Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντα ήθελα 20χρονα πιπίνια και ένα άπιαστο αυτοκίνητο. Αλλά η ζωή μου τα έφερε ανάποδα ... Άπιαστα πιπίνια και 20χρονο αυτοκίνητο . . . .

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία γριά περπατάει στο πεζοδρόμιο σέρνοντας δύο σακουλές σκουπιδιών, μία σε κάθε χέρι.

Μία από αυτές έχει μια τρύπα χαμηλά και κάθε λίγο ένα χαρτονόμισμα των 20 ευρώ βγαίνει και παρασέρνεται σιγά σιγά από το αεράκι.

Ένας αστυφύλακας το προσέχει και πηγαίνει προς το μέρος της γριάς, λέγοντας:

...

– Γιαγιά, σου έπεσε ένα χαρτονόμισμα από τη σακούλα.

– Φτου σου, ήταν τρύπια. Ας τρέξω προς τα πίσω μήπως μπορέσω να μαζέψω μερικά. Λέει η γριά.

– Επ, πού πας; Πού βρήκες τόσα λεφτά; Δεν πιστεύω να τα έκλεψες; λέει ο αστυνομικός.

– Όχι, όχι να σου εξηγήσω. Το σπίτι μου και ο κήπος μου είναι ακριβώς δίπλα από το πάρκινγκ του γηπέδου και όταν έχει αγώνα, έρχονται πολλοί και κατουράνε τα λουλούδια μου. Έτσι και εγώ πηγαίνω πίσω από τα λουλούδια με το ψαλίδι του κλαδέματος και όταν κάποιος τη βγάζει για κατούρημα του λέω «ή δίνεις 20 ευρώ ή στην έκοψα!»

– Χα, χα πολύ έξυπνο γιαγιά, λέει το όργανο της τάξης. Πολύ καλά τους κάνεις. Άντε να πας στο καλό. Α! Και τι έχεις στην άλλη σακούλα;

– Ε, δεν πληρώνουν και όλοι…!!!!!

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Κάθε φορά που ανοίγω θερμοσίφωνα πέφτει το ρεύμα

-Ρελές;

-Mάλλον αυτό θα είναι...

:mellow:

 

 

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων στον κόσμο. Αυτοί που καταλαβαίνουν δυαδικό και αυτοί που δεν καταλαβαίνουν.

:mellow:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων στον κόσμο. Αυτοί που καταλαβαίνουν δυαδικό και αυτοί που δεν καταλαβαίνουν.

:mellow:

 

Πωωω ρε φιλε το διαβασα σαν 2 σαν 2 και μετα καταλαβα οτι εκανα αυτοματα την μετατροπη απο διαδυκο σε δεκαδικο  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο άντρας με την γυναίκα του στο κρεβάτι 

Άντρας:Αγάπη μου παίξε μου μια μαλακία

Γυναίκα:Δέν έχω όρεξη

Άντρας:Θέλω να μου παίξεις μια μαλακία

Η γυναίκα τι να κάνει παίρνει την κιθάρα και ξεκινάει

"Δεν ταιριάζετε σου λέω...."

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο άντρας με την γυναίκα του στο κρεβάτι 

Άντρας:Αγάπη μου παίξε μου μια μαλακία

Γυναίκα:Δέν έχω όρεξη

Άντρας:Θέλω να μου παίξεις μια μαλακία

Η γυναίκα τι να κάνει παίρνει την κιθάρα και ξεκινάει

"Δεν ταιριάζετε σου λέω...."

 

 

 

 

 

:-D  :-D  :-D

 

11210424_931934520160489_173584915983985

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνει ένα μπαρ σε έναν άνδρα...

Ο άνδρας αρχίζει να ουρλιάζει ανεξέλεγκτα καθώς η γωνία του κτιρίου μπαίνει στον πρωκτό του τούβλο-τούβλο, το μπαρ εισχωρεί βίαια μέσα στον κώλο του άτυχου ανθρώπου, καθώς το αίμα αρχίζει να στάζει κάτω από τα πόδια του. 
Ο άνδρας γνωρίζει πολύ καλά ότι είναι αδύνατον ένα τόσο μεγάλο κτίριο να μπει μέσα του αλλά σφίγγει τα δόντια του που τρίζουν και διαστέλλει την κωλοτρυπίδα του κι άλλο. Τα πλευρά του σπάνε, οι πνεύμονές του καταρρέουν, τώρα το άψυχο κορμί του είναι τεντωμένο στο τετραγωνικό σχήμα του μπαρ. To δέρμα του καταβροχθίζει το μπαρ κάτω από τους ιστούς του και καθώς διογκώνεται ακολουθεί μια αλληλουχία εκρήξεων των οργάνων και πιτσιλιές αίματος προς πάσα κατεύθυνση καθώς σπάνε τα αγγεία. Τα κομματιασμένα υπολείμματα του ανθρώπου εκσφενδονίζονται γύρω από το μπαρ.
Το μπαρ, τώρα εμποτισμένο με ένα μείγμα από αίμα και ρευστά όργανα, αναλογίζεται την αποτυχία του πειράματός του. Για την επόμενη προσπάθεια, ένας άνδρας με μεγαλύτερο σθένος πρέπει να χρησιμοποιηθεί, έτσι ώστε το σώμα του να μην εκρήγνυται τόσο εύκολα. Μόνο τότε θα επιτευχθεί το όνειρό του να γίνει το πρώτο μπαρ που θα μπει σε έναν άνδρα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνει ένα μπαρ σε έναν άνδρα...

 

Ο άνδρας αρχίζει να ουρλιάζει ανεξέλεγκτα καθώς η γωνία του κτιρίου μπαίνει στον πρωκτό του τούβλο-τούβλο, το μπαρ εισχωρεί βίαια μέσα στον κώλο του άτυχου ανθρώπου, καθώς το αίμα αρχίζει να στάζει κάτω από τα πόδια του. 

Ο άνδρας γνωρίζει πολύ καλά ότι είναι αδύνατον ένα τόσο μεγάλο κτίριο να μπει μέσα του αλλά σφίγγει τα δόντια του που τρίζουν και διαστέλλει την κωλοτρυπίδα του κι άλλο. Τα πλευρά του σπάνε, οι πνεύμονές του καταρρέουν, τώρα το άψυχο κορμί του είναι τεντωμένο στο τετραγωνικό σχήμα του μπαρ. To δέρμα του καταβροχθίζει το μπαρ κάτω από τους ιστούς του και καθώς διογκώνεται ακολουθεί μια αλληλουχία εκρήξεων των οργάνων και πιτσιλιές αίματος προς πάσα κατεύθυνση καθώς σπάνε τα αγγεία. Τα κομματιασμένα υπολείμματα του ανθρώπου εκσφενδονίζονται γύρω από το μπαρ.

Το μπαρ, τώρα εμποτισμένο με ένα μείγμα από αίμα και ρευστά όργανα, αναλογίζεται την αποτυχία του πειράματός του. Για την επόμενη προσπάθεια, ένας άνδρας με μεγαλύτερο σθένος πρέπει να χρησιμοποιηθεί, έτσι ώστε το σώμα του να μην εκρήγνυται τόσο εύκολα. Μόνο τότε θα επιτευχθεί το όνειρό του να γίνει το πρώτο μπαρ που θα μπει σε έναν άνδρα.

oMJmG5w_700wa_0.gif

 

 

2nt8hw6.jpg

 

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνει ένα μπαρ σε έναν άνδρα...

 

Ο άνδρας αρχίζει να ουρλιάζει ανεξέλεγκτα καθώς η γωνία του κτιρίου μπαίνει στον πρωκτό του τούβλο-τούβλο, το μπαρ εισχωρεί βίαια μέσα στον κώλο του άτυχου ανθρώπου, καθώς το αίμα αρχίζει να στάζει κάτω από τα πόδια του.

Ο άνδρας γνωρίζει πολύ καλά ότι είναι αδύνατον ένα τόσο μεγάλο κτίριο να μπει μέσα του αλλά σφίγγει τα δόντια του που τρίζουν και διαστέλλει την κωλοτρυπίδα του κι άλλο. Τα πλευρά του σπάνε, οι πνεύμονές του καταρρέουν, τώρα το άψυχο κορμί του είναι τεντωμένο στο τετραγωνικό σχήμα του μπαρ. To δέρμα του καταβροχθίζει το μπαρ κάτω από τους ιστούς του και καθώς διογκώνεται ακολουθεί μια αλληλουχία εκρήξεων των οργάνων και πιτσιλιές αίματος προς πάσα κατεύθυνση καθώς σπάνε τα αγγεία. Τα κομματιασμένα υπολείμματα του ανθρώπου εκσφενδονίζονται γύρω από το μπαρ.

Το μπαρ, τώρα εμποτισμένο με ένα μείγμα από αίμα και ρευστά όργανα, αναλογίζεται την αποτυχία του πειράματός του. Για την επόμενη προσπάθεια, ένας άνδρας με μεγαλύτερο σθένος πρέπει να χρησιμοποιηθεί, έτσι ώστε το σώμα του να μην εκρήγνυται τόσο εύκολα. Μόνο τότε θα επιτευχθεί το όνειρό του να γίνει το πρώτο μπαρ που θα μπει σε έναν άνδρα.

Και μετά μπαναρουν εμένα που θα πω κατι για την apple

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...