Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)Τσουρέκια με μερέντα end of story

2)Νίκοοοοοοοοο υπομονή να σου φέρω τπτ να σνιφάρεις? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

<p>από σήμερα έχω άδεια, γιέα! Άντε γιατί μου έφυγε το κλαπέτο στην δουλειά εδώ και κάνα 20ήμερο. Επίσης, τα τσουρέκια μου γίναν γαμάτα! Γιέα!</p>

 

Έλα πασαμ φτιάξε μας!!! Δώσε συνταγή στο λαό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει χαμογελασει ανθρωπος με τα βιντεο του μαλιατση και τον ντουρβαδων?

των ντουρβάδων όχι, αλλά ως άγγλος σε σένα θα έπρεπε...

του Μαλιάτση μου άρεσε το τελευταίο με flappy bird, super mario και τον μεξικανό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

των ντουρβάδων όχι, αλλά ως άγγλος σε σένα θα έπρεπε...

του Μαλιάτση μου άρεσε το τελευταίο με flappy bird, super mario και τον μεξικανό.

 

 

Οι ντουρβες ουτε με το hubble δεν βλεπουν το αγγλικο χιουμορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος που έγραψε το παρακάτω, πολλά ναρκωτικά:

 

 

Απάντηση σε ερώτημα για την ελληνική πανίδα και χλωρίδα) «Η μαρίς (κοινώς μαρίδα) είναι ένας απολύτως εύγευστος ιχθύς, ο οποίος τρώγεται τελείως (εν τω συνόλω του), κυρίως τηγανητός. Η μαρίς, όπως και η γαρίς (κοινώς γαρίδα) δεν εξημερούται.

Ζει δε πάντοτε και αύτη εις αγέλας και εις αγρίαν κατάστασιν, πλην όμως δεν είναι ουδόλως επικίνδυνος κατά την θήρευσιν -όπως π.χ. η φάλαινα- και ούτω δια την θήραν της δεν παρίσταται ανάγκη χρησιμοποιήσεως μαριδοθηρευτικών, όπως παρίσταται ανάγκη χρησιμοποιήσεως φαλαινοθηρευτικών δια την θήραν της φαλαίνης.

Οι μαρίδες ζουν εν γένει μίαν περιορισμένην, ήσυχον και χωρίς μεγάλας απαιτήσεις και συγκινήσεις ζωήν, τρεφόμεναι αποκλειστικώς με μικροοργανισμούς, είναι δε παντελώς άκακοι. Εφ’όσον δεν έτυχε μέχρι σήμερον να αναφερθεί ουδεμία περίπτωσις επιθέσεως ακόμη και εξαγριωμένης μαρίδος εναντίον ανθρώπου».

 

 

Η λεξη "μαριδοθηρευτικών" νομιζω με ξεπερασε................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος που έγραψε το παρακάτω, πολλά ναρκωτικά:

 

 

Απάντηση σε ερώτημα για την ελληνική πανίδα και χλωρίδα) «Η μαρίς (κοινώς μαρίδα) είναι ένας απολύτως εύγευστος ιχθύς, ο οποίος τρώγεται τελείως (εν τω συνόλω του), κυρίως τηγανητός. Η μαρίς, όπως και η γαρίς (κοινώς γαρίδα) δεν εξημερούται.

 

Ζει δε πάντοτε και αύτη εις αγέλας και εις αγρίαν κατάστασιν, πλην όμως δεν είναι ουδόλως επικίνδυνος κατά την θήρευσιν -όπως π.χ. η φάλαινα- και ούτω δια την θήραν της δεν παρίσταται ανάγκη χρησιμοποιήσεως μαριδοθηρευτικών, όπως παρίσταται ανάγκη χρησιμοποιήσεως φαλαινοθηρευτικών δια την θήραν της φαλαίνης.

 

Οι μαρίδες ζουν εν γένει μίαν περιορισμένην, ήσυχον και χωρίς μεγάλας απαιτήσεις και συγκινήσεις ζωήν, τρεφόμεναι αποκλειστικώς με μικροοργανισμούς, είναι δε παντελώς άκακοι. Εφ’όσον δεν έτυχε μέχρι σήμερον να αναφερθεί ουδεμία περίπτωσις επιθέσεως ακόμη και εξαγριωμένης μαρίδος εναντίον ανθρώπου».

 

 

Η λεξη "μαριδοθηρευτικών" νομιζω με ξεπερασε................

ίσως να ήταν προβληματικό όπως και η firmelsan βιντεοκάμερα στο γύρισμα τις ταινίας "ΠΛΗΓΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΑΒΕΡΩΦ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα καφροι σταρχιδιστες ειναι οι δουρβες. Ο Μαλιατσης ειναι εντελως για τον πεο. Επισης ορολογια "αγγλικο χιουμορ" δεν υπαρχει. Οποιος την υοθετει και την εστερνιζεται στα τραινα τωραααααααααα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3.jpgnprisonschool_c066_-_p012_utopia.jpg?v=11388640160092.pngu18.img000014.jpg?v=11329725603

 

 

 

 

οριακα δεν ειναι hentai αλλα για κατι τετοια αγαπαμε την Ιαπωνια

 

Kangoku Gakuen

:D

  

Ύστερα από το Hentai Kamen είμαι σίγουρος ότι αυτός ο λαός είναι έτη φωτός μακριά...

Ξεκινά την μελέτη XD

 

 

Μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες!

Μονο η μαναμ δε ξερει να κανει :-(

Ούτε η δικιάμ ούτε ο πατέρας που γενικά δραστηριοποιείται... Τερκενλής it is...

 

Επίσης 2η συνεχόμενη μέρα η νεκροφόρα, γουάτ δε φακ;;;;;;;;;;;;; 

Και νόμιζα πως τη μεγάλη εβδομάδα δε γίνονται κηδείες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...