Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέας τηλεόρασης 32"


Andre85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!!!

 

Μετά απο 30 χρόνια συνεχούς χρήσης χάλασε η κεντρική τηλεόραση του σπιτιού! (Επεσε πολυ κλάμα.Η τηλεόραση αυτή είχε αποδειχτεί σκυλί!!)

Όπως καταλαβαίνετε,εφθασε η ώρα για την αγορά νέας τηλεόρασης!Ο χώρος που θα μπει η τηλεόραση χωράει τηλεοράσεις έως 32 ίντσες και για αυτό το λόγο κοιτάμε για 32"!

Το ποσό που μπορώ να διαθέσω είναι έως 450 ευρώ.

 

Εχω διαβασει και τα υπόλοιπα παρόμοια θεματα αλλά δεν εχω βγάλει ακρη.Το μόνο σιγουρο είναι και οι γονείς μου θελουν η τηλεοραση να είναι Samsung.

O αδερφός μου θέλει να είναι και 3D. oxi smart γιατί πιστεύω πως δεν χρειάζεται!!

 

Αν μπορείτε να βοηθησετε 8α σας ήμουν Ευγνωμων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.allstore.gr/index.php?route=product/product&product_id=722

Samsung - 3D (και συμπεριλαμβανονται γυαλια 3D δωρο ) - 430€ - 32" - και ειναι και smart tv (μην νομιζεις πως θα σου προσθεσει στην τιμη, το βρηκα απο σκρουτζ και ηταν η φθηνοτερη 3D σαμσουνγκ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.allstore....&product_id=722

Samsung - 3D (και συμπεριλαμβανονται γυαλια 3D δωρο ) - 430€ - 32" - και ειναι και smart tv (μην νομιζεις πως θα σου προσθεσει στην τιμη, το βρηκα απο σκρουτζ και ηταν η φθηνοτερη 3D σαμσουνγκ).

 

το οτι ειναι smart tv θα μου προσφέρει κάτι;;Δεν θα χρειάζεται internet για να λειτουργήσει η τηλεόραση;;

Επίσης,το να αγοράσει κανείς τηλεόραση απο το Internet είναι ασφαλές;;;Γιατι αυτό το μαγαζί δεν υπάρχει στην πόλη μου.

Αν αγοραστεί απο το ιντερνετ τι γινεται με την εγγύηση;;Τι ισχύει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 6030 ΔΕΝ ειναι Smart. Καπου μπερδευτήκατε. Το smart εχει να κανει με την συνδεσιμότητα της tv με το internet και με αλλες συσκευες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 6030 ΔΕΝ ειναι Smart. Καπου μπερδευτήκατε. Το smart εχει να κανει με την συνδεσιμότητα της tv με το internet και με αλλες συσκευες.

 

Ειναι σίγουρο;;

Σαν τηλεοραση αυτο το μοντέλο ειναι καλό ή έχει ελαττώματα;;Για την 6030 μιλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 ίντσες και 3d δεν κολλάνε με τίποτα κατά τη γνώμη μου.+

Καλή 32άρα την οποία και έχω δεί πολύ να παίζει σε σπίτι , με IPS πάνελ. http://www.skroutz.gr/s/322035/Panasonic-TX-L32E30E.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 ίντσες και 3d δεν κολλάνε με τίποτα κατά τη γνώμη μου.+

Καλή 32άρα την οποία και έχω δεί πολύ να παίζει σε σπίτι , με IPS πάνελ. http://www.skroutz.g...TX-L32E30E.html

 

γιατί δεν κολλάνε;;;

Οσο για την Panasonic δεν νομιζω να θέλουν οι δικοί μου αυτή την μάρκα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα η 6030 για την τιμη της. Πολυ καλη αποδοση σε εικονα. Θεματα οχι δεν εχει. Αλλωστε η Samsung δεν φημιζεται για προβληματα.

 

Και η Panasonic που αναφερθηκε παραυατα ειναι πολυ καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα η 6030 για την τιμη της. Πολυ καλη αποδοση σε εικονα. Θεματα οχι δεν εχει. Αλλωστε η Samsung δεν φημιζεται για προβληματα.

 

Και η Panasonic που αναφερθηκε παραυατα ειναι πολυ καλη.

 

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.Οσο για την Panasonic δεν ξέρω αν εχει αντιπροσωπεία στην πόλη μου γι'αυτό και την 'αποφεύγω'.

 

Διότι είναι πολύ μικρή η διάσταση για να πεις ότι βλέπεις 3d. Οι δικοί σου είναι ειδικοί στις τηλεοράσεις ;

 

Τι εννοείς με το αν είναι ειδικοί;;;

Οσο για το αν ειναι μικρή η διάσταση για το 3D δεν θα βλέπω και καθε μερα σε 3D..Κάποιες φορές!!

Ασε που δεν μπορώ να πάρω τηλεόραση μεγαλύτερη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του έθιξες την Panasonic. Ορισμένοι τις έχουν θεοποιήσει.

 

lol

Πλάκα κανεις έτσι;;;

Τεσπα,θα προσπαθήσω να βρω σε καταστημα την samsung μηπως την δω και απο κοντα..(αλλα δεν το κόβω να την βρω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...