Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ποσο αληθινο ^^^

 

Πραγματικα σκεφτομαι πως αυτος που εφτιαξε τα Κροκς (τα κλασικα, γιατι εχουν κυκλοφορησει και καποια απ'ο,τι πηρε το ματι μου τα οποια δεν ειναι τοσο αισχρα) πρεπει να μην ειχε ιχνος αισθητικης. Και σα να μην φτανει το οτι ειναι σαν λιθαρια στα ποδια (οπτικα) τα εχουν βγαλει και σε απειρα χρωματα για να τραβουν την προσοχη. Οπως ειχα δει εναν στο Κεντρο το καλοκαιρι να φορα φουξια απο δαυτα. Θελεις να φορας φουξια παπουτσια? Γαμω, εχεις αποψη. Οχι ομως κροκς ειδικα σε 45ρι νουμερο :lol:

Στους μονους στους οποιους τα ματια μου δε φωναζουν "κλεισε μας" ειναι σε οσους εχουν μονοψηφιο αριθμο ηλικιας :P

 

Ναι ξερω πως ομολογουμενως ειναι παρα πολυ ανετα, αλλα το κρινω αισθητικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Crocs μαυρα 47αρι. Ανεση και δεν γλιστρανε με τιποτα.

Αφου σε παω γιατι μου το κανεις αυτο? :lol:

 

 

Παντως οκ δεν ειμαι αντικειμενικος το παραδεχομαι. Αναρωτιεμαι αν η ψυχολογια εχει καποιον ορο για μας τους Κροκοφοβικους :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτά που φοράνε οι γιατροί είναι? Δεν έχω δει να τα φοράει κανένας έξω στον κόσμο. Είμαι απλά τυχερός?

Δε φανταζεσαι ποσο 

http://3.bp.blogspot.com/_tbpWsn9HyiI/S_LhISV51fI/AAAAAAAAArQ/ERwEvpv35iI/s1600/CrocsDM2607_468x573.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είναι όρθιοι αρκετή ώρα τα φοράνε συνήθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όσοι είναι όρθιοι αρκετή ώρα τα φοράνε συνήθως.

Ναι δε λεω, ειναι πολυ ανετα (εχω δοκιμασει). Απλα το αισθητικο σχολιαζω με αφορμη την εικονα του -nick- :)

Καθαρα χαβαλετζιδικα προφανως ολο αυτο, δε θα δω καποιον στο δρομο να τα φοραει και θα του βαλω φωτια ή θα τον δειχνω και θα γελαω ε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρα χαβαλετζιδικα προφανως ολο αυτο, δε θα δω καποιον στο δρομο να τα φοραει και θα του βαλω φωτια ή θα τον δειχνω και θα γελαω ε. 

 

Η αποχή δεν είναι λύση όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...