν ειναι ελευθερες για ελλαδα και σε αυτες που δεν μπορεις ουτε με vpn..μηπως μπορεις να γραψεις ποιες ειναι αυτες οπου μπορουμε να παιζουμε με vpn γτ αποτι καταλαβα ειναι μερικες που ουτε με αυτο μπορεις

 

Μα το λεω στο video...

Αυτες που μπορεις να μπεις απο Ελλαδα χωρις VPN και Εχει χωρα Ελλαδα ειναι νομιμες

Αυτες που δεν μπορεις να μπεις απο Ελλαδα χωρις VPN και εχει χωρα Ελλαδα ειναι οι γκρι

Αυτες που μπορεις να μπεις (ειτε με ειτε χωρις VPN) αλλα δεν εχουν ΕΛΛΑΔΑ ειναι απλα αυτες που ΔΕΝ μπορεις να παιξεις

 

Αυτο το βλεπεις και μονος σου (οι λιστες αλλαζουν συνεχώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το λεω στο video...

Αυτες που μπορεις να μπεις απο Ελλαδα χωρις VPN και Εχει χωρα Ελλαδα ειναι νομιμες

Αυτες που δεν μπορεις να μπεις απο Ελλαδα χωρις VPN και εχει χωρα Ελλαδα ειναι οι γκρι

Αυτες που μπορεις να μπεις (ειτε με ειτε χωρις VPN) αλλα δεν εχουν ΕΛΛΑΔΑ ειναι απλα αυτες που ΔΕΝ μπορεις να παιξεις

 

Αυτο το βλεπεις και μονος σου (οι λιστες αλλαζουν συνεχώς)

αχα αρα δεν ειναι κατι σταθερο..στο ρεμπελμπετινγκ καθημερινα ενα 1.07 υπαρχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλια φυσικά αξιζε.. τωρα πλέων μόνο με χρήση VPN για Ελλαδα

 

 

(Turn your caps off)

 

 

 

α)Στο 1.50 το 100% ειναι 3.00 οτιδιποτε πανω απο αυτα ειναι κερδος

 

 

1.50 χ 20 € 

3.00 χ 10 €

Και στις 2 περιπτώσεις αν βγει βγάζουμε 30€ αρα αφου 30€ ειναι και αυτα που εχουμε πονταρει τοτε καθε δεκαδικο στην μοναδα ειναι κερδος.

 

 

 

B)Πολυ απλα.

 

Χ/Α = Υ1

Χ/Β = Υ2

Y1+Y2=Y3

 

Αν το Υ3<Χ τοτε εχεις Arb , τα Υ1 και Υ2 ειναι και αυτα που πρεπει να πονταρεις. Το Χ ειναι αυτο που θελεις να βγαλεις.

 

 

Το ποσο που θελεις να πονταρεις / την αποδοση δλδ αν πουμε 30€ που ειχαμε πει.

30/1.50 = 20

30/3.00 = 10

20+10=30

30=30 αρα δεν εχεις ARB αλλα ουτε και χασουρα

 

 

Παμε να δουμε ενα Arb

 

30/2.20 =  13,63

30/1.90 =  15,78

 

αρα εδω οτι και να βγει βγαζουμε +-30€ (με κατι δεκαδικα διαφορα) ενω εχουμε πονταρει 29,41 

Αρα εχουμε ARB

Na τα πάρω λίγο με τη σειρά

γράφεις

α)Στο 1.50 το 100% ειναι 3.00 οτιδιποτε πανω απο αυτα ειναι κερδος

 

δηλ αν κατάλαβα καλά οταν η μια απόδοση είναι 1.5 τότε η άλλη για να έχουμε arb πρέπει ναναι τουλάχιστο 3.01 σωστά? (δηλ έστω κ λίγο πάνω απο διπλάσια).

Απο ποιον τύπο βγαίνουν οι αποδόσεις για να έχουμε arb, ασχέτως τι θα ποντάρουμε, γιατι κατάλαβα οτι δεν παίζει το διπλασιο σε όλα.

Ή αν έχεις έναν πίνακα με αρκετούς συνδιασμούς, δηλ να λέει σε κάθε μια απόδοση, ποιά είναι η άλλη?

Δηλ. 1.55 - 1.60 - 1.65  -1.70 - 1.75 - 1.80 - 1.85 - 1.90 - 1.95 - 2.00 - 2.05  κλπ...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na τα πάρω λίγο με τη σειρά

γράφεις

α)Στο 1.50 το 100% ειναι 3.00 οτιδιποτε πανω απο αυτα ειναι κερδος

 

δηλ αν κατάλαβα καλά οταν η μια απόδοση είναι 1.5 τότε η άλλη για να έχουμε arb πρέπει ναναι τουλάχιστο 3.01 σωστά? (δηλ έστω κ λίγο πάνω απο διπλάσια).

Απο ποιον τύπο βγαίνουν οι αποδόσεις για να έχουμε arb, ασχέτως τι θα ποντάρουμε, γιατι κατάλαβα οτι δεν παίζει το διπλασιο σε όλα.

Ή αν έχεις έναν πίνακα με αρκετούς συνδιασμούς, δηλ να λέει σε κάθε μια απόδοση, ποιά είναι η άλλη?

Δηλ. 1.55 - 1.60 - 1.65  -1.70 - 1.75 - 1.80 - 1.85 - 1.90 - 1.95 - 2.00 - 2.05  κλπ...?

 

Δεν ειναι διπλασιο φιλε. Ειναι αναλογα το ενα του αλλου.

Στο εγραψα πριν 

 

Το ποσο που θελεις να πονταρεις / την αποδοση

 

Δλδ αν εχεις

1)2.34 και 1.67 τοτε

 

10/2,34 = 4,27

10/1,67 = 5,99

Πρεπει να πονταρεις 10,26 για να παρεις 10 (δεν εχουμε ARB)

 

2)4,50 και 1,44

 

10/4,50 = 2,22

10/1,44 = 6,94

Πρεπει να πονταρεις 9,18 για να παρεις 10 (εχουμε ARB και μαλιστα πολυ καλο!)

 

 

 

Ο τυπος μπορει να ειναι ο παρακατω αν θελεις

α,β = αποδοσεις

 

(1/Α)+(1/Β)=Χ

 

Εαν Χ > 1 τοτε δεν εχεις ARB

Εαν Χ < 1 τοτε εχεις ARB

 

Τα δεκαδικα ειναι το % του ARB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Μπραβο σας συγχαρητηρια! κατι μ@^@<3ς σαν και σας ειναι η αιτία να καταστραφει το arbing. Γιαυτο εχουν ξυπνησει ολες οι εταιρίες και με 1-2 παιξίματα αμέσως σου βαζουν οριο. ΜΙλάτε πολύ και το μονο που καταφερνετε ειναι να στερήσετε το ψωμάκι απο καποιους που ασχολουνται χρονια με αυτό οπως και το δικό σας ψωμάκι που θα βγαζατε στο μελλον. Δεν μπορώ να καταλάβω μερικούς ανθρώπους. Δηλαδή προτιμάτε να σας πουν εξυπνάκηδες και να ρισκάρετε το όποιο μεροκάματο θα μπορούσατε να βγάλετε;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο σας συγχαρητηρια! κατι μ@^@<3ς σαν και σας ειναι η αιτία να καταστραφει το arbing. Γιαυτο εχουν ξυπνησει ολες οι εταιρίες και με 1-2 παιξίματα αμέσως σου βαζουν οριο. ΜΙλάτε πολύ και το μονο που καταφερνετε ειναι να στερήσετε το ψωμάκι απο καποιους που ασχολουνται χρονια με αυτό οπως και το δικό σας ψωμάκι που θα βγαζατε στο μελλον. Δεν μπορώ να καταλάβω μερικούς ανθρώπους. Δηλαδή προτιμάτε να σας πουν εξυπνάκηδες και να ρισκάρετε το όποιο μεροκάματο θα μπορούσατε να βγάλετε;;;;;

Ετσι οπως τα λες ειναι πλεον με το παραμικρο σε περνανε arber και σου τραβανε λιμιτ..στο τελος θα καταληξουμε να παιζουμε στον οπαπ με την γκανιοτα στα υψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δυστυχώς το Arbing όχι απλά έχει πεθάνει, αλλά ψόφησε πραγματικά, μιας και όλοι οι μπουκς σχεδόν αμέσως σου βάζουν όριο (το οποίο πολλές φορές είναι εξοργιστικό) ή σε μπλοκάρουν, ενώ τα διάφορα προγράμματα για Arbing συχνά αρχίζουν να παρουσιάζουν πολλά λάθη, πράγμα που οφείλεται εν πολλοίς στους μπουκς και στα feeds που παίρνουν τα προγράμματα από αυτούς, με συνέπεια να εμφανίζονται είτε εντελώς λάθος arbs ή να έχουν λήξει (κοινώς μπαγιάτικα) !!!!

 

Μόνο όποιος ασχολείται πάρα πάρα πολλές ώρες με το άθλημα και μπορεί να έχει πολλούς διαφορετικούς λογ/σμούς σε πολλούς μπουκς, είναι δυνατόν να βγάλει ένα καλό χαρτζιλίκι ... για μας τους υπόλοιπους ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδια καλησπερα

 

Ειχα ανοιξει ενα τοπικ πριν καμια βδομαδα σχετικα με τις εταιρειες που φυγανε απο Ελλαδα ..... http://www.insomnia.gr/topic/597342-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B6%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CE%B1-%CF%83%CE%B5-betfair-pinnacle-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B1/?do=findComment&comment=54591219  Το αναδημοσιευω εδω που βλεπω πολλους μαζεμενους και ισως καποιον να εξυπηρετησω η να μαθω παραπανω πραγματα και εγω!!  Με λιγα λογια στο τοπικ λεει για μια εταιρεια που σου δινει προσβαση απο Ελλαδα στην Pinnacle στην Βετφαιρ και σε αλλες ποσες Ασιατικες εταιρειες!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. Ας απαντησει οποιος εχει παιξει arbitrage και εχει φαει λιμιταρισμα στον πρωτο του λογαρισμο και παιζει με δευτερο, τριτο κτλ. η οποιος γνωριζει λεπτομερειες απο τις δυνατοτητες που εχουν οι μπουκ και ποιες ακριβως πληροφοριες μπορουν να δουν online για τον καθε παιχτη.

Οι μπουκ βλεπουν την IP των παιχτων. Μπορουν να δουν επισης το ακριβες σημειο που βρισκεται καθε φορα ο παιχτης οταν παιζει απο κινητο η ταμπλετ και ειναι σε διαφορα σημεια της πολης καθε φορα? Βλεπουν δηλαδη ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ που ειναι ο παιχτης την στιγμη που πονταρει η μπορουν να δουν με ακριβεια μερικων μετρων ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ειναι ο παιχτης καθε φορα που παιζει?
Παραδειγμα. Επαιζα στην  βετ365 απο το wi-fi του σπιτιου μου..Μενω π.χ. Αθηνα οδος Ακαδημιας 20160 αριθμο.Με λιμιταρει η βετ365 και φτιαχνω νεο λογαριασμο με το ονομα ενος φιλου μου που μενει Πειραια.

Αγοραζω ενα κινητο τηλ.και μια νεα sim στο ονομα του φιλου μου, και οποτε παιζω στην βετ365 δεν ξαναμπαινω ποτε απο το wi-fi του σπιτιου μου αλλα απο το καρτοιντερνετ του νεου κινητου μου. Ομως οποτε παιζω βρισκομαι στο σπιτι μου.
Μπορουν να δουν απο την βετ365 οτι ειμαι στην οδο Ακαδημιας 20160 την στιγμη που παιζω και να καταλαβουν οτι ειμαι εγω με νεο λογαριασμο σε αλλο ονομα?

Επεξ/σία από geo900
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οχι δε μπορεί. Αν σε κλειδώσει ξανά κάτι, θα είναι ο τρόπος παιξί

Καλησπερα σε ολους.Να κανω κ εγω μια ερωτηση ρε παιδια......υπαρχει καποιο προγραμμα που να σου δινει αρμπιτραζ για την vistabet??? Εχω ακουσει πως ταιριαζει πολυ με την sportingbet μα δν μπορω να βρω προγραμμα που να περιεχει την vistabet.......................ευχαριστω πολυ~~~~!!

Καλησπερα σε ολους.Να κανω κ εγω μια ερωτηση ρε παιδια......υπαρχει καποιο προγραμμα που να σου δινει αρμπιτραζ για την vistabet??? Εχω ακουσει πως ταιριαζει πολυ με την sportingbet μα δν μπορω να βρω προγραμμα που να περιεχει την vistabet.......................ευχαριστω πολυ~~~~!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σε ολους.Να κανω κ εγω μια ερωτηση ρε παιδια......υπαρχει καποιο προγραμμα που να σου δινει αρμπιτραζ για την vistabet??? Εχω ακουσει πως ταιριαζει πολυ με την sportingbet μα δν μπορω να βρω προγραμμα που να περιεχει την vistabet.......................ευχαριστω πολυ~~~~!!

Δυστυχώς όχι, δεν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα που να έχει αυτόν τον booker (vistabet).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σε ολους.Να κανω κ εγω μια ερωτηση ρε παιδια......υπαρχει καποιο προγραμμα που να σου δινει αρμπιτραζ για την vistabet??? Εχω ακουσει πως ταιριαζει πολυ με την sportingbet μα δν μπορω να βρω προγραμμα που να περιεχει την vistabet.......................ευχαριστω πολυ~~~~!!

 

 

H Vista ειναι η Sporting.

Αρα βαζεις sporting και ειναι το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...