Προς το περιεχόμενο

και εγένετο .... Insomnia 2012


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχάριστη αλλαγη..

Αλλά..

θα ηθελα περισσότερα (βασικά πιο ομοιογενή) smiles. Αυτά έμειναν από το παλιό και μπορώ να πώ δεν μου αρέσουν (γούστα είναι αυτά). Θα προτιμούσα πιο κλασσικά (τύπου myphone). Τώρα τα μισά είναι μοντέρνα και τα μισά κλασσικά ενώ λοιπούν αρκετά. Αφού αλλαξατε theme μηπως να πιαστείτε και με αυτά..

 

α.. και η αξιολόγηση θέματος δεν την έβρισκα κακή ως ιδέα, νομίζω δεν δούλευε άσχημα.. Τες πα.. μικρό το κακό. Μεγειές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πολύ ωραίο το καινούργιο look αλλά...σε Samsung galaxy tab 5.0 για κάποιον ανεξήγητο λόγο το android app του forum δεν το εγκαθιστά + ότι πλέον το mobile site από dolphin browser που χρησιμοποιώ κρασαρει μετά από 2 δευτερόλεπτα που είμαι στο site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέρτε πίσω το Insomnia του 2010

 

Μην είμαστε αρνητικοί, τα παιδιά εχουν τρελαθεί με τις διορθώσεις κπλ, μια στήριξη δεν βλάπτει, την στιγμη που γνωρίζουμε ολοι οτι πισωγυρίσματα δεν μπορούν να γίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ ότι θες και τα bugs που υπήρχαν με την προηγούμενη version?

Υποθέτω μιλάει για το vBulletin.

Πάντως μπράβο για την προσπάθεια του bug hunting & debugging.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά S.O.S

 

 

 

ΦΤΙΆΞΤΕ ΆΜΕΣΑ

 

 

 

1) Στις αγγελίες αν καταχωρίσω μια αγγελία και την έχω επεξεργαστεί όπως θέλω εγώ μετά αν ξανά πατήσεις επεξεργασία σου χαλάει όλοι την αγγελία στην "μαζεύει"

 

 

 

2) Πως να βάλω ένα review video απο youtube σε αγγελία;

 

 

 

3) Στην εφαρμογή για κινητά (Apple iOS) δεν εμφανίζει τις εικόνες στις αγγελίες που ανεβάζουν οι χρήστες

 

 

 

4) O firefox δεν "πιάνει" τον ορθογραφικό έλεγχο των Ελληνικών στο site κατά την πληκτρολόγηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...