Προς το περιεχόμενο

Διέκοψε τη λειτουργία του το torrent site Demonoid


madtaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταστροφή.

 

Από εκεί "δανειζόμουν" τη συντριπτική πλειοψηφία των ebook που διάβαζα. Μέχρι στιγμής δεν έχω βρει καλύτερο tracker για τη συγκεκριμένη δουλειά. Μπήκα ήδη σε 2-3 πριβέ trackers που φημίζονται για τη συλλογή ebook τους, αλλά με λύπη διαπίστωσα ότι το demonoid τελικά είχε πολλαπλάσιους τίτλους. Βλέπω να τη βγάζουμε με γκουγκλάρισμα, file hosters και IRC μέχρι να γίνει κανα θαύμα...

 

και γω ρε γμτ eboks διαβαζα απο εκει...τωρα να δω που θα τα βρισκουμε που κλεινουν ενα ενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως το μελλον του Ιντερνετ ως ενα ψηφιακο τσιφλικι των πολυεθνικων και των κυβερνησεων που δουλευουν γιαυτες, ειναι αναποφευκτο.

Και για οσους πουν οτι εκλεισε ενα παρανομο σαιτ,τους λεω μονο αυτο:

 

Σημερα κλεινουν σαιτς με "περατικο" υλικο.

Αυριο θα κλεινουν σαιτς με ιδεες,γνωσεις,αποψεις,κριτικη και ενημερωση.

 

να το εχετε αυτο στο μυαλο σας οταν ο Ψηφιακος Μεσαιωνας θα ειναι πλεον πραγματικοτητα.

 

υγ.επισης να αναφερω οτι πριν μερικες μερες εκλεισε και ο file hoster Oron,αγαπημενος hoster για σπανιες και παντος τυπου τσοντες.

http://www.xbiz.com/...e.php?id=152179

 

Δεν αντεξε το οικονομικο βαρος των πολλαπλων νομικων επιθεσεων που δεχτηκε,με αποτελεσμα να κλεισει η επιχειρηση.

 

γνωστη απερικανικη στρατηγικη των mega-corps.το ιδιο θα παθει και ο χοντρος του megauploda,δεν προκειται να αντεξει το οικονομικο κοστος των δικαστηριων.

 

+1!! Συμφωνώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οχι το demonoid!!!

Μακραν το αγαπημενο μου torrent site, ειχα βρει πραγματα που απλα δεν υπηρχαν πουθενα αλλου :(

 

Μακαρι να ξαναανοιξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια ερώτηση...

άμα κλείσει και το pirate bay....τι απέμεινε???

 

Αυτό δε θα κλείσει... ή μάλλον για να μη λέω μεγάλα λόγια αυτό είναι το τελευταίο που θα κλείσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια ερώτηση...

άμα κλείσει και το pirate bay....τι απέμεινε???

Και το isohunt έχει μπόλικο περιεχόμενο... τουλάχιστον όσο αφορά σε free trackers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά ανδιαφέρονται οι Ουκρανοί για την αντιγραφή "δυτικών" πραγμάτων; Κάτι άλλο υπάρχει που δεν το μάθαμε.

Έτσι και αλλιώς το Demonoid κάπου θα ξανανοίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

έχω μια ερώτηση...

άμα κλείσει και το pirate bay....τι απέμεινε???

 

private trackers, αλλά εκεί θα πρέπει να κάθεσαι να seedάρεις μέχρι να πεθάνει ο Highlander (από γερατιά :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

private trackers, αλλά εκεί θα πρέπει να κάθεσαι να seedάρεις μέχρι να πεθάνει ο Highlander (από γερατιά :P )

 

Και άντε να συναγωνιστείς τους ξένους με αυτές τις γραμμές που έχουμε στην Ελλάδα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...