Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 5


andypolitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

καλιμερα παιδια να ροτισω κατι αν σας κλεψουν ενα 5 γινετε να το βρεις και να ειναι κλειστο το τιλ?

 

Όχι. Για να το εντοπίσεις με το find my iphone πρέπει να είναι ανοιχτό και να έχει πρόσβαση στο internet. Αν το κλεισουν ή του κάνουν restore δεν έχεις καμία τύχη και συνήθως η μόνη περίπτωση να το εντοπίσεις (έστω και για λίγο), είναι στα πρώτα λεπτά-ώρες από την κλοπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με iOS 7 εχει κανενας προβλημα στο σημα; Γιατι μου γινεται συχνα "Καμια Υπηρεσια" με περνουν τηλ και μου ερχεται μηνυμα μετα οτι με καλεσανε. Το κανει και οταν ανοιγω δεδομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με iOS 7 εχει κανενας προβλημα στο σημα; Γιατι μου γινεται συχνα "Καμια Υπηρεσια" με περνουν τηλ και μου ερχεται μηνυμα μετα οτι με καλεσανε. Το κανει και οταν ανοιγω δεδομενα.

οταν ανοίγουμε δεδομένα πάντα για 2-3 δευτερόλεπτα πέφτει το σήμα και επανέρχεται. Το ίδιο και όταν ανοίγεις LTE. 

Οσο για το μήνυμα ότι με καλέσανε, και μένα μου το κάνει πού και πού αλλά δε μου το έκανε ΠΟΤΕ όσο ήμουν με βόνταφον. Από τότε που άλλαξα σε Κοσμοτέ μου το κανει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια βρεθηκα χτες μ ενα φιλο για καφε !! κ οι δυο με iphone 5 .....κ μου λεει οτι μολις κατεβασε το ios 7.0.3  eixe προβληματα κ εγω δεν τον πιστευα γιατι δεν ειναι κ πολυ σχετικος με τηλεφωνα !!! το παιρνω ν το κοιταξω,ανοιγω το κεντρο ελεγχου παταω να ανοιξει ο φακος τιποτα,,δεν ανοιγε !! ανοιγω καμερα ν δω αν ανοιγει το φλας σε φωτο ουτε εκει ανοιγε !!! μετα απο λιγο διαπιστωνω οντως οτι δεν εχει καει το φλας διοτι σε μια κληση που τον πηρε καποιος το φλας αναβοσβησε !! κ μου λεει ο φιλος μου οτι μια αναβει ο φακος κ μια οχι !!! ξερει κανεις τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια βρεθηκα χτες μ ενα φιλο για καφε !! κ οι δυο με iphone 5 .....κ μου λεει οτι μολις κατεβασε το ios 7.0.3  eixe προβληματα κ εγω δεν τον πιστευα γιατι δεν ειναι κ πολυ σχετικος με τηλεφωνα !!! το παιρνω ν το κοιταξω,ανοιγω το κεντρο ελεγχου παταω να ανοιξει ο φακος τιποτα,,δεν ανοιγε !! ανοιγω καμερα ν δω αν ανοιγει το φλας σε φωτο ουτε εκει ανοιγε !!! μετα απο λιγο διαπιστωνω οντως οτι δεν εχει καει το φλας διοτι σε μια κληση που τον πηρε καποιος το φλας αναβοσβησε !! κ μου λεει ο φιλος μου οτι μια αναβει ο φακος κ μια οχι !!! ξερει κανεις τιποτα?

 

To να αναβοσβηνει το φλας οταν σε παιρνουν ειναι μεσα απο τις ρυθμισεις. Να κανει ενα ριστορ να δει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...