Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, xrist0s4 είπε

Συζητάνε μια κόμπρα και ένας βιβλιοθηκάριος:
-Σσσσσσσς 
-Σσσσσσσσσσσς 
-Σσσσσς...

Καλα ο Σερραιος τι πεταγετε;

 

 

Συζητανε μια πορνη με εναν γκει πορναριο(;)

-χτες εβγαλα 60 ευρω, λεει αυτη

-εγω 45,05 ευρω κανωντας *ιπες

-μα καλα, ποιος σου δωσε πεντε λεπτα;

-ολοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μια ερωτηση στα γρηγορα

Πιτσιρικας που ημουν θυμαμαι κατι καρτοον/σκετσακια που επαιζαν στη τηλεοραση με 2 φυλακισμενους. Δεν ξερω να ηταν του αρκα αλλα εμοιαζαν. Ηταν στο αντ1 νομιζω. Αρχες του 90. Γνωριζει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Hellaslover είπε

Να μια ερωτηση στα γρηγορα

Πιτσιρικας που ημουν θυμαμαι κατι καρτοον/σκετσακια που επαιζαν στη τηλεοραση με 2 φυλακισμενους. Δεν ξερω να ηταν του αρκα αλλα εμοιαζαν. Ηταν στο αντ1 νομιζω. Αρχες του 90. Γνωριζει κανεις;

τα ποντικια απο animaniacs ; αν ηταν του αρκα μηπως λες αυτο ;

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από Thulogur
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Hellaslover είπε

Να μια ερωτηση στα γρηγορα

Πιτσιρικας που ημουν θυμαμαι κατι καρτοον/σκετσακια που επαιζαν στη τηλεοραση με 2 φυλακισμενους. Δεν ξερω να ηταν του αρκα αλλα εμοιαζαν. Ηταν στο αντ1 νομιζω. Αρχες του 90. Γνωριζει κανεις;

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Πανος999 είπε

-Σουπερ Μαριο σουπερ Μαριο,απηγαγαν την πριγκιπισσα!

-Μην ανησυχειτε,γι αυτο ειμαι εδω..Προς τα που πηγαν?

-Αριστερα!

-Ω να τους γ***σω..!!

Έχεις μείνει πολύ πίσω . Παντού πάει από τα μέσα του '90 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αντώνης πάει στο γιατρό γιατί τον πονάει η κοιλιά και του ζητάει μια ομοιοπαθητική θεραπεία γιατί είναι, λέει, αλλεργικός στα αντιβιοτικά και στα άλλα φάρμακα.

Ο γιατρός του λέει να βάλει ένα κουταλάκι ελληνικό καφέ στον πισινό του.

Την επόμενη μέρα ο Αντώνης ξαναπάει και παραπονιέται ότι πονάει
ακόμη. Ο γιατρός του λέει να βάλει τώρα δύο κουταλάκια καφέ στον
πισινό του.

Ο Αντώνης το κάνει αλλά πονάει περισσότερο και σκέφτεται να πάει και σε ένα άλλο γιατρό. Αφού του περιγράφει την κατάσταση και τι ακριβώς ζητάει ο νέος γιατρός, του λέει:

-Αυτά κύριε μου είναι απάτη και κομπογιαννιτισμός! Πρώτον δεν έχει γίνει διάγνωση για το τι φταίει και δεύτερον αυθαίρετα σας χορηγήθηκε αγωγή.

Λέει ο Αντώνης:

-Αχ! τι καλά που τα λέτε γιατρέ μου ... 

Λέει ο γιατρός:

Τώρα σας παρακαλώ γδυθείτε να σας κάνω μία πρωκτοσκόπηση.

Ο Αντώνης γδύνεται, ο γιατρός φοράει τα γάντια του, πάει από πίσω του, του ανοίγει τους γλουτούς και κοιτάει στο κέντρο με περισπούδαστο και διερευνητικό ύφος.

Ο Αντώνης όλο αγωνία τον ρωτάει:

-Τι έχω γιατρέ μου, τι βλέπεις;

Και ο γιατρός του απαντάει ... 

 

 

- Μεγάλο δρόμο θα διαβείς,λεφτά θα πάρεις,από μεγάλη πόρτα θα περάσεις...
 
 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

- Είχες ποτέ όνειρα να γίνεις cowboy;
- Είχαααααααααα !!!!

- Ποιόν ηθοποιό θαυμάζεις;
- Τον Μπέζο!
- Εντάξει όταν τελειώσεις, πες μου!

Η κόρη μιας πλούσιας κυρίας από τα ΒΠ, ρωτάει τη μητέρα της:
– Μαμά, τι είναι ο έρωτας;
– Αχ, κόρη μου, ο έρωτας είναι το ομορφότερο πράγμα στον κόσμο. Έρωτας είναι να σου κάνει δώρο ο άντρας σου διαμαντένιο δαχτυλίδι στα γενέθλιά σου, να σε συνοδεύει για ψώνια με τη λιμουζίνα του, να σε πηγαίνει ταξίδια σε πολυτελή ξενοδοχεία, να σου κάνει το τραπέζι σε πανάκριβα εστιατόρια...
– Σοβαρά, μαμά, αυτό είναι ο έρωτας;
– Μα, φυσικά! Kαλά, εσύ τι νόμισες πως είναι;
– Εγώ νόμιζα ότι έρωτας είναι να πηγαίνεις με το αγόρι σου βόλτα χέρι-χέρι στο φεγγαρόφωτο, να κοιτάς το ταίρι σου στα μάτια και να χτυπάει δυνατά η καρδιά σου, να φιλιέσαι και να ανατριχιάζεις, να...
– Τιιιιιιιιιι;;; Φωνάζει δυνατά η μητέρα της. Μην τα πιστεύεις αυτά κόρη μου, αυτά τα λένε οι κομμουνισταί για να πηδάνε τζάμπα!

-Καλα ρε Κωστα μου,μην κανεις ετσι! Ενα μικρο πεος δεν ειναι και τοσο προβλημα...
-Ναι ρε Μαρακι μου, αλλα θα προτιμουσα να μην ειχες καθολου!

Επεξ/σία από Cro-Magnon
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, Cro-Magnon said:

Η κόρη μιας πλούσιας κυρίας από τα ΒΠ, ρωτάει τη μητέρα της:
– Μαμά, τι είναι ο έρωτας;
– Αχ, κόρη μου, ο έρωτας είναι το ομορφότερο πράγμα στον κόσμο. Έρωτας είναι να σου κάνει δώρο ο άντρας σου διαμαντένιο δαχτυλίδι στα γενέθλιά σου, να σε συνοδεύει για ψώνια με τη λιμουζίνα του, να σε πηγαίνει ταξίδια σε πολυτελή ξενοδοχεία, να σου κάνει το τραπέζι σε πανάκριβα εστιατόρια...
– Σοβαρά, μαμά, αυτό είναι ο έρωτας;
– Μα, φυσικά! Kαλά, εσύ τι νόμισες πως είναι;
– Εγώ νόμιζα ότι έρωτας είναι να πηγαίνεις με το αγόρι σου βόλτα χέρι-χέρι στο φεγγαρόφωτο, να κοιτάς το ταίρι σου στα μάτια και να χτυπάει δυνατά η καρδιά σου, να φιλιέσαι και να ανατριχιάζεις, να...
– Τιιιιιιιιιι;;; Φωνάζει δυνατά η μητέρα της. Μην τα πιστεύεις αυτά κόρη μου, αυτά τα λένε οι κομμουνισταί για να πηδάνε τζάμπα!

 

 

Είναι ο Bill Gates και συζητάει με την κόρη του και το γιό του. Σε μιαφάση πετάγεται ο γιος και λέει:

-Ρε πατέρα, είναι μια γκόμενα στοσχολείο, μου έχει πάρει τα μυαλά, τη θέλω οπωσδήποτε. Τι να κάνω;

Απαντάει ο πατέρας Βill:

-Θα σου δώσω τη 10θυρη λιμουζίνα της εταιρείας, θα πας να την πάρεις από το σπίτι, και θα πάτε στο πιο λουξ εστιατόριο όπου θα έχεις κάνει κράτηση. Εκεί θα της ανοίξεις τα πιο ακριβά κρασιά, προκειμένου να την εντυπωσιάσεις. Μετά το γεύμα, θα πάτε στο πιο Hot Club της πόλης όπου θα μπείτε και ως VIP για να τα χάσει τελείως η γκόμενα. Εκεί θα παραγγείλεις και θα της ανόιξεις τουλάχιστον 100 σαμπάνιες για να καταλάβει πόσο την εκτιμάς. Και τέλος, αφού περάσετε καλά, θα την βάλεις και πάλι μέσα στην 10θυρη λιμουζίνα, και θα την πας σε ένα ξενοδοχείο 6 αστέρων,όπου εκεί θα κάνεις... ξέρεις... τα δικά σου, και όλα καλά.

Πετάγεται η κόρη λοιπόν που τόση ώρα απλά άκουγε, και ρωτάει όλο απορία:

-Μα καλά βρε μπαμπά, τι απέγινε ο ρομαντισμός, οι βόλτες στην παραλία, οι νύχτες με φωτιά στην αμμουδιά, το ηλιοβασίλεμα;

Και απαντάει ο BILL:

Spoiler

-Αυτά είναι μαλακίες των Linuxάδων για να γαμανε τσάμπα...

 

Επεξ/σία από giorgolavos
  • Like 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...