Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι μια κοπέλα, πανέμορφη, με σωματάρα κόλαση, ξανθά μαλλιά, γενικά με όλα τα καλά του Θεού. Έχει όμως ένα μεγάλο πρόβλημα. Το αιδοιο της μυρίζει κρεμμύδι. Όπως καταλαβαίνετε, δεν μπορεί να βρει άντρα ούτε για δείγμα γιατί όποτε φτάνει στο προκείμενο όλοι φεύγουν τρέχοντας.

Τί να κάνει, βγαίνει για καφέ με μια φίλη της, να πει τον πόνο της. Άσε, δεν ξέρω τί να κάνω, κοντεύω να τρελαθώ από την αγαμία. Οπότε της λέει η φίλη της: μην αγχώνεσαι, έχω ένα φίλο, καλό παιδί, εμφανίσιμος και το κυριότερο δεν μπορεί να μυρίσει τίποτα απολύτως. Θα σωθείς.

Πράγματι, οι δυο τους γνωρίζονται, βγαίνουν για καφέ, μετά για ποτό, όλα καλά, οπότε έρχεται η ώρα να πάνε σε ξενοδοχείο να βγάλουν τα μάτια τους.

Αφού λοιπόν φιλιούνται, αγκαλιάζονται και η τύπισσα έχει ανάψει, την γδύνει ο άλλος και πάει να τη φιλήσει στο επίμαχο σημείο.

Ξαφνικά λέει ο τύπος: Όχι ρε γαμώτο, βρωμάει το αυτό σου κρεμμύδι.

Μα, που το κατάλαβες ρωτάει εκείνη. Αφού δεν μπορείς να μυρίσεις τίποτα.

Οπότε εκείνος απαντά:

 

 

Δάκρυσα..

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ειστε τρεΛΟΙ;; ΟΧΙ

---------

 

Χτυπάει το τηλέφωνο στο sex-shop και το σηκώνω
Ακούγεται μια γυναικεία αισθησιακή φωνή.
-Αχχχχ εσείς πουλάτε… Αχχχχχ….κάτι..axxx…δονητές..αχχχχ μαύρους…axxxxx εικοσάποντους;
- Μάλιστα κυρία μου, εμείς.
- …Με τούρμπο..ααααχχχ…και περιστρεφόμενη κεφαλή;
- Ναι, εμείς.
- Αααχχχχ… Μμμμε έξτρα παλινδρομική κίνηση… Ωχχχ, ναι! ναι! ναι…και αληθινό δέρμα;
- Ναι κυρία μου, εμείς τους φέρνουμε.
- Πωωωωωωωως κλείνουυυυυυυνν!!!;;;

 

 

-----------------------

Πήγε ένα βράδυ ένας χωριάτης στα μπουρδέλα για να εκτονωθεί, αλλά είχε μόνο 10 ευρώ μαζί του. Έτσι όπως ήτανε στημένες στο πεζοδρόμιο, αρχίζει και τις ρωτάει μία-μία:

-Πόσο πάει η ταρίφα;
-"30", λέει η μία.
-"40", λέει η άλλη
-"50", μία πιο πέρα

-"10", ακούγεται από μία η οποία ήταν φρέσκια από αλλαγή φύλου. "Θα σε κεράσω και 2 μπύρες"

Χωρίς να την έχει καταλάβει ο χωριάτης, μπαίνουνε μέσα σε ένα δωμάτιο.

-"Ξάπλωσε και χαλάρωσε", του λέει. "Πάω πίσω από το παραβάν να φρεσκαριστώ".

Άρχισε να βγάζει τα ρούχα του ο χωριάτης και σε κάποια στιγμή του λέει η tranny :

-"Ξέρεις, δεν έχω κλειτορίδα..."
-"Α, δε πειράζ'. Φέρε Amstel!"

 

-----------------------------

 

-Πως ονομάστηκε η περιοχή που κάηκε ένα λεωφορείο με ξανθιές;
-Καμένα Βούρλα!

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Γεια σας, ένα ζευγάρι γυαλιά θα ήθελα

-Έχετε κάποια προτίμηση σε εταιρία;

-Ότι να ναι ,αρκεί να μην καθρεφτίζει το κινητό στην selfie.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είναι μια κοπέλα, πανέμορφη, με σωματάρα κόλαση, ξανθά μαλλιά, γενικά με όλα τα καλά του Θεού. Έχει όμως ένα μεγάλο πρόβλημα. Το αιδοιο της μυρίζει κρεμμύδι. Όπως καταλαβαίνετε, δεν μπορεί να βρει άντρα ούτε για δείγμα γιατί όποτε φτάνει στο προκείμενο όλοι φεύγουν τρέχοντας.

Τί να κάνει, βγαίνει για καφέ με μια φίλη της, να πει τον πόνο της. Άσε, δεν ξέρω τί να κάνω, κοντεύω να τρελαθώ από την αγαμία. Οπότε της λέει η φίλη της: μην αγχώνεσαι, έχω ένα φίλο, καλό παιδί, εμφανίσιμος και το κυριότερο δεν μπορεί να μυρίσει τίποτα απολύτως. Θα σωθείς.

Πράγματι, οι δυο τους γνωρίζονται, βγαίνουν για καφέ, μετά για ποτό, όλα καλά, οπότε έρχεται η ώρα να πάνε σε ξενοδοχείο να βγάλουν τα μάτια τους.

Αφού λοιπόν φιλιούνται, αγκαλιάζονται και η τύπισσα έχει ανάψει, την γδύνει ο άλλος και πάει να τη φιλήσει στο επίμαχο σημείο.

Ξαφνικά λέει ο τύπος: Όχι ρε γαμώτο, βρωμάει το αυτό σου κρεμμύδι.

Μα, που το κατάλαβες ρωτάει εκείνη. Αφού δεν μπορείς να μυρίσεις τίποτα.

Οπότε εκείνος απαντά:

 

 

Δάκρυσα..

Εμενα μ'αρεσε. Σε στηριζω

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται στην Ρώμη ένα μεγάλο όργιο με μουσική techno στο οποίο είναι καλεσμένοι όλοι οι άρχοντες της χώρας.

Πάνω στο γλέντι, βλέπει ο Ιούλιος Καίσαρας τον Βρούτο να χορεύει με πολύ ενθουσιώδη τρόπο.

Πάει στο μέρος του και του χτυπάει συνωμοτικά την πλάτη λέγοντας του

"Και εσύ techno, Βρούτε ; "

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...