Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ήταν ο Θεός και κατέβηκε στην Γη να δει πως φέρονται οι άνθρωποι στους συνανθρώπους τους. Ντύνεται σαν ζητιάνος και ξεκινάει.


Χτυπάει στο πρώτο σπίτι:


-Μήπως έχετε λίγα λεφτά να μου δώσετε;


-Δώσαμε, δώσαμε, του λένε.


Χτυπάει στο δεύτερο σπίτι:


-Μήπως έχετε λίγα λεφτά να μου δώσετε;


-Δώσαμε, δώσαμε, του λένε.


Χτυπάει στο τρίτο σπίτι:


-Μήπως έχετε λίγα λεφτά να μου δώσετε;


-Δώσαμε, δώσαμε, του λένε.


Χτυπάει και στο τέταρτο σπίτι:


-Μήπως έχετε λίγα λεφτά να μου δώσετε;


-Φιλαράκι, δεν έχω λεφτά, αλλά έχω τσιγαριλίκι. Θες ένα;


-Μέσα, λέει ο θεός.


Καπνίζει το τσιγαριλίκι και ο άλλος τον ρωτάει:


-Ένιωσες, φιλαράκι;


-Μπα...


-Σώπα ρε, και δεν σε είχα για σκληρό καρύδι...


Του δίνει μία πρέζα, την χτυπάει ο Θεός.


Ένιωσες;


-Μπα...


Εκνευρίστηκε ο άνθρωπος και του κάνει ένα κοκτέιλ από ναρκωτικά.


-Τώρα ένιωσες;


-Μπα, εγώ είμαι ο Θεός αγόρι μου και δε νιώθω!


-Αν ένιωσες λέει!


  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαφνικα ερχετε το μηνυμα:

-Μαρακι χαρηκα πολυ που σε γνωρισα εχθες. Θες να τα ξαναπουμε; ΠΕΤΡΟΣ

Και απαντω

-Μεγαλε, μαλλον δεν το εριξες το γκομενακι γιατι σου εδωσε ψευτικο νουμερο. ΓΙΩΡΓΟΣ

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα την Κωνσταντοπούλου απο κοντά, ήρθε να μου αφήσει ένα φυλλάδιο στο κολωνάκι που έπινα καφέ. Δεν είναι τόσο σάπια όσο δείχνει στην τηλεόραση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν μια φορά ο Βάιος και η παρέα του στη θάλασσα.

Σε κάποια φάση και ενώ όλοι κάνανε το μπανάκι τους αμέριμνοι, ο Βάιος, που είχε ξανοιχτεί, παθαίνει κράμπα και αρχίζει να καλεί σε βοήθεια. Η παρέα σάστισε...

Ένας από την παρέα αμέσως επιχειρεί να του πετάξει ένα σχοινί το οποίο, όμως, αποδεικνύεται μικρό. Κάποιος άλλος προσπαθεί να του πετάξει ένα στρώμα. Ο αέρας όμως ήταν δυνατός και το στρώμα καταλήγει αλλού για αλλού...

Η κατάσταση είχε ζορίσει. Ο Βάιος που δεν είχε πολλές δυνάμεις ακόμα άρχισε να βουλιάζει! Ξαφνικά ένας τρίτος από την παρέα αποφασίζει να πάρει την κατάσταση στα χέρια του!

Βγάζει, λοιπόν, ένα λάπτοπ από την τσάντα του, το ανοίγει, πατάει μερικά κουμπιά και από το λάπτοπ βγαίνουν, ως δια μαγείας, δύο ακτίνες, σηκώνουν τον Βάιο και τον βγάζουν στην παραλία.

Η γυναίκα του Βάιου, με δάκρυα ευγνωμοσύνης αγκαλιάζει τον λουόμενο και του λέει:

- "Άνθρωπέ μου, έσωσες τον άντρα μου! Αλλά πες μου τι μηχάνημα είναι αυτό που έχεις?"

- "Sony Vaio!"

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα την Κωνσταντοπούλου απο κοντά, ήρθε να μου αφήσει ένα φυλλάδιο στο κολωνάκι που έπινα καφέ. Δεν είναι τόσο σάπια όσο δείχνει στην τηλεόραση.

 

Και σε νεοδημοκράτες να το πεις, δεν θα γελάσει κανείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα την Κωνσταντοπούλου απο κοντά, ήρθε να μου αφήσει ένα φυλλάδιο στο κολωνάκι που έπινα καφέ. Δεν είναι τόσο σάπια όσο δείχνει στην τηλεόραση. 

 

3 νταμπελγιου τελεία γιουπορν τελεία κομ ... μείνε εκεί 30 με 35 λεπτά και ξανά σκέψου αυτό που έγραψες... αφού 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδηγούσε ένας τύπος όταν άκουσε κάτι να χτυπάει στο μπροστινό τζάμι του αυτοκινήτου του.
Σταματά ανήσυχος, κατεβαίνει και βρίσκει ένα σπουργιτάκι ξάπλα στην άσφαλτο.

- Πωπωπω, κρίμαααα, το σκότωσα το καημένο! σκέφτεται.

Σκύβει κάτω, το μαζεύει, και σαν να ψιλοζούσε το σπουργιτάκι, αλλά ήταν σε κώμα.
Το παίρνει, πάει σε έναν γιατρό για ζωάκια, αυτός του κάνει ότι θεραπεία χρειαζόταν άμεσα, του δίνει και κάποια φάρμακα και κάποιες οδηγίες, φεύγει ο οδηγός, πάει σπίτι του και το βάζει σε ένα κλουβί μέχρι να συνέλθει και να γίνει καλά. Αργότερα έφυγε από το σπίτι για δουλειές.

Συνέρχεται και το σπουργιτάκι σιγά-σιγά, κοιτάει γύρω - γύρω και τι να δει;
Πάνω κάγκελα, δεξιά κάγκελα, αριστερά κάγκελα, μπροστά κάγκελα, πίσω κάγκελα.
Τρελαίνεται το σπουργιτάκι και λέει:

- Πωπωπω, τον σκότωσα τον άνθρωπο!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 νταμπελγιου τελεία γιουπορν τελεία κομ ... μείνε εκεί 30 με 35 λεπτά και ξανά σκέψου αυτό που έγραψες... αφού 

 

Και τώρα που υπάρχει πιθανότητα να βλέπει τα βιντεάκια σε τούτο το σάιτ, και να φαντάζεται Ζωίτσα, νιώθεις καλύτερα;

Ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...