Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 5 θα παρουσιαστεί στις 12 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια ..έλεος...!!!

Ανήκω στους τυχερούς ΜΗ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΑΝΕΝΟΣ IPHONE ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.....

 

Εντάξει και εσύ τώρα το παρα γ@@#$. Ουτε ένα iPhone ? 5 χρόνια μετρανε στην αγορά και εσύ απών ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανήκω στους τυχερούς ΜΗ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΑΝΕΝΟΣ IPHONE ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.....

Τι σημαινει αυτο?

Πρώτα από όλα εχω κερδίσει 5*400€ πάνω από 2000€..

Και εγω τοσα χρονια αποφευγω τις λαμποργκινι και εχω κερδισει 5*400000€ πανω απο 2εκατ €

 

Αφου σκεφτομαι να αρχισω να αποφευγω και τα ιδιωτικα τζετ για να κερδιζω περισσοτερα

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχε 200 ευρώ όλοι μα όλοι θα είχαν iphone... αυτό τα λέει όλα και αφήστε όλοι το πόσο μαλακία είναι...

 

Υ.Γ το κινητό κάνει 679ευρώ όσο και το s3...

 

 

ενω τωρα που εχει ενα μισθό το έχουν λιγοι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ..έλεος...!!!

Ανήκω στους τυχερούς ΜΗ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΑΝΕΝΟΣ IPHONE ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.....

Τι σημαινει αυτο?

Πρώτα από όλα εχω κερδίσει 5*400€ πάνω από 2000€..

 

αδιάφορο τουλάχιστον για τα δεδομένα της ελληνικής αγοράς....

Με αυτά φτάσαμε εδώ που φτάσαμε....να χρεωκοπησουμε....

 

 

 

 

 

καλά μεγάλε μην τρελένεσαι. και εγώ είχα πάρει 3gs μεταχείρα με 150 ευρώ, και μετά πήρα iphone 4 με 70 euro γιατί η vodafone δεν ήθελε να φύγω απο πελάτης (με 30 ευρώ πάγιο), και αυτό το κάνανε πολοί. λογικά το ίδιο θα κάνω και με το 5.

 

offtopic, και στη χρεωκοπία δεν φτάσαμε απο αυτά, αλλά από την πρωτιά μας παγκοσμίως, σε διαυθορά

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σπαστικό είναι οι τεράστιες επιδοτήσεις που παίρνει το iPhone, πχ σε μένα 90 euro για τις υπόλοιπες, 300+ για το iPhone :-(

Σε μενα παλι ηταν μονο 50 αρα οι "τεραστιες επιδοτησεις " δεν αφορουν ολους ετσι για να ακριβολογουμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξαναζεσταμενο φαι. Η apple εχει μεινει ακομα στα ιδια.

Πόσο λίγο την ξέρετε την Apple... Περιμένετε λίγο μερικές μέρες και μετά κράζουμε όλοι μαζί! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω τοσα χρονια αποφευγω τις λαμποργκινι και εχω κερδισει 5*400000€ πανω απο 2εκατ €

 

Αφου σκεφτομαι να αρχισω να αποφευγω και τα ιδιωτικα τζετ για να κερδιζω περισσοτερα

θεος!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@από πάνω

 

κάνεις λάθος, το κράτος αγοράζει τα πάντα σε τιμές πιο προκλιτικές από αυτές της Apple, αγοράζουν "σκουπίδια" σε τιμές σοκ!!!

 

1 εκατομμύριο για να στήσουν τον Server που θα φιλοξενούσε κάποια σελίδα (δεν θυμάμαι υπουργείο)

είναι δυνατών;;;

 

Όσον αφορά το iPhone, γιατί έχει τέτοια τεράστια διαφορά η τιμή ανάμεσα στα 16/32/64GB? τόσο πολύ κοστίζει η μνήμη?

 

όσον αφορά τις τιμές

16GB - 669e

32GB - 789e

64GB - 898e

 

MO 800e φίλε μου.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42574.action?skuId=8617

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτο το κομπλεξ των αντιπαλων της apple χαλαρωστε παρτε οτι γουσταρετε καντε κριτικη μην βγαζετε κομπλεξ .....επισης αυτο που κανει η apple με τις πατεντες ειναι αηδια και πρεπει να το σταματησει αμεσως ......

λες και εχουμε μετοχες στις εταιρειες ελεος ......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

@από πάνω

 

κάνεις λάθος, το κράτος αγοράζει τα πάντα σε τιμές πιο προκλιτικές από αυτές της Apple, αγοράζουν "σκουπίδια" σε τιμές σοκ!!!

 

1 εκατομμύριο για να στήσουν τον Server που θα φιλοξενούσε κάποια σελίδα (δεν θυμάμαι υπουργείο)

είναι δυνατών;;;

 

Όσον αφορά το iPhone, γιατί έχει τέτοια τεράστια διαφορά η τιμή ανάμεσα στα 16/32/64GB? τόσο πολύ κοστίζει η μνήμη?

 

όσον αφορά τις τιμές

16GB - 669e

32GB - 789e

64GB - 898e

 

MO 800e φίλε μου.

 

http://www.vodafone....tion?skuId=8617

 

Αφ' ενός δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάς εσύ (και όσοι άλλοι έχουν παρόμοιες ενστάσεις). Σας ανάγκασε κανείς να αγοράσετε τη συγκεκριμένη συσκευή; Είστε υποχρεωμένοι από τον εργοδότη σας/τον μπαμπά σας/τον γκόμενό σας να την αγοράσετε; Κάνετε κουμάντο στην τσέπη των υπολοίπων μελών;

 

Αφεδύο, παραβλέπετε ότι πολλοί αγοράζουν κινητά μόνο με επιδότηση, όπου προφανώς δεν ισχύουν οι τιμές λιανικής που αναγράφονται. Για παράδειγμα, το δικό μου iPhone 4S το πήρα 199 ευρώ...

 

Χαλαρώστε, το θέμα αγγίζει το trolling.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε μενα παλι ηταν μονο 50 αρα οι "τεραστιες επιδοτησεις " δεν αφορουν ολους ετσι για να ακριβολογουμαι

 

50 euro για το iphone μόνο? σε τι πρόγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@paredwse

δεν τραβάμε κανένα ζόρι , απλά μην προσπαθούν να μας πουλήσουν το κινητό αυτό για χρυσό, είναι προκλητικό ... αυτό λέμε.

 

προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με την Apple, επίσης δεν είμαι φανατικός καμιάς άλλης εταιρίας, απλά όπως είπα

"Μην πουλάμε σκ**τα για χρυσό".

 

προσωπικά αν είχα τα λεφτά θα έπαιρνα και εγώ το iPhone, μου αρέσει εμφανισιακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@από πάνω

 

κάνεις λάθος, το κράτος αγοράζει τα πάντα σε τιμές πιο προκλιτικές από αυτές της Apple, αγοράζουν "σκουπίδια" σε τιμές σοκ!!!

 

1 εκατομμύριο για να στήσουν τον Server που θα φιλοξενούσε κάποια σελίδα (δεν θυμάμαι υπουργείο)

είναι δυνατών;;;

 

Όσον αφορά το iPhone, γιατί έχει τέτοια τεράστια διαφορά η τιμή ανάμεσα στα 16/32/64GB? τόσο πολύ κοστίζει η μνήμη?

 

όσον αφορά τις τιμές

16GB - 669e

32GB - 789e

64GB - 898e

 

MO 800e φίλε μου.

 

http://www.vodafone....tion?skuId=8617

Μαλιστα και ποιος σε εχρισε ψιλε υπευθυνο στα οικονομικα μας? εγω γουσταρω να δωσω 1000 ευρο για κινητο εσυ παλι οχι δικαιωμα σου

50 euro για το iphone μόνο? σε τι πρόγραμμα?

50 ηταν η επιδοτηση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

@paredwse

δεν τραβάμε κανένα ζόρι , απλά μην προσπαθούν να μας πουλήσουν το κινητό αυτό για χρυσό, είναι προκλητικό ... αυτό λέμε.

 

προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με την Apple, επίσης δεν είμαι φανατικός καμιάς άλλης εταιρίας, απλά όπως είπα

"Μην πουλάμε σκ**τα για χρυσό".

 

προσωπικά αν είχα τα λεφτά θα έπαιρνα και εγώ το iPhone, μου αρέσει εμφανισιακά.

 

Ειλικρινά, δεν με απασχολεί αν εσύ έχεις πρόβλημα με την Apple, αν ο Χ έχει πρόβλημα με άλλη εταιρεία ή οτιδήποτε τέτοιο. Δικαίωμά σου είναι να έχεις πρόβλημα με όποιον θες.

 

Αυτό που με απασχολεί είναι ότι για μία ακόμη φορά μερικά μέλη προσπαθείτε:

 

α. να καταστρέψετε ένα θέμα που δεν σας αφορά (βλ. απαντήσεις "και τι με νοιάζει εμένα που θα παρουσιαστεί... ").

 

β. να κάνετε κουμάντο στην τσέπη των υπολοίπων.

 

γ. να κρίνετε κάτι που δεν υφίσταται ακόμη, βασισμένοι σε "αυτό που άκουσα εγώ..." ή "εκείνο που διάβασα στο τάδε μπλογκ" κλπ κλπ.

 

Πουθενά δεν βλέπω στην αρχική είδηση να αναγράφεται ότι το κινητό αυτό θα είναι χρυσό, ασημένιο, ή οτιδήποτε τέτοιο ενώ το μόνο προκλητικό που διαβάζω είναι η απαράδεκτη στάση μερικών μελών, όπως την περιέγραψα παραπάνω.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...