Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL για Φοιτητές - 17,90€


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο που αναφερεις (χωρις να λεω πως δεν ισχυει) ειναι 101% υποκειμενικο

 

Οι ταχυτητες και η γενικοτερη ποιοτητα των υπηρεσιων που παρεχει ο καθε παροχος οσον αφορα ταχυτητες και σταθεροτητα αλλαζουν αρδην απο περιοχη σε περιοχη

Αυτο φανταζομαι πως το γνωριζεις.

 

Απο το 2004-2005 (αν θυμαμαι καλα) που εχω ADSL και στην πορεια Double Play, εχω αλλαξει 4-5 παροχους

Με ολους ηταν καλα και οταν αρχισαν διαφορα προβληματα, απλα αλλαζα ;)

 

Επομενως δεν νομιζω να εχει νοημα να συζηταμε σε αυτην την βαση

 

Αναφερθηκε μια προσφορα και εγω θεωρησα πως δεν αποτελει "προσφορα" τη στιγμη που υπαρχει εδω και 1 χρονο κατι καλυτερο απο πλευρας τιμης

 

That's all B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν νομιζω οτι αποτελει καν "προσφορα" αν υπολογισει κανεις οτι η WIND προσφερει με online αιτηση την ιδια υπηρεσια (internet 24αρι+τηλεφωνια με χρονοχρεωση) με 15 ευρω εδω και κανα χρονο ;)

Ναι εκανα κι εγω το λαθος το 2010 να κανω αυτο το συμβολαιο... η ποιοτητα της υπηρεσιας ειναι οντως υποκειμενο πολλων παραγοντων, αλλα το οτι οι ...ΠΙΟΥ ειναι απατεωνες δεν αλλαζει με τιποτα (μα μεχρι και οι διαφημισεις τους εχουν κεντρικο προσωπο εναν απατεωνα πλεον). Το μονο που εχω με αυτους ειναι μια καρτα (μαλιστα Q που μεχρι το 2007 ανηκε στην Vodafone) κι αυτη την κραταω γιατι την εχω 10.5 χρονια! Συμβολαιο ποτε ξανα μπας και αλλαξουν ή κλεισουν να γλιτωσουμε. Οσον αφορα τα του θεματος, ουτε εγω θεωρω το συγκεκριμενο προσφορα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο για φοιτητες, αν καταλαβα καλα στους φοιτητες δινει παραπανω 200' χρονο ομιλιας.

 

Παντως για μενα το πιο καλο πακετο ειναι το 24,90!

 

24ρι ιντερνετ (οσο πιασει)

απεριοριστα σταθερα

30΄ κινητα

οκ τα δινουν και αλλες αυτα

 

αλλα επιπλεον

50 sms τον μηνα

μερικοι αγωνες Live streaming (ok, οχι οι εμπορικοι πχ σημερα το Λεβαδιακος-Βεροια)

και ψηφιακες υπηρησιες με κορυφαια την επιλογη αποριψης κλησεων με αποκριψη! (90% λιγοτερες σπαμ κλησεις!!) Το πρωτο που ενεργοποιησα...

 

Ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο αυτο το πακετο και ο μονος λογος να αλλαξω θα ειναι αν ειναι ακριβοτερη απο αλλες, στην ιδια τιμη θα προτιμω φορθνετ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο για φοιτητες, αν καταλαβα καλα στους φοιτητες δινει παραπανω 200' χρονο ομιλιας.

 

Παντως για μενα το πιο καλο πακετο ειναι το 24,90!

 

24ρι ιντερνετ (οσο πιασει)

απεριοριστα σταθερα

30΄ κινητα

οκ τα δινουν και αλλες αυτα

 

αλλα επιπλεον

50 sms τον μηνα

μερικοι αγωνες Live streaming (ok, οχι οι εμπορικοι πχ σημερα το Λεβαδιακος-Βεροια)

και ψηφιακες υπηρησιες με κορυφαια την επιλογη αποριψης κλησεων με αποκριψη! (90% λιγοτερες σπαμ κλησεις!!) Το πρωτο που ενεργοποιησα...

 

Ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο αυτο το πακετο και ο μονος λογος να αλλαξω θα ειναι αν ειναι ακριβοτερη απο αλλες, στην ιδια τιμη θα προτιμω φορθνετ...

 

Οντως. Νομιζα οτι ηταν για φοιτητες, απλα δινει και με 2€ 200 λεπτα!

Κοιτα τωρα για εναν φοιτητη η διαφορα των 24.90€ με των 17,90€ ειναι αρκετη! Και μη νομιζεις, το σταθερο το εχουμε μονο για Delivery!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω, αν δεν θέλω καθόλου σταθερό πως γίνεται να έχω ιντερνετ και πόσο κοστίζει; Το 17,90 δεν προϋποθέτει την ύπαρξη σταθερής γραμμής;

Διότι υπάρχει και ο ΟΤΕ με 24ρα και απεριόριστα σταθερά στα 31 ευρώ και δεν ξέρω αν συμφέρει καλύτερα λόγω σταθερότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω, αν δεν θέλω καθόλου σταθερό πως γίνεται να έχω ιντερνετ και πόσο κοστίζει; Το 17,90 δεν προϋποθέτει την ύπαρξη σταθερής γραμμής;

Διότι υπάρχει και ο ΟΤΕ με 24ρα και απεριόριστα σταθερά στα 31 ευρώ και δεν ξέρω αν συμφέρει καλύτερα λόγω σταθερότητας.

 

Εχεις σταθερο. Οπως και στην Ηol απλα δεν εχεις προγραμμα για αυτο. Οτι τηλεφωνο κανεις σου δουλευει με χρονοχρεωση. Αν θες ΜΟΝΟ ιντερνετ και δε μιλας καθολου απο το σταθερο(αντε κανα ντελιβερυ) σε συμφαιρουν αυτα τα προγραμματα. Ειτε Forthnet, ειτε Hol, ειτε Wind. Και η χρονοχρεωση μη νομιζεις.. Δεν ειναι πολυ ακριβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...