Προς το περιεχόμενο

Αγορα tablet


evga_s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα,θα ηθελα την γνωμη σας να αγορασω ενα tablet μεχρι 200 ευρω το πολυ.Μπορειτε να μου προτεινετε καποια? Προτειμιση να γινει η αγορα απο Ελλαδα και απο εκει θελω τις προτασεις σας,αλλα και απο το εξωτερικο αλλα σε δευτερη εναλλακτικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν σε πειραζει η ελλειψη πισω καμερας, ριξε μια ματια στο Google Nexus 7. Πολυ καλο και εινε και στιν τιμη που θες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι και ιδιαιτερα αλλα δεν θελω να το παρω και μετα απο κανενα μηνα.Επισης δεν ξερουμε ακομα την επισημη τιμη που θα κυκλοφορησει.Οποτε αν θελετε προτεινετε μου και καποιο αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως διαβάζεις κι εσύ, όπου κυκλοφόρησε εξαφανίστηκε... Θεωρώ λοιπόν πως θα κάνει σίγουρα έναν μήνα για να έρθει από τα μέρη μας...

 

Τώρα όταν κάτι είναι τόσο καλό σε αυτήν την τιμή, δύσκολα να σου προτείνει κάποιος κάτι άλλο. Θα πρέπει να πάμε μετά σε κινεζιές κι εκεί προσωπικά εγώ δεν έχω άποψη. Ίσως να μπεις να ποστάρεις στο κομμάτι του site με τους φορητούς υπολογιστές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμεσα στο Nexus και αυτο, το Nexus του ξεσκιζει τ'αντερα :P

 

Το θεμα εινε αμα εχεις υπομονη να βγει. Αμα μπορεις να περιμενεις, θα κανεις μια καλυτερη αγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη στιγμή που υπάρχει το google nexus, δεν υπάρχει κανένα νόημα η αναζήτηση άλλου (φτηνού) tablet. Άντε το kindle fire, αλλά αυτό μάλλον ευρώπη δεν έρχεται.

Υπομονή λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω να τηρησουν την υποσχεση τους και να το δωσουν για 200Ε. Αν οχι, δεν παιζει να το δωσουν για πολυ περισσοτερο.

Tο RRP του ειναι 200Ε, οποτε τοσο μαλλον θα κοστισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...