Προς το περιεχόμενο

Αγαπημενη Ομαδα του Εξωτερικου


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια ειναι η αγαπημενη σας ομαδα του εξωτερικου? Εγω προσωπικα ψηφιζω Μιλαν..Κολλησα λογω Σεφτσενκο..αλλα και λογω χρωματων (κοκκινο μαυρο) επειδη ειμαι γαυρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω αν και Ηρακλης ειμαι φανατικος Γιουβεντους.Απο τον τελικο με τον Αγιαξ.Εκτιμω οτι θα το παρουμε και φετος το πρωταθλημα εστω και χωρις Κοντε στον παγκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Barcelona. Εχω μια ταση να υποστηριζω και ομαδες που παιζουν Αργεντινοι παιχτες μιας και ειμαι μεγαλος φαν της εθνικης της και γενικα τους συμπαθω. Ετσι, αγαπημενη μου στην Ιταλια ηταν η Φιορεντινα, στην οποια μεγαλουργησε ο Μπατιγκολ..

 

Συμπαθω επισης τη Manchester City, και τη Βαλενθια..

 

Στην ιταλια μου αρεσει και η Inter (Milito, Zanetti, Samuel, Cambiasso, Alvarez).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Barcelona. Εχω μια ταση να υποστηριζω και ομαδες που παιζουν Αργεντινοι παιχτες μιας και ειμαι μεγαλος φαν της εθνικης της και γενικα τους συμπαθω. Ετσι, αγαπημενη μου στην Ιταλια ηταν η Φιορεντινα, στην οποια μεγαλουργησε ο Μπατιγκολ..

 

Συμπαθω επισης τη Manchester City, και τη Βαλενθια..

 

Στην ιταλια μου αρεσει και η Inter (Milito, Zanetti, Samuel, Cambiasso, Alvarez).

 

απο Αργεντινη ποια ομαδα υποστηριζεις ομως :P ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε πάλι... :mad:

 

καλά δε καταλαβαίνω γιατί υποστηρίζετε ρεαλ μαδριτης η οποία τα χει πάρει όλα και δεν υποστηρίζεται Μπαρτσελονα που έχει λιγότερες επιτυχίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις μικρες καλη ειναι η Μαντσεστερ η γνησια οχι η αλλη με τα μπλε..

Χαχα εδώ γελάμε. Γνήσια ομάδα από το Μanchester είναι μόνο η city, η άλλη που λες ότι είναι από το Manchester για την ακρίβεια είναι από ένα προάστιο του Manchester.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα εδώ γελάμε. Γνήσια ομάδα από το Μanchester είναι μόνο η city, η άλλη που λες ότι είναι από το Manchester για την ακρίβεια είναι από ένα προάστιο του Manchester.

 

 

Το Μαντσεστερ ειναι σαν τον πειραια και το Newton Heath ειναι σαν να λεμε πειραικη..δηλαδη 4-5 χιλιμετρα απο το κεντρο του πειραια.

Απο εκει και περα ομαδα Μαντσεστερ ειναι μονο η united οποτε δεν υπαρχει λογος να ασχοληθουμε με τους μπλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δεύτερη ομάδα μου είναι η Γιουβέντους.

 

Από τις ισπανικές, συμπαθώ τη Βαλένθια, άντε και την Μπαρτσελόνα, από τις γερμανικές την Μπάγερν, από τις γαλλικές καμία ( :P) και με τις αγγλικές υπάρχει θέμα. Συμπαθώ πάρα πολλές. Πιο εύκολο είναι να πω ότι δε συμπαθώ την Τσέλσι και (πλέον) την Μάντσεστερ Σίτι (κάποτε τη συμπαθούσα ΚΑΙ αυτή). Έχω μια αδυναμία παραπάνω στη Λίβερπουλ, αλλά απολαμβάνω να βλέπω Άρσεναλ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Τα τελευταία 3 χρόνια, μου αρέσει πολύ και η Τότεναμ. Γενικά όταν βλέπω αγγλικό ποδόσφαιρο, απλά απολαμβάνω. Ακόμη και την Τσέλσι που την αντιπαθώ, έχω αδυναμία στον Ντρογκμπά.

 

Του χρόνου θα μετακομίσω στη Βιέννη και ψάχνομαι να αποφασίσω αν θέλω να στηρίζω Ραπίντ ή Αούστρια. :-) Μάλλον τη δεύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...