Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δυο oμοφυλλόφιλοι την βρίσκουν στο μπάνιο. Ξαφνικά κτυπά το τηλέφωνο και ο ένας πηγαίνει να το σηκώσει λέγοντας στον άλλο να μην τελειώσει πριν επιστρέψει. Όταν μετά επιστρέφει βλέπει το μπάνιο γεμάτο σπέρματα οπότε και διαμαρτύρεται. - "Μα απλώς έκλασα!", απαντά ο φίλος του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο oμοφυλλόφιλοι την βρίσκουν στο μπάνιο. Ξαφνικά κτυπά το τηλέφωνο και ο ένας πηγαίνει να το σηκώσει λέγοντας στον άλλο να μην τελειώσει πριν επιστρέψει. Όταν μετά επιστρέφει βλέπει το μπάνιο γεμάτο σπέρματα οπότε και διαμαρτύρεται. - "Μα απλώς έκλασα!", απαντά ο φίλος του.

Αναγουλα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντριν ντριν 

- Καλησπέρα σας, Χρίστος Ευταρχίδης ομιλεί πως μπορώ να βοηθήσω παρακαλώ; 

- Ευταρχίδης;; Εγώ ψάχνω τον κύριο Εξαρχίδη. 

- Δεν έχουμε κάποιον Εξαρχίδη εδώ, μόνο εγώ είμαι. 

- Λοιπόν δεν πειράζει, δεν θα τα χαλάσουμε τώρα για ένα αρχίδι...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο λαγός και η σαύρα και την πίνουν πάνω σε ένα δέντρο. Γνωστή πηγή για μπάφους ποιοτικούς και κάθε είδους ουσίες ο λαγός, οπότε την άκουγαν φίνα. Με τα πολλά ομώς η σαύρα δίψασε και λέει στον λαγό "άραξε πάω μέχρι τη λίμνη να πιω νερό".

Φτάνει η σαύρα στη λίμνη και αρχίζει και πίνει. Τη βλέπει ο κροκόδειλος και τη ρωτάει

-που'σαι ρε σαύρα, τι νέα, πολλή δίψα ε;

-άσε, την ακούμε με το λαγό, πρώτο πράμα

-έλα ρε, πού την πίνετε;

-στο δέντρο.

Φτάνει ο κροκόδειλος στο δέντρο, ανεβαίνει πάνω, τον βλέπει ο λαγός και παθαίνει καρδιακό!

-Καλά πώς ανέβηκες εδω πάνω;

-Ε, δεν είναι και κανά ψηλό δέντρο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Γεια σας τηλεφωνουμε για μια ερευνα. Παθατε σοκ;

-Οχι

-Σιγουρα δεν παθατε σοκ;

-Οχι λεμε.

-Μα σιγουρα;

-Δε παθαινω σοκ εγω ποτε...!!!

-Μα σκεφτειτε το δεν εχετε παθει καθολου σοκ;

-Ειπα σοκ δ...

-ΠΑΣΟΚ...!!! Ειπατε πασοκ!!! Μια μοναδα για το πασοκ σας ευχαριστουμε γεια σας. τουτ τουτ τουτ τουτ

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε ρε Τρικαλαρα! (παμε κανα bnb τα web δεν την παλευουν)

 

Οn topic :

 

Μια φορά και έναν καιρό, σε μια μαύρη χώρα, ζούσε ένας μαύρος άνθρωπος που είχε ένα μαύρο σπίτι, μια μαύρη κόρη και μια μάυρη νταντά.

Μια μαύρη μέρα η μαύρη νταντά λέει στον μαύρο άνθρωπο:

– Η μαύρη κόρη σου δεν θέλει να φάει. Κάτι πρέπει να κάνουμε για αυτό.

 

Ο μαύρος άνθρωπος λοιπόν καβαλλάει το μαύρο άλογό του, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, διαβαίνει μαύρα βουνα, διασχίζει μαύρα ποτάμια, μαύρα δάση μέχρι που φτάνει σε ένα μαύρο ορφανοτροφείο.

Κατέβηκε από το μαύρο άλογό του και ρώτησε τον μαύρο διευθυντή.

– Έχετε μαύρα παιδιά σε αυτό το μαύρο ορφανοτροφείο.

– Βεβαίως, κύριε.

– Θέλω ένα μαύρο κορίτσι. Το πιο μικρό που έχετε πόσο ζυγίζει;

– Δεκαπέντε κιλά, κύριε.

– Πολλά είναι.

Χαιρετάει το μαύρο διευθυντή, καβαλλάει το μαύρο άλογό του, διασχίζει μαύρα δάση, μαύρα ποτάμια, διαβαίνει μαύρα βουνα, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, φτάνει στο μαύρο σπίτι του, κατεβαίνει από το μαύρο άλογό του μπαίνει μέσα και ρωτάει τη μαύρη νταντά :

– Πώς είναι η μαύρη κόρη μου;

– Δεν τρώει τίποτα, ό,τι κι αν κάνω.

Ξανακαβαλλάει ο μαύρος άνθρωπος λοιπόν το μαύρο άλογό του, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, διαβαίνει μαύρα βουνά, διασχίζει μαύρα ποτάμια, μαύρα δάση, παίρνει μια

μαύρη βάρκα, διασχίζει μια μαύρη θάλασσα φτάνει σε μια μαύρη στεριά και βρίσκει ένα άλλο μαύρο ορφανοτροφείο. Κατέβηκε από το μαύρο άλογό του και ρώτησε τον μαύρο διευθυντή.

-Έχετε μαύρα παιδιά σε αυτό το μαύρο ορφανοτροφείο.

-Βεβαίως, κύριε.

– Θέλω ένα μαύρο κορίτσι. Το πιο μικρό που έχετε πόσο ζυγίζει;

– 5 κιλά, κύριε.

– Πολλά είναι.

Χαιρετάει το μαύρο διευθυντή, καβαλλάει το μαύρο άλογό του, παίρνει μια μαύρη βάρκα, διασχίζει μια μαύρη θάλασσα, διασχίζει μαύρα δάση, μαύρα ποτάμια, διαβαίνει μαύρα βουνά, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, φτάνει στο μαύρο σπίτι του, κατεβαίνει από το μαύρο άλογό του μπαίνει μέσα και ρωτάει τη μαύρη νταντά :

– Πώς είναι η μαύρη κόρη μου;

– Τίποτα, μπουκιά δεν λέει να βάλει στο στόμα της.

Ξανακαβαλλάει το μαύρο άλογό του, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, διαβαίνει μαύρα βουνά, διασχίζει μαύρα ποτάμια, μαύρα δάση, παίρνει μια μαύρη βάρκα, διασχίζει μια μαύρη θάλασσα, φτάνει σε μια μαύρη στεριά, παίρνει ένα μαύρο πλοίο, διασχίζει έναν μαύρο ωκεανό μέχρι που έφτασε σε ένα άλλο μαύρο ορφανοτροφείο. Κατέβηκε από το μαύρο άλογό του και ρώτησε τον μαύρο διευθυντή.

– Έχετε μαύρα παιδιά σε αυτό το μαύρο ορφανοτροφείο.

– Βεβαίως, κύριε.

– Θέλω ένα μαύρο κορίτσι. Το πιο μικρό που έχετε πόσο ζυγίζει;

– 1 κιλό, κύριε.

– Πολύ είναι.

Χαιρετάει το μαύρο διευθυντή, καβαλλάει το μαύρο άλογό του, παίρνει το μαύρο πλοίο, αφήνει πίσω του τον μαύρο ωκεανό, παίρνει μια μαύρη βάρκα, διασχίζει μια μαύρη θάλασσα, διασχίζει μαύρα δάση, μαύρα ποτάμια, διαβαίνει μαύρα βουνά, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, φτάνει στο μαύρο σπίτι του, κατεβαίνει από τομαύρο άλογό του  μπαίνει μέσα και ρωτάει τη μαύρη γκουβερνάντα:

– Λοιπόν καμιά εξέλιξη;

– Όχι, δεν τρώει με τίποτα!

Ξανακαβαλλάει λοιπόν το μαύρο άλογό του, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, διαβαίνει μαύρα βουνά, διασχίζει μαύρα ποτάμια, μαύρα δάση, παίρνει μια μαύρη βάρκα, διασχίζει μια μαύρη θάλασσα, φτάνει σε μια μαύρη στεριά, παίρνει ένα μαύρο πλοίο, διασχίζει έναν μαύρο ωκεανό, φτάνει σε μια μαύρη ήπειρο μέχρι που έφτασε σε ένα άλλο μαύρο ορφανοτροφείο. Κατέβηκε από το μαύρο άλογό του και ρώτησε τον μαύρο διευθυντή.

-Έχετε μαύρα παιδιά σε αυτό το μαύρο ορφανοτροφείο.

-Βεβαίως, κύριε.

-Θέλω ένα μαύρο κορίτσι. Το πιο μικρό που έχετε πόσο ζυγίζει;

-Μισό κιλό, κύριε.

-Πολύ είναι.

Χαιρετάει το μαύρο διευθυντή, καβαλλάει το μαύρο άλογό του, παίρνει το μαύρο πλοίο, αφήνει πίσω του τον μαύρο ωκεανό, παίρνει μια μαύρη βάρκα, διασχίζει μια μαύρη θάλασσα, διασχίζει μαύρα δάση, μαύρα ποτάμια, διαβαίνει μαύρα βουνά, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, φτάνει στο μαύρο σπίτι του, κατεβαίνει από το μαύρο άλογό του μπαίνει μέσα και ρωτάει τη μαύρη νταντά :

-Λοιπόν, τρώει;

Όχι, τίποτα πάλι!

Ξανακαβαλλάει λοιπόν το μαύρο άλογό του, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, διαβαίνει μαύρα βουνά, διασχίζει μαύρα ποτάμια, μαύρα δάση, παίρνει μια μαύρη βάρκα, διασχίζει μια μαύρη θάλασσα, φτάνει σε μια μαύρη στεριά, παίρνει ένα μαύρο πλοίο, διασχίζει έναν μαύρο ωκεανό, φτάνει σε μια μαύρη ήπειρο, διασχίζει μια μαύρη έρημο μέχρι που έφτασε σε ένα άλλο μαύρο ορφανοτροφείο. Κατέβηκε από το μαύρο άλογό του και ρώτησε τον μαύρο

διευθυντή.

– Έχετε μαύρα παιδιά σε αυτό το μαύρο ορφανοτροφείο.

– Βεβαίως, κύριε.

– Θέλω ένα μαύρο κορίτσι. Το πιο μικρό που έχετε πόσο ζυγίζει;

– 100 γραμμάρια κύριε.

– Θα το πάρω.

Χαιρετάει το μαύρο διευθυντή, καβαλλάει το μαύρο άλογό του, διασχίζει τη μαύρη έρημο παίρνει το μαύρο πλοίο, αφήνει πίσω του τον μαύρο ωκεανό, παίρνει μια μαύρη βάρκα, διασχίζει μια μαύρη θάλασσα, διασχίζει μαύρα δάση, μαύρα ποτάμια, διαβαίνει μαύρα βουνά, παίρνει το μαύρο μονοπάτι, φτάνει στο μαύρο σπίτι του, κατεβαίνει από το μαύρο άλογό του μπαίνει μέσα και ρωτάει τη μαύρη νταντά :

-Λοιπόν, τρώει;

– Όχι, τίποτα

Πάει στο δωμάτιο της κόρης του, της δείχνει το μαύρο κορίτσι και της λέει :

– Να έτσι θα γίνεις και εσύ άμα δεν τρως.

 

Αφιερωμένο:

 

http://youtube.com/watch?v=K-SkH4OU9lY

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...