Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 5 θα παρουσιαστεί στις 12 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο καθένας, σε ποιά χώρα; Γιατί αν μιλάς για τη Σουηδία ναι...

 

ποσοι κανουν το σκατο τους παξιμαδι και το παιρνουν, ακομα και να κανει 1-2 φορες το μισθο τους?

δυστυχως οχι και λιγοι, γιατι αντικειμενικα δεν ειναι καποιο απλησιαστο ποσο , ασχετα το αν αξιζει ή οχι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περιμένεις να αισθανθείς ξεχωριστός από ένα κινητό' date=' μάλλον υπάρχει προβλημα και τα λεφτά -εφόσον υπάρχουν- πρέπει να πανε σε κάποιον ειδικο, παρά στο κινητό.[/quote']

 

Νομίζω θα χρειαστεί πολλές συνεδρίες και πιθανώς να χρειαστούν παραπάνω χρήματα από αυτά που θα απαιτηθούν για το κινητό!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά μεγάλε μην τρελένεσαι. και εγώ είχα πάρει 3gs μεταχείρα με 150 ευρώ, και μετά πήρα iphone 4 με 70 euro γιατί η vodafone δεν ήθελε να φύγω απο πελάτης (με 30 ευρώ πάγιο), και αυτό το κάνανε πολοί. λογικά το ίδιο θα κάνω και με το 5.

 

offtopic, και στη χρεωκοπία δεν φτάσαμε απο αυτά, αλλά από την πρωτιά μας παγκοσμίως, σε διαυθορά

 

Φίλε Σωκράτη άλλο πράγμα η χρεωκοπία του κράτους από την διαφθορά (αναμφιβολα υπεύθυνη για την χρεωκοπία του ελληνικού κράτους..) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΧΡΕΩΚΟΠΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ενός κράτους!!!!

Το πρώτο δεν σημαίνει ταυτόχρονα και ο δεύτερο.....!!! Με χαρακτηριστικό παράδειγμα την Ιρλανδία που για όσους γνωρίον γαίνει από την κρίσκαι ήδη κανλενας σεν σχολείται μαζι της....

Στην Ελλάδα ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΤΕΛΛΕΣΤΕΙ ΚΑΙ ΧΡΕΩΚΟΠΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΤΗΣ!

Και για αυτό δεν φταίει η διαφθορά του κράτους αλλά Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΟΥ...

Όταν λοιπόν τα εισοδηματα γινόντουσαν καταναλωτικά δάνεια, (υπολογιστες κινητα τηλεοράσεις..κτλ) ή δάνεια για αγορα ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΩΝ σπιτιών, αυτοκινητων,,, ΤΕΛΙΚΑ καταλήξαμε σημερα στο 80% των Ελλήνων να έχει αποταμιεύσεις μέχρι 2000€!!!!

Και για όσους δεν κατάλαβαν τι εννοώ τελειώνω με το πραγματικο παράδειγμα ενός φιλικού μου ζευγαριού Γάλλων που ζεί στο Παρισι με μηνιαια οικογενειακα εισοδήματα περιπου 7000€ (2008) ΝΑ ΕΧΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ..(!!!!) βέβαια γαλλικό Citroen αλλά τι μοντελλο BX αν θυμαμαι κλά ...τουλαχιστον 10ετίας..

(Συγνωμη για το εκτος θέματος αλλά θεωρησα οτι επρεπε να απαντησω σε αυτη την αναφορα του φιλου... Δεν φταίει για όλα το κράτος φταιμε και εμεις... Ευχαριστώ)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κατά όλων των προβλέψεων αλλα πιστευω ότι δε θα εχει πανω απο 3.8 ιντσων οθονη. Ενταξει δεν το πιστευω και ακραδαντα ουτε βαζω το χερι μου στη φωτια :P . Σε μεγεθος κατι σαν το lumia 800 ή το N9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως πρέπει να το διαχύσουμε σε 2 μεγάλες κατηγοριες το θέμα μιας και που εξελίχθηκε έτσι,οι ""εφετζιδες"" και οι "ξέρω τις δυνατότητες του",στην πρώτη κατηγορια δεν ξέρουν το κινητό τους τι ακριβώς κάνει,απλά περηφανεύονται τα χαρακτηριστικά τους, ούτε τραγούδια δεν ξέρουν να περάσουν... :P το μονο που ξέρουν να λένε είναι IPHONE 64GB!!και η δεύτερη όπου το περνούν για να τους εξυπηρετήσουν κάποιους σκοπούς,είτε ψυχαγωγίας είτε δουλειάς,οι πρώτοι είναι "κρίμα τα λεφτά που έδωσαν "και οι δεύτεροι "με γεια τους με χαρά τους",μιλάω σαν κάτοχος iphone 1 όπου ακόμα το έχω gt με έχει εντυπωσιάσει η ποιότητα που παίζει στην μουσική και με βολεύει η οθόνη αφής,έχω και ένα HTC desire με επιδότηση για να κάνω μπιού μπιού,gps ktlp.Ουσιαστικά θέλω να πω ότι "ναι ρε φιλε ,πάρε iphone"αλλα πάρτο για κάποιο λόγο που σε εξυπηρετεί,είναι σαν κάτι παππούδες που κυκλοφορούν με BMW M5 και απλά πάνε από σπίτι σε γιατρό και γιατρό σπίτι...

φιλικά πάντα!!

Y.G

πες μου τι θα βάλεις σε 64 GB μνήμη...???ποσα τραγούδια??poses ταινίες ?και στα 8 εγώ μια χαρά και over καλούμενος είμαι,εκτος και αν θέλεις να περάσεις όλη την δισκογραφία τις ανθρωπότητας,πρακτικά πάντα koitobntas το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο ενδιαφερον και διαφορετικο σε αυτο το τοπικ σε σχεση με τα αντιστοιχα παλιοτερα, ειναι που ενας κατοχος android μπηκε να τρολλαρει και να κοροϊδεψει τους κατοχους apple , προσποιουμενος τον ελιτιστη κατοχο iphone με τα λεφτα του μπαμπα και στο τρολλαρισμα τσιμπησανε και τον κατηγορουν αλλοι κατοχοι android.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο ενδιαφερον και διαφορετικο σε αυτο το τοπικ σε σχεση με τα αντιστοιχα παλιοτερα, ειναι που ενας κατοχος android μπηκε να τρολλαρει και να κοροϊδεψει τους κατοχους apple , προσποιουμενος τον ελιτιστη κατοχο iphone με τα λεφτα του μπαμπα και στο τρολλαρισμα τσιμπησανε και τον κατηγορουν αλλοι κατοχοι android.

Ακριβώς έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κάτι άλλο επί τις ουσίας,επειδή με το htc δεν είμαι ικανοποιημένος με την απόδοση που έχει η μουσική,ποιότητα και ένταση ας πούμε τα βασικά,στα iphone έχει γίνει κάποια αναβάθμιση σε αυτό το θέμα από το 1hs γενιάς που έχω?πραγματικά αν κοιτούσα να πάρω το 4 η το 5 θα tan ένας σοβαρός παράγοντας αυτό,ξέρει κανεις κάτι?(επιδότηση έρχεται σε λίγο καιρό ,δεν ξέρεις ποτε(όχι του λαδιού,αλλα τις κινητής! :) ))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σωστος.χρηστης android ειμαι.ομως πως το καταλαβες;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Δεν το λές και δύσκολο....

''Εαν θελεις να εχεις το κεφαλι σου ησυχο και να μην ψαχνεσε για καθαρισμο μνημης,προγραμματα και κολληματα κοιτα iphone.και δεν ειναι ακριβο.εγω πως εχω 4s χωρις να εχω σπιτι.''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν το λές και δύσκολο....

''Εαν θελεις να εχεις το κεφαλι σου ησυχο και να μην ψαχνεσε για καθαρισμο μνημης' date='προγραμματα και κολληματα κοιτα iphone.και δεν ειναι ακριβο.εγω πως εχω 4s χωρις να εχω σπιτι.''[/quote']

 

Αν θες να εχεις αυτα που λες,μπορείς να πας σε wp,που υπάρχουν και φτηνα μοντελα,δε χρειάζεται να δωσεις τοσα λεφτα!

 

Sent from Android because i can't do it from WP!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κάτι άλλο επί τις ουσίας' date='επειδή με το htc δεν είμαι ικανοποιημένος με την απόδοση που έχει η μουσική,ποιότητα και ένταση ας πούμε τα βασικά,στα iphone έχει γίνει κάποια αναβάθμιση σε αυτό το θέμα από το 1hs γενιάς που έχω?πραγματικά αν κοιτούσα να πάρω το 4 η το 5 θα tan ένας σοβαρός παράγοντας αυτό,ξέρει κανεις κάτι?(επιδότηση έρχεται σε λίγο καιρό ,δεν ξέρεις ποτε(όχι του λαδιού,αλλα τις κινητής! :) ))[/quote']

 

Γιατι δεν παιρνεις ενα μεταχειρισμενο Ipod classic να χαρεις μουσικη με ενταση και βαθος; Καλο το Iphone 2g χειροτερα τα επομενα σε αυτο το θεμα αλλα με το Classic δεν παιζουν στην ιδια κατηγορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...